Různí autoři

  • Různí autoři

    Lino 99

    Položka č.: 241299

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 18:10

    11x linoryt, 1999, 61 x 43 cm, vše signováno, 2/40, autoři: Věra Kotasová, Ján Lastomírský, Martin Manojlín, Miloš Michálek, Ondřej Michálek, Pavel Piekar, Jana Šindlerová, Šárka Trčková, Chrudoš Valoušek, Jiří Vohradský, Svato Zapletal, koncepce Simeona Hošková, text Radek Wohlmuth, vydala Středoev…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    Položka č.: 228646

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2020 14:22

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - linoryt, V. Fiala - dřevoryt, L. Jiřincová - litografie, F. Kobliha - dřevoryt, A. Macková - dřevoryt, 2x V. Mašek - litografie a dřevoryt, V. Silovský - lept, K. Štěch - dřevoryt, K. Vik - dřevoryt, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Os…

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika IV.

    Položka č.: 228645

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2020 14:21

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - linoryt, V. Fiala - dřevoryt, A. Macková - dřevoryt, V. Mašek - litografie, A. Moravec - lept, V. Plátek - litografie, V. Polášek - dřevoryt, V. Sedláček - litografie, A. Strnadel - litografie, K. Vik - dřevoryt, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, A…

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Různí autoři

    Konvolut 6-ti mědirytin

    Položka č.: 235998

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2019 18:40

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Různí autoři

    Osobnosti velké francouzské revoluce

    Položka č.: 216915

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2019 18:25

    6x mědirytina, 18 x 12 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Různí autoři

    Never more

    Položka č.: 138965

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 07. 2014 19:10

    litografie, 1977, 37 x 48 cm, sign. DU, rám, č. 107/130, Kamil Lhoták, Adolf Born, Josef Liesler, Jiří Bouda, Jaroslava Pešicová, Eva Natus Šalamounová, Jiří Šalamoun, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu