• Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    Položka č.: 215683

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 19:09

    litografie, 2012, 52,5 x 34 cm, sign. PD Igor Grimmich 12, č. 72/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Karel Jerie

    Feldwebel Brock

    Položka č.: 205315

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:27

    litografie, 2011, 21 x 30 cm, sign. PD Jerie 2011, č. 5/30, litografie ke komiksové triologii Candide, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Jerie

    Doctor Schnabel von Rome

    Položka č.: 205314

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:24

    litografie, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. PD Jerie 2011, č. 5/33, litografie ke komiksové triologii Candide, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Civilizace

    Položka č.: 204603

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:21

    11 barevná litografie, 2011, 42,5 x 56 cm, sign. PD Jelen 2011, č. 36/59, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Roman Franta

    Love (světlešedá varinta)

    Položka č.: 204595

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:18

    litografie, 2011, 50 x 35 cm, sign. PD R. Franta, č. 6/7, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Ladislav Kuklík

    Na předměstí

    Položka č.: 204546

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:09

    grafický list, 1995, 4,5 x 3 cm, sign. PD L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Karel Jerie

    Král Bulharů

    Položka č.: 202657

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 16:48

    litografie, 2011, 21 x 29,5 cm, sign. PD Jerie 2011, č. 5/30, litografie ke komiksové triologii Candide, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Německo

    Položka č.: 191086

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 15:36

    litografie, 10 x 8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 56/65, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 182158

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 14:06

    litografie, 32,5 x 37,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 19/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (Konvolut 5 kreseb)

    Položka č.: 219506

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:46

    tužka, kvaš, papír, 1927, 35,5 x 49 cm, sign. Ullrych 27, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie postav (Konvolut 5 kreseb)

    Položka č.: 219505

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:44

    tužka, kvaš, papír, 1926, 36 x 50,5 cm, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy u vody (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 219504

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:42

    tužka, kvaš, papír, 1927, 36 x 49 cm, sign. Ullrych 27, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny (Konvolut 4 kreseb)

    Položka č.: 219503

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:40

    tužka, kvaš, papír, 1927, 51 x 35,5 cm, sign. Ullrych 27, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Vácslav Rudl (PF MCMXL)

    Položka č.: 218386

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:30

    zinkografie, 1939, 15 x 10 cm, PD značeno K, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Spisy Karla Hynka Máchy (Ex libris Vácslava Rudla)

    Položka č.: 218385

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:28

    zinkografie, 1936, 12,8 x 9,7 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Vácslav Rudl

    Položka č.: 218374

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:24

    zinkografie, 1936, 4,3 x 4 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Vácslav Rudl

    Položka č.: 218373

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:22

    zinkografie, 1936, 6,3 x 4 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Dr Karel Skála

    Položka č.: 218372

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:20

    zinkografie, 1941, 8 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Rarach a velká kočka

    Položka č.: 218319

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 23:18

    suchá jehla, 8 x 14,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Monogramista KR

    Ex libris Dr. R. Fink

    Položka č.: 217194

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 22:44

    dřevěný štoček, 12 x 7,5 cm

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Běla

    Položka č.: 215548

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 22:40

    kvaš, pastel, papír, 1945, 27,5 x 20,5 cm, sign. PD B. Ullrych 45, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 215547

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 22:38

    tužka, kvaš, papír, 1927, 17,3 x 24 cm, sign. PD BUllrych 27, vzadu popsáno autorem, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na cestě

    Položka č.: 214321

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 22:30

    tužka, kvaš, papír, 1917, 19,1 x 33,7 cm, sign. LD BUllrych 17, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Položka č.: 214311

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 22:28

    dřevoryt, 1974, 20 x 13,8 cm, sign. PD DJanoušek, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Schmitt?

    (1896-1976)

    Podnos s ovocem

    Položka č.: 213597

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 22:08

    olej, plátno , 43 x 52 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Oldřich Šanovec

    Chalupa u rybníka

    Položka č.: 212516

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 22:04

    olej, karton, 23 x 32 cm, sign. LD Šanovec Ol., rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Ženy

    Položka č.: 212108

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 22:00

    lept, 19,8 x 9,1 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 13/40, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 210462

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:52

    kvaš, papír, 37,8 x 30 cm, sign. LD B. Ullrych, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Letní odpoledne

    Položka č.: 210461

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:50

    kvaš, papír, 1945, 37,3 x 29,4 cm, sign. LD B. Ullrych 45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tanec bludiček

    Položka č.: 210460

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:48

    tužka, kvaš, papír, 43,7 x 29,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská