• Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Bayerberg u Mnichova

    Položka č.: 235097

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:26

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kotrba

    Karikatura muže

    Položka č.: 235096

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:24

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Moravec

    Výlov Myslivského rybníka

    Položka č.: 235095

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:22

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Alois Moravec

    Na pláži (PF 1961)

    Položka č.: 235094

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:20

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alois Moravec

    Rábí

    Položka č.: 235093

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:18

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • J. Kafka

    Jezdec

    Položka č.: 235092

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:16

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Teleka

    U Řeky

    Položka č.: 235091

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:14

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Teleka

    Můstek

    Položka č.: 235090

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:12

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Novopacký?

    (1821-1908)

    Hory

    Položka č.: 235085

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:10

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Zdeněk Kudělka

    (1921-1992)

    Tanečnice

    Položka č.: 235084

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:08

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Zebra a oslík

    Položka č.: 235077

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:06

    tužka, pastel, papír, 29 x 39 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 6, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Koupaliště

    Položka č.: 235068

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojta Adena

    Položka č.: 235066

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:02

    akryl, papír, 89,5 x 66 cm, sign. PD V. Adena

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1963

    Položka č.: 226856

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:57

    litografie, 1962, 17,5 x 12 cm, značeno v desce PD Troup, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1960

    Položka č.: 226857

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:56

    litografie, 1959, 22 x 30 cm, značeno v desce Troup, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Antonín Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    Položka č.: 231383

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:55

    ocelorytitna, 1970, 15,5 x 8,5 cm, sign. DU J. Švengsbír , autorský tisk, při okrajích mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Marie Michaela Šechtlová

    Ženský profil s vejcem

    Položka č.: 237794

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:51

    mezzotinta, 9,2 x 9,1 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 1/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Zrcadlení

    Položka č.: 237795

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:50

    mezzotinta, 9,2 x 9,1 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 29403, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Imaginace

    Položka č.: 231375

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:47

    lept, 11 x 6 cm, sign. PD M. Stuchlík, 31/100, Antikvariát Dlážděná, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Miroslav Rada

    (1926)

    Evangelium sv. Matouše 11,28

    Položka č.: 237813

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:37

    tuš, papír, 1991, 21 x 29,7 cm, sign. LN Miroslav Rada 91, Matouš 11,28-30: Ježíš se ujal slova a řekl: Pojďte ke mně, všichni, kdo se lopotíte a jste obtíženi, a já vás občerstvím. Vezměte na sebe mé jho a učte se ode mě, neboť jsem tichý a pokorný srdcem, a naleznete pro své duše odpočinek. Vždyť …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Bratři Čapkové

    Položka č.: 237844

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:34

    tisk, 1947, 25,5 x 17,5 cm, sign. PD Rabas 47, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kapr

    Položka č.: 237832

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:23

    olej, malířská lepenka, 20,5 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Tanečník v kroji

    Položka č.: 237779

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:21

    akvarel, tuš, papír, 1977, 20,9 x 14,7 cm, sign. PD ?, pf 1978, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Oznámení cís. král. Českého zemského Gubernia o snížení daní na polovinu

    Položka č.: 229793

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:17

    mědirytina, 1839, 35,8 x 21,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Já jsem mládenec marnotratný, mně nejsou peníze pranic platný

    Položka č.: 231377

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:12

    akvarel, tuš, papír, 29,9 x 22 cm, monogr. PD, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hlava psa

    Položka č.: 231384

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:11

    uhel, křída, papír, 22,1 x 29,6 cm, sign. DU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Babočka paví oko a Okáč

    Položka č.: 237749

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:10

    litografie, 20,5 x 12,5 cm, sign. DU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Z kampy I.

    Položka č.: 231475

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:08

    litografie, 20,5 x 11 cm, sign. PD Michal, 98/99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Lubomír Manda

    Pohled na Hradčany

    Položka č.: 206677

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:02

    lept, 2009, 19,8 x 29,2 cm, sign. PD Manda, 10/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mádlo

    Praha od Rudolfina

    Položka č.: 237836

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:00

    litografie, 1990, 15,5 x 12,7 cm, sign. PD J. Mádlo 90, pasparta, 61/180, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu