Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Smutná dívka

    Položka č.: 540

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:31

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Malované kvítí (Výbor lidové poezie)

    Položka č.: 1276

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 13:32

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Francois Villon

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    pastel, papír, 23,5 x 17 cm, sign. PD Jiřincová, rám, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace. V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila se mnoha tuzemských i zahran…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Motýl

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    litografie s podtiskem, 1970, 30 x 37,7 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 4 500 - 5 500 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Štědrovečerní motiv

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:14

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Ryba s tváří ženy

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:12

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:09

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Sestřičky

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    lavírovaná tuš, papír, 38 x 26 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ljuba Štíplová- Šťastný rok

    Položka č.: 645

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    volné listy v papírovém přebalu, 21,5 x 30 cm, sign. DU na titulním listu L. Jiřincová, celostránkové reprodukce akvarelů Ludmily Jiřincové doplněné verši, propagační výtisk státní pojišťovny, původní volné listy v papírovém přebalu 21,5 x 30 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Š…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Xenofón: Historie krásné Pantheie

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ludmila Jiřincová

    H. Heine: Toť starý pohádkový les

    Položka č.: 363

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Jar. Seifert: Vlaštovky nad řekou

    Položka č.: 327

    bibliofilie, 2x litografie L. Jiřincová, úprava J. Sonberg, vydal Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů, Praha 1962, volné listy v obálce, 28s., ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exl…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    olej, papír, 29 x 19,5 cm, sign. PD Jiřincová, rám, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace . V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila se mnoha tuzemských i zahrani…

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 60 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dámy s motýly

    Položka č.: 648

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:22

    litografie , 29 x 20,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám , zažloutlý papír, rám mírně zašlý , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 279757

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2024 18:37

    litografie, 31,8 x 22,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 81/200, Ludmila Jiřincová se řadí mezi nejznámější české výtvarnice. Věnovala se jak volné tvorbě, tak grafice, jež pokrývala široké spektrum námětů. Proslula zasněnými portréty žen skrytých pod závoji či s květy ve vlasech, jejichž pozadí poukaz…

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Odhadní cena: 6 000 - 7 000 CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 280108

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:34

    lept, 15,3 x 27,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dvě dívky

    Položka č.: 275956

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2023 19:05

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 47 x 30,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, Už od dětství byly Ludmile Jiřincové vštěpovány výtvarné hodnoty. Sama s oblibou kreslila, kdykoliv mohla. Se zaujetím nejčastěji zachycovala svoji babičku, zejména její ruce. Vystudovala soukromou malířskou školu Rudolf…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 70 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Kálidása: Šest ročních dob

    Položka č.: 276707

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2023 19:07

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ludmila Jiřincová

    In Memoriam

    Položka č.: 240810

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2023 19:00

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Dva poháry

    Položka č.: 258104

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2023 15:30

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 258102

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:12

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu