Různí autoři

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    Položka č.: 186513

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:02

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 186512

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:01

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 186511

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 15:00

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika IV.

    Položka č.: 186510

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 14:59

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx IV., A. Macková, P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Vik, V. Fiala, V. Plátek, V. Polášek, V. Sedláček, A. Strnadel, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Různí autoři

    Pět grafických listů

    Položka č.: 186509

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2020 14:58

    5x dřevoryt, vše signováno, 3x K. Vik, 2x K. Štech, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Různí autoři

    Portréty

    Položka č.: 243436

    Vyvolávací cena: 110 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:33

    11x mědirytina, 19. století, 21 x 14 - 15 x 12 cm, portréty: admirál Nelson, Wellington, Linné ad., mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 210 CZK (9 €)

  • Různí autoři

    Konvolut grafik

    Položka č.: 243449

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2020 18:32

    4x mědirytina, 23 x 9 až 16,5 x 12 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    Položka č.: 228646

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2020 14:22

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - linoryt, V. Fiala - dřevoryt, L. Jiřincová - litografie, F. Kobliha - dřevoryt, A. Macková - dřevoryt, 2x V. Mašek - litografie a dřevoryt, V. Silovský - lept, K. Štěch - dřevoryt, K. Vik - dřevoryt, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Os…

  • Různí autoři

    Česká původní grafika IV.

    Položka č.: 228645

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2020 14:21

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - linoryt, V. Fiala - dřevoryt, A. Macková - dřevoryt, V. Mašek - litografie, A. Moravec - lept, V. Plátek - litografie, V. Polášek - dřevoryt, V. Sedláček - litografie, A. Strnadel - litografie, K. Vik - dřevoryt, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, A…

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 6-ti mědirytin

    Položka č.: 235998

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2019 18:40

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Různí autoři

    Osobnosti velké francouzské revoluce

    Položka č.: 216915

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 18:25

    6x mědirytina, 18 x 12 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Různí autoři

    Never more

    Položka č.: 138965

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 07. 2014 19:10

    litografie, 1977, 37 x 48 cm, sign. DU, rám, č. 107/130, Kamil Lhoták, Adolf Born, Josef Liesler, Jiří Bouda, Jaroslava Pešicová, Eva Natus Šalamounová, Jiří Šalamoun, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu