-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:54
olej, lepenka, 31 x 41 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Cesta v Borkách
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:44
olej, plátno, 95 x 100 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Splav u Podměstského rybníka
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:39
pastel, papír, 53 x 66,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Mlhy
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:35
olej, plátno, 1929, 61 x 89 cm, sign. LD, rám, malba místy poškrábána
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 132Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:26
olej, plátno, 134 x 150 cm, sign. LD, rám, plátno odchlípnuto, zničeno, odřeno a zvlněno
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Slavnost v Dubrovníku
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:14
olej, plátno, 40 x 50 cm, rám
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Břízy u pole
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:47
olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Motiv z Podkarpatské Rusi
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:26
olej, plátno, 45 x 68 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Moře
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:19
olej, deska, 35 x 59 cm, rám
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Letící andílek
Položka č.: 812Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:13
dřevo, polychromie, v. 12 cm cm, stav k restaurování, kříž v ruce andílka odlepený, pohyblivé křídlo
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Domy
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:12
olej, plátno, 1966, 59 x 76 cm, sign. PD, klínový rám, místy díry v plátně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Na pobřeží
Položka č.: 805Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:06
akvarel, tuš, papír, 20 x 31 cm
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Zátiší s melounem
Položka č.: 804Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:05
fix, papír, 16,5 x 12 cm, sign. PD
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Mořský svět
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 17:14
serigrafie, 1982, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD 82, a.t., nahoře mimo tisk dvě drobné žluté skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Akt na koni
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 17:04
lept, 1985, 20,8 x 28 cm, sign. PD nečitelně 85, pasparta, 23/40, Antikvariát Dlážděná
-
Neurčený autor
Učedníci pod Golgotou
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 17:00
barevný dřevoryt, 8,1 x 6,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír okolo grafiky lehce ztmavlý s několika nahnědlými drobnými flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Barbora
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 16:57
lept, mezzotinta, 1981, 18,5 x 12,8 cm, sign. PD , pasparta, 26/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Indián s henryovkou
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 16:12
akvarel, tuš, běloba, papír, 26,5 x 18,5 cm, sign. LD s věnováním Zorce strýc Vašek K. 87, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Ves u přehrady
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:56
akvarel, fix, papír, 24,8 x 35,8 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný, pokrčený a v rozích proděravěný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Petrov
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:50
akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Lanškroun
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:46
tuš, papír, 1947, 14,9 x 14,5 cm, monogram PD ŽVM-47, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
U moře
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 15:26
akvarel, tempera, papír, 1943, 31,6 x 42,8 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Věž pod sněhem
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:30
olej, překližka, 48,5 x 39 cm, sign. PD Morávek ?, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina se snopy
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:26
tempera, běloba, karton, 35 x 45,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Zima pod Antýglem
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:10
olej, malířská lepenka, 1987, 11 x 28,5 cm, sign. LD, pasparta, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Vybraná společnost
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:08
olej, plátno, 21 x 26 cm, sign. PD, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Hlavy
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2023 14:06
tempera, běloba, karton, 41 x 29 cm, sign. PD Serží, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
PF 1983
Položka č.: 630Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:21
lept, 1982, 10 x 6,5 cm, sign. PD, č. 27/100
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Pyramidy (PF 1977)
Položka č.: 600Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:51
litografie, akvarel, 1976, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
IHS
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 14:47
lept, 1999, 8 x 12,8 cm, sign. PD nečitelně, PF 2000, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu