• Jan Zrzavý

    Slunce zašlo za hory - Pouť Krkonošská

    Položka č.: 236047

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 19:01

    tisk, 18,5 x 12,5 cm, monogr. LD J. Z., rám, Antikvariát Dlážděná, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 230831

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 19:00

    kombinovaná technika, papír, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 230832

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:59

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 204219

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:58

    olej, plátno, 2000, 90 x 65 cm, sign. na zadní straně Jan Vrba 00 Praha, blindrám, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jan Vrba

    Položka č.: 204220

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:57

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Voříšek

    (1924-1968)

    Seminářská zahrada na Petříně

    Položka č.: 236056

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:56

    lept, 1964, 18,5 x 26,5 cm, sign. DU B. Voříšek 64, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Břízy u potoka

    Položka č.: 212669

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:55

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    U studny

    Položka č.: 184382

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:54

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oskar Teimer

    Rostlinný motiv

    Položka č.: 236060

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:53

    linoryt, 1969, 42,5 x 20 cm, sign. PD O. Teimer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Slavnost stých narozenin Iosefa Mánesa Pantheon 1920

    Položka č.: 236046

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:52

    lept, 1920, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, DU na papíře skvrna, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hol…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Cesta u Dobříše

    Položka č.: 212427

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:51

    pastel, papír, 1963, 35,7 x 50,2 cm, sign. LD Jaroslav Šváb, rám, na rámu místy oděrky, Antikvariát Dlážděná, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen …

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Lubomír Štefka

    Hudba

    Položka č.: 200785

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:50

    akvarel, tuš, papír, 1976, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Štefka 76, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Letní kytice

    Položka č.: 215013

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:49

    akryl, plátno, 1987, 60 x 40 cm, sign. LD Josef Šolc 87, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem (původní cena v n. p. Dílo 2250 Kčs), Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Šejna

    Položka č.: 236078

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:48

    litografie, 17,7 x 24 cm, sign. PD Kšejna, rám, 8/16, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Šefl

    Dům u jezera

    Položka č.: 236074

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:47

    pastel, uhel, křída, papír, 26,5 x 40 cm, sign. PD Šefl, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Hrázděný dům

    Položka č.: 231516

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:46

    litografie, 27,5 x 32 cm, sign. PD jana Reinerová, pasparta, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Emanuel Ranný

    Položka č.: 194405

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:45

    litografie, 1990, 23 x 17,6 cm, sign. PD ERanný 90, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • D. Pilinsky

    Léto

    Položka č.: 236039

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:44

    olej, plátno, 18 x 24 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám, Antikvariát Dlážděná

  • D. Pilinsky

    Pradleny

    Položka č.: 236040

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:43

    olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám, Antikvariát Dlážděná

  • D. Pilinsky

    Zima

    Položka č.: 236041

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:42

  • Jaroslava Pešicová

    Položka č.: 236084

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:41

    lept, mezzotinta, 1978, 33,3 x 24,6 cm, Jaroslava Pešicová 1978, 15/30, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Leopold Parma

    (1891-1968)

    Les

    Položka č.: 225375

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:40

    akvarel, pastel, uhel, papír, 28 x 20 cm, sign. LD L. Parma, rám, Antikvariát Dlážděná, člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Obr

    Les v zimě

    Položka č.: 236068

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:39

    laser print, 36,5 x 27,5 cm, sign. PD V. Obr, rám, 4/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Obr

    Jaro

    Položka č.: 236069

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:38

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Stavení

    Položka č.: 236034

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:36

    tempera, papír, 16,5 x 21,3 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Stavení

    Položka č.: 236042

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:35

    olej, malířská lepenka, 17,5 x 25 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 236063

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:34

    litografie, 60 x 43 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kůň

    Položka č.: 226428

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:33

    akvarel, tempera, uhel, papír, 2002, 30,8 x 40,7 cm, monogr. PD JB, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Soutok

    Položka č.: 236024

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:32

    pastel, papír, 1951, 40,5 x 52 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Domek s palmou

    Položka č.: 236025

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 07. 2019 18:31

    pastel, uhel, křída, papír, 56,5 x 44 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)