• Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Stojící akty

    Položka č.: 231182

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2019 19:16

    lept, 12 x 6 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 56/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Staňa Morbicer - Dolores

    Položka č.: 231274

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 20:38

    suchá jehla, 2012, 13 x 9,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Karel Scherzer

    Položka č.: 231272

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 20:34

    suchá jehla, 2011, 11,2 x 8,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libiris Iveta Mikešová

    Položka č.: 231271

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 20:32

    suchá jehla, 2011, 11,5 x 8,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 460 CZK (19 €)

  • Tomáš Bím

    Tisíc balonků

    Položka č.: 221257

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 19:50

    litografie, 2015, 14 X 17 cm, sign. PN Bím 15, č. 32/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Karel Toman

    Chalupy

    Položka č.: 220690

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 19:40

    akvarel, papír, 40 x 40 cm, sign. LD orig. aquarell Karel Toman, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Helena Vanišová

    Cesta k potůčku

    Položka č.: 196984

    Vyvolávací cena: 3.250 CZK (130 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 18:44

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. PD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.250 CZK (130 €)

  • Helena Vanišová

    Radost na dvorku

    Položka č.: 196983

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 18:42

  • Helena Vanišová

    Cesta ke hvězdě

    Položka č.: 196982

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 18:40

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Helena Vanišová

    Zatoulaná

    Položka č.: 196980

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 18:39

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. LD Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Helena Vanišová

    Keře

    Položka č.: 196981

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 18:38

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Prostorová anomálie

    Položka č.: 194456

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 18:17

    olej, plátno, 2008, 69 x 42 cm, sign. PD Cerha V. 2008

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    U Sv. Matěje

    Položka č.: 191158

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 18:00

    litografie, 9 x 7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 7/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Radko Pechar

    (1963)

    U slunce

    Položka č.: 189448

    Vyvolávací cena: 2.950 CZK (118 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 17:26

    olej, sololit, 1993, 67,5 x 54 cm, LD monogr. P. 93

    Aktuální cena: 2.950 CZK (118 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Petr Zeman

    Jiřinčin dvounožec II

    Položka č.: 189080

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 17:24

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 30 x 20 cm, monogr. PD Z, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Maják

    Položka č.: 182202

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 02. 2019 16:28

    litografie, 38,1 x 29,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/33, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Michael Florián

    (1911-1984)

    Automobil (Ex libris Vilém Koukolík)

    Položka č.: 218129

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 23:46

    dřevoryt, 1947, 5,5 x 9 cm, sign. PD M.Florián, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jiří Pařík

    2x na lavičce

    Položka č.: 217467

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 23:30

    fix, papír, 24 x 16 cm, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, částečně podlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Čert

    Položka č.: 217433

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 23:22

    černá propiska na papíře, 19 x 17 cm, n apapíře drobné skvrnky, ohlé rohy papíru , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Vodník

    Položka č.: 217432

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 23:20

    fix, papír, 21 x 29 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Steiner

    Jarní krajina

    Položka č.: 208401

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 22:58

    olej, plátno, 2010, 50 x 60 cm, sign. PD J. Steiner 2010, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Věroslav Bergr

    (1928)

    Koráb

    Položka č.: 206556

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 22:46

    lept, 1966, 35 x 46 cm, sign. DU Věroslav Bergr 66, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vondráčka a J. Bartoše na střední výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miloslav Moucha

    Ovál

    Položka č.: 228323

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 22:02

    dřevoryt, 17,8 x 11,2 cm, vzadu popsáno, studi ke knize Berešit, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, zúčastňuje se výstav Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Na brance

    Položka č.: 228303

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:56

    dřevoryt, 1917, 13,5 x 8,8 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Stará brána

    Položka č.: 228302

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:54

    dřevoryt, 1917, 13,8 x 8,7 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Pražský orloj

    Položka č.: 228284

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:52

    lept, 11,5 x 7,2 cm, sign. PD Eva Šlachtová , č. 28/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Položka č.: 228283

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:50

    lept, 1985, 15,5 x 7,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová 85, č. 26/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Rybářka

    Položka č.: 227676

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:28

    tužka, akvarel, papír, 1959, 31,5 x 48 cm, PD monogr, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Náměstí (Ex LIbris Dr. Jan Šnobr)

    Položka č.: 227084

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:16

    dřevoryt na hedvábném papíře, 8,5 x 6,8 cm, sign. PD Josef Hodek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Tváž ženy

    Položka č.: 227080

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 21:12

    linoryt, 1978, 16,5 x 11,3 cm, sign. DU Jaroslav Šváb 78, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)