• Josef Herčík ml.

    (1961)

    Kompozice V.

    Položka č.: 243483

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:53

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Alfred Fuchs

    (1925-2003)

    Klidné děvče

    Položka č.: 243507

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:50

    litografie, 14,5 x 11,7 cm, sign. PD A. Fuchs , 29/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Alfred Fuchs

    (1925-2003)

    Spící dívenka

    Položka č.: 243508

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:49

    litografie, 1980, 9,1 x 10,7 cm, sign. PD A. Fuchs 80, 1/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alfred Fuchs

    (1925-2003)

    Jaro je tu

    Položka č.: 243509

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:48

    litografie, 8,2 x 6,5 cm, sign. PD A. Fuchs, 47/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Milan Erazim

    Malý třas

    Položka č.: 193498

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:42

    litografie, 1985, 29,8 x 24 cm, sign. PD Erazim, 54/65, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Milan Erazim

    Šance

    Položka č.: 230390

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:41

    litografie, 1989, 39,5 x 33,5 cm, sign. PD M. Erazim 89, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Červené střechy

    Položka č.: 211059

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:40

    litografie, 22,4 x 43,1 cm, sign. PD V. Cidlinský, 27/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Stavení u vody

    Položka č.: 228592

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:24

    olej, karton, 39x 50,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 243516

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:19

    tempera, papír, 24 x 32 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Středohoří

    Položka č.: 204038

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2020 18:16

    litografie, 1943, 32 x 40 cm, sign. PD MHolý 43, 43/200, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Ryby

    Položka č.: 243542

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:54

    lept, ruleta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil, 5/20, znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Vodnář

    Položka č.: 243541

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:53

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Kozoroh

    Položka č.: 243540

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:52

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Střelec

    Položka č.: 243539

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:51

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Štír

    Položka č.: 243538

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:50

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Váhy

    Položka č.: 243537

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:49

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Panna

    Položka č.: 243536

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:48

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Karel Musil

    (1982)

    Lev

    Položka č.: 243535

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:47

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Rak

    Položka č.: 243534

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:46

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Blíženci

    Položka č.: 243533

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:45

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Býk

    Položka č.: 243532

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:44

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Beran

    Položka č.: 243531

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:43

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Alegorie

    Položka č.: 243515

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:40

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s branami

    Položka č.: 243474

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:38

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 18/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Magdaléna Vovsová

    Had

    Položka č.: 230816

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:31

    lept, 1989, 29,7 x 19,7 cm, sign. PD M. Vovsová 1989, 69/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 243470

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:20

    akvarel, papír, 1959, 17,6 x 28 cm, sign. LD K. Oberthor 59., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Max

    (1895-1969)

    Položka č.: 243519

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:14

    olej, plátno, 37 x 49 cm, sign. PD F. Max, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, Liebschera a O. Blažíčka

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Letní krajina

    Položka č.: 243523

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:13

    tempera, papír, 1981, 38 x 68 cm, sign. PD O. Martinovský 81, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Kypta

    Moliére - Amfitrion (kostýmní návrhy)

    Položka č.: 224947

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:11

    2x tuš, akvarel, papír, 1989, 1992, 60,5 x 43,5 cm, oba signovány PD Tomáš Kypta, Kleantis a Merkur

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Kalvoda - napodobitel

    Na řece

    Položka č.: 243489

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:07

    olej, karton, 57 x 49 cm, sign. PD Al. Kalvoda, rám, na zadní straně popsáno, v pravém dolním rohu mírně oprýskaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)