• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Edinburský hrad

    Položka č.: 218307

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:14

    olej, karton, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Palác Real (Madrid)

    Položka č.: 218302

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:12

    olej, sololit, 12,2 x 19,3 cm, sign. PD J Dlabal, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Česká secese - Umění 1900

    Položka č.: 268088

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 22:34

    tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Le Souaire

    Položka č.: 267213

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:50

    dřevořez, 10 x 14,8 cm, značeno v desce LD PG; LD pod grafikou slepotisková značka KPVU, rožky nepatrně ohnuté, papír místy zašpiněný, PD tužkou vepsáno Gauguin, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Alfred Kindler

    (1925-2019)

    Zima

    Položka č.: 268054

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:08

    olej, sololit, 1995, 21 x 21,2 cm, sign. LD Kindler, rám, zezadu Vánoce 95, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Petr Štěpán

    Kodex

    Položka č.: 267286

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:02

    suchá jehla, 1992, 22,5 x 15,2 cm, sign. PD Štepán 92, rám, č. 2/95, u okraje papíru zažloutlé po paspartě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jan Jemelka ml.

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 267285

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:00

    barevný dřevořez, 1992, 19,2 x 14,2 cm, sign. PD Jan Jemelka 92, rám, č. 42/50, papír po okrajích u pasparty zažloutlý, na paspartě místy žluté skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Chrám svatého Víta

    Položka č.: 267217

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:58

    akvatinta, mezzotinta, lept, 31,4 x 26,1 cm, sign. PD Emil Wänke, LD Orig. bar. lept, po okrajích papír pokrčen, zašlý papír, na okrajích mírně ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. …

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    Položka č.: 267102

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:50

    dřevoryt, 1927, 37,6 x 49 cm, sign. PD Moravec 1927, pasparta, lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západ…

  • Karel Toman

    (1888-?)

    Moře

    Položka č.: 267045

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:46

    olej, překližka, 1945, 38,5 x 63 cm, sign. PD Toman 45, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval grafiku v Gorici

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jana Reinerová

    Wagnerova vila

    Položka č.: 266446

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:36

    litografie, 33,4 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

    Sv. Jiří

    Položka č.: 266396

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:28

    gobelín, 64 x 63 cm, rám , textilie zejména v horní části zažloutlá , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 261948

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 18:36

    litografie, 27,5, x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, při pravém okraji mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jaroslav Pokorný

    (1903-1969)

    Hrnčíř

    Položka č.: 124271

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:28

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 1

    Položka č.: 262821

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:26

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 2

    Položka č.: 262822

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:25

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 3

    Položka č.: 262823

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:24

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 4

    Položka č.: 262824

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:23

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 5

    Položka č.: 262825

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:22

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 6

    Položka č.: 262826

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:21

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 8

    Položka č.: 262827

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:20

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 14

    Položka č.: 262828

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:19

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Neurčený autor (Afrika)

    Africké umění 15

    Položka č.: 262829

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:18

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ladislav Kotas

    (1910-1986)

    Z předměstí Prahy

    Položka č.: 201488

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:12

    linoryt, 27,6 x 35,5 cm, sign. PD Lad. Kotas, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš a Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Na lovu pod hradem Bousov

    Položka č.: 211068

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:08

    dřevoryt, 1958, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD M Florian, 170/30

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Jan Žižka z Kalicha

    Položka č.: 268319

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:07

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 268376

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:06

    lept, 23 x 32,5 cm, sign. PD J. Meyer, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Říční ulice

    Položka č.: 268389

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:05

    lept, 19,5 x 15 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha

    Položka č.: 268393

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:03

    lept, 22,5 x 19,5 cm, sign. PD Maran, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Dvorek na Ovocném trhu č.5 bývalá část University

    Položka č.: 268394

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:02

    lept, 19,5 x 18,5 cm, sign. PD Maran, rám, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)