Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    Položka č.: 1220

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:20

    litografie, 2010, 27,7 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena III.

    Položka č.: 1219

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:19

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 1214

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:14

    litografie, 2009, 38 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:45

    akvarel, pastel, papír, 1978, 59 x 41, 5 cm, sign. PD Načeradský 78, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě ušatky

    Položka č.: 678

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 09:18

    akvarel, tuš, papír, 1981, 42,3 x 58,7 cm, sign. PD Načeradský 81, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 09:17

    tuš, akvarel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. uprostřed Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 674

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    akvarel, papír, 2004, 45 x 62,5 cm, sign. PD Načeradský 2004, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Načeradský

    Dva atleti (oboustranná kresba)

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:18

    akvarel, pastel, tuš, papír, 1998, 68 x 49 cm, sign. PN Načeradský 98, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Venuše

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:10

    akvarel, tuš, papír, 2006, 33,5 x 48 cm, sign. PD Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Načeradský

    Běžec

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:06

    kvaš, tuš, papír, 1993, 29,5 x 21 cm, sign. uprostřed Načeradský 93, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 3

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:04

    kvaš, tuš, papír, 1989, 29,5 x 21 cm, sign. PD Načeradský 89, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:03

    olej, plátno, 2003, 52,5 x 70 cm, sign. PD Načeradský 2003, Jiří Načeradský je jeden z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s ironický…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Galaktické děti

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1979, 49 x 34,5 cm, sign. PD Načeradský 79, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Načeradský

    Tančící ženy

    Položka č.: 28

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2019 18:27

  • Jiří Načeradský

    Skokan

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2019 18:26

    litografie, 2010, 24,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 15

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2019 18:14

  • Jiří Načeradský

    Dynamičtí muži II.

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2019 18:13

    tuš, papír, 1997, 29,3 x 21,5 cm, sign. PN Načeradský 97, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Načeradský

    Ženy

    Položka č.: 8

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2019 18:07

    litografie, 2010, 38 x 31,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Žena v hlavě

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 11. 2018 15:00

    olej, plátno, 2010, 54,5 x 64,5 cm, sign. LD Načeradský, rám, hravá ukázka z díla jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s iro…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jiří Načeradský

    U moře

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    akryl, plátno, 2012, 80 x 98 cm, sign. PD Načeradský 2012, Jiří Načeradský je jeden z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s ironickým…

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jiří Načeradsky

    Muž a žena

    Položka č.: 549

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 22:35

    lavírovaná kresba tuší, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2000, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Růžový sen

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    olej, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. PD Načeradský, malíř Nové figurace a člen Volného sdružení 12/15, Pozdě ale přece – od roku 1957 do roku 1963 studoval na pražské Akademii výtvarného umění u profesora Vlastimila Rady. Na půdu akademie se vrátil o dvě desítky let později jako profesor ateliéru …

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    olej, plátno, 2010, 35 x 51 cm, sign. PD Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Jiří Načeradský

    Energie vztahu

    Položka č.: 49

    olej, tempera, laky, papír, sololit, 2004, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD a LU Načeradský 2004, rám, typická ukázka energické malby klasika českého moderního umění, ve které zpracovává svůj oblíbený námět, tedy vztah mezi mužem a ženou, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Báječný Marťan

    Položka č.: 46

    akvarel, papír, 1994, 29,5 x 21 cm, sign. PD Načeradský 94, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka na lovu

    Položka č.: 45

    akvarel, tuš, papír, 2006, 29,5 x 41,8 cm, sign. DU Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Hudba z Marsu

    Položka č.: 44

    oboustranná kresba, tuš, papír, 1973, 42 x 29,6 cm, sign. PD Načeradský 73, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Věštkyně

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    akvarel, tuš, papír, 2004, 32 x 23,8 cm, sign. PD Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka vyděšená

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    olej, plátno, 2012, 50 x 60 cm, sign. PD Načeradský, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Gymnasta

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    kvaš, pastel, papír, 1994, 42,3 x 59,7 cm, sign. PD Načeradský 94, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)