• Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Vrásnění

    Položka č.: 211790

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2019 13:45

    litografie, 1984, 17,6 x 12,2 cm, sign. DU K. Laštovka, PF 1985, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Jícha

    Amfora s růžemi

    Položka č.: 208030

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2019 13:05

    litografie, 1991, 33 x 14,2 cm, sign. PD Jícha 91, č. 185/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Položka č.: 196144

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2019 11:00

    litografie, 1966, 35,1 x 22,2 cm, sign. PD Jan 1966, č. 14/30, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Chaloupek

    Položka č.: 178979

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2019 10:45

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Nábřeží

    Položka č.: 178940

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2019 10:25

    litografie, 1953, 22,5 x 16 cm, sign. PD MHolý 53, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Svolinský

    Klaun (Matrice)

    Položka č.: 228869

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 22:54

    dřevěná matrice, 1934, 16 x 15,8 cm, vzadu nalepen štítek s razítkem autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Sůra

    Kohoutek

    Položka č.: 228824

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 21:56

    serigrafie, 1982, 14 x 10 cm, sign. DU Jaroslav Sůra 82, autorský tisk, papír mírně pokrčený, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG Hollar, Association Graphic International v Curychu, Asociace vol…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Déšť

    Položka č.: 228821

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 21:50

    lept, 1913, 11,9 x 15,9 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, …

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Jareš

    (1886-1967)

    Karel Havlíček

    Položka č.: 228811

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 21:40

    litografie, 21,5 x 14 cm, značeno na kameni PD, antiqari.at Radhošťská, studoval na UMPRUM v Praze u prof. Maška a na AVU v Praze u prof. Štursy, člen UB slovenské

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Libor Wagner

    (1933-1994)

    Položka č.: 228803

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 21:26

    litografie, 1968, 12,6 x 8,4 cm, sign. PD Libor Wagner 68, č. 1/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Jaroslav Válek

    Lučištník

    Položka č.: 228796

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 21:14

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Husa v polici

    Položka č.: 231269

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 20:42

    dřevoryt, 16 x 8,5 cm, sign. DU Vkomarek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Dvě vázy

    Položka č.: 231268

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 20:40

    dřevoryt, 12,9 x 8,3 cm, sign. PD Vkomárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Benetka

    Výslovně jste řekl, že chcete na zimní sezonu zimní obutí

    Položka č.: 231263

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 20:30

    akvarel, tužka, pero, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. PD Benetka, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Vidím, že jsi nelhal, když jsi mi psal, že chodíš spát se slepicema

    Položka č.: 231262

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 20:28

    akvarel, tužka, pero, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. uprostřed Benetka, vzadu autorské razítko, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Už vím, proč Vás lidé neměli rádi......měl jste dva mozky

    Položka č.: 231261

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 20:26

    akvarel, tužka, pero, papír, 15 x 20,8 cm, sign PN Benetka, vzadu autorské razítko, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Alena Antonová

    Žena s květinou

    Položka č.: 231260

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 20:24

    lept, 2001, 11 x 7,7 cm, sign. PD A. Antonová, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Veris (Zamazal)

    (1900-1983)

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 231239

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 20:02

    tužka, pastel, papír, 47,5 x 35,4 cm, sign. PD Veris, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Preislera, V. Nechleby a K. Krattnera na AVU v Praze, F. Kupky na Akademii Julienne v Paříži

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Měsíc

    Položka č.: 231185

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 19:22

    suchá jehla, 6,8 x 6,8 cm, sign. PD, č. 25/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Stojící akty

    Položka č.: 231182

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 19:16

    lept, 12 x 6 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 56/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Staňa Morbicer - Dolores

    Položka č.: 231274

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 20:38

    suchá jehla, 2012, 13 x 9,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Karel Scherzer

    Položka č.: 231272

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 20:34

    suchá jehla, 2011, 11,2 x 8,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libiris Iveta Mikešová

    Položka č.: 231271

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 20:32

    suchá jehla, 2011, 11,5 x 8,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 460 CZK (19 €)

  • Tomáš Bím

    Tisíc balonků

    Položka č.: 221257

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 19:50

    litografie, 2015, 14 X 17 cm, sign. PN Bím 15, č. 32/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Karel Toman

    Chalupy

    Položka č.: 220690

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 19:40

    akvarel, papír, 40 x 40 cm, sign. LD orig. aquarell Karel Toman, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Helena Vanišová

    Cesta k potůčku

    Položka č.: 196984

    Vyvolávací cena: 3.250 CZK (130 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 18:44

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. PD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.250 CZK (130 €)

  • Helena Vanišová

    Radost na dvorku

    Položka č.: 196983

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 18:42

  • Helena Vanišová

    Cesta ke hvězdě

    Položka č.: 196982

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 18:40

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Helena Vanišová

    Zatoulaná

    Položka č.: 196980

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 18:39

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. LD Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Helena Vanišová

    Keře

    Položka č.: 196981

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 18:38