Různí autoři

  • Různí autoři

    Konvolut 6-ti mědirytin

    Položka č.: 235998

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2019 18:40

    6x mědirytina, 11 x 16,5 až 16 x 21,5 cm, při okrajích mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Různí autoři

    Osobnosti velké francouzské revoluce

    Položka č.: 216915

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 18:25

    6x mědirytina, 18 x 12 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Různí autoři

    Never more

    Položka č.: 138965

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 07. 2014 19:10

    litografie, 1977, 37 x 48 cm, sign. DU, rám, č. 107/130, Kamil Lhoták, Adolf Born, Josef Liesler, Jiří Bouda, Jaroslava Pešicová, Eva Natus Šalamounová, Jiří Šalamoun, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu