Různí autoři
1. výstava v D 37
No.: 253Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
katalog, dvojlist s titulní stranou a dvěma stranami se seznamem vyst. prací: F. Gross, M. Hák, Fr. Hudeček, B. Lacina, L. Zívr a V. Zykmund, celkem 36 děl, zažloutlý papír, trhlinky při okrajích, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Různí autoři
L art moderne tchécoslovaque du ler au 27 Juin 1937
No.: 252Auction price: 800 CZK (34 €)
Current price: 800 CZK (34 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Albert Pražák: K.H. Mácha
No.: 424Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Máj báseň od Karla Hynka Máchy
No.: 423Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Current price: 3.000 CZK (125 €)
František Slabý
(1863-1919)
Máj romantická báseň Karla Hynka Máchy
No.: 422Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Zrzavý
K. H. Mácha: Máj
No.: 421Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 27 x 19 cm, ilustrace J. Zrzavý, typo. úprava O. Menhart, vydalo nakladatelství Sfinx Bohumil Janda, Praha 1941, 5. sv. Knihovny mistrů, 87 s., karton vazba, lehce zašlá, zadní roh poškozený, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of …
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Demel
Karel Hynek Mácha - Máj
No.: 420Auction price: 4.000 CZK (167 €)
bibliofilie, 1982, vše sign. Karel Demel 82, soubor 5 leptů K. Demela doprovázející báseň Máj, vydal Supraphon roku 1982 v nákladu 150 ks, tento má číslo 144/150., the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Associa…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Mikuláš Medek
(1926-1974)
Bohumír Mráz: Medek
No.: 419Auction price: 1.500 CZK (63 €)
kniha, značná část nákladu stažena z prodeje a zničena ve stoupě, podp. s věn. autora na patitulu, vyd. Obelisk, Praha, 1970, pův. clpl. vazba s ob., obs. velké mn. čb. i bar. vyobr., jen lehce opotřebené desky, jinak velmi dobře zachováno, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Muller,…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Různí autoři
Neviditelný domov: verše exulantů : 1948 - 1953
No.: 418Auction price: 900 CZK (38 €)
Current price: 900 CZK (38 €)
Josef Škvorecký
(1924-2012)
Tankový prapor
No.: 417Auction price: 800 CZK (34 €)
kniha, obálka M. Kravjanský, sv. 1, vyd. Sixty Eight Publishers, Toronto 1971, brož, 241s., ob. vzadu místy odřená, hrany ob. odřené, jinak stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 800 CZK (34 €)
Josif Alexandrovič Brodskij
(1940-1996)
Velká elegie
No.: 416Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Ladislav Sutnar
(1897-1976)
Egon Hostovský: Tři noci
No.: 415Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Egon Hostovský
(1908-1973)
Půlnoční pacient
No.: 414Auction price: 2.000 CZK (84 €)
kniha, vzácně se objevující exilové vydání románu E. Hostovského, takto první vydání v češtině, vyd. Universum Press Company, New York, 1959, ob. M. Šašek, pův. brož, 191s., lehce zkosený hřbet s drobným úbytkem papíru při dolním a horním okraji, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Očitý svědek
No.: 413Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Josef Škvorecký
(1924-2012)
Příběh inženýra lidských duší I. - II.
No.: 412Auction price: 2.500 CZK (105 €)
kniha, strojopis, 1977, 452 + 471 s., clpl. vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Milan Kundera
Kniha smíchu a zapomnění
No.: 411Auction price: 1.500 CZK (63 €)
kniha, strojopis, 219 s., clpl. vazba, lehce zašpiněné desky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Pavel Landovský
(1936-2014)
Sanitární noc
No.: 410Auction price: 1.000 CZK (42 €)
kniha, divadelní podívaná o dvou částech, začátku, přestávce a konci, světlá řada, vydala Edice Expedice, Praha 1983, sv. 176, strojopis na cigaretovém papíře, 104 s., clpl. vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Vladimír Boudník
(1924-1968)
CORPUS DELICTI. Kresby a dopisy 1956-1957
No.: 409Auction price: 2.900 CZK (121 €)
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Václav Havel
(1936-2011)
Asanace
No.: 408Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Vladislav Zadrobílek
(1932-2010)
Zadrhlo
No.: 407Auction price: 3.500 CZK (146 €)
samizdat, z neoznačeného strojopisu s použitím kreseb Karla Nepraše bez vědomí obou autorů vydal v počtu 20 výtisků jako svou poloročenku D.Ž. Bor (pseudonym V. Zadrobílka), Plzeň, 1981, pův. karton. desky, nestránkováno, výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Guillaume Apollinaire
(1880-1918)
Alkoholy
No.: 406Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, překlad P. Kopta, doslov V. Černý, strojopis v kartonových deskách z roku 1979, 120s., il. na ob. a na patitulu Jaša David?, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Hans Carossa: Básně
No.: 405Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Vladislav
(1923-2009)
Šest suchých jehel pro Jiřího Johna
No.: 404Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Martin Heidegger
(1889-1976)
Filosofický sborník
No.: 403Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Různí autoři
Pražské povstání 1945
No.: 402Auction price: 300 CZK (13 €)
kniha, strojopis, obs. statě autorů: O. Machotka, J. Kotrlý, O. Pejša, V. Krajina a Fr. Schwarzenberg, předmluvu O. Machotky a stručné životopisy autorů, bez údajů, velmi dobře čitelný opis, koženková vazba, 141s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Carl Gustav Jung
(1875-1961)
Analytická psychologie a světonázor (Výbor z díla)
No.: 401Auction price: 600 CZK (25 €)
kniha, dobře čitelný opis; vyd. Edice Expedice, Praha, 1985, sv. 213, v tiráži zmatečnými iniciálami uvedeni překladatelé R.S. (Ludvík Fojtík) a A.L. (Maita Arnautová),včetně předmluvy a dodatku, pův. plátěné desky, 276, zažloutlý povrch, jinak velmi dobře zachováno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
gen. prof. JUDr. Bohuslav Ečer
(1893-1954)
No.: 400Auction price: 800 CZK (34 €)
sešit, politicko-statistický dokument určený mezinárodní veřejnosti upozorňující na neoprávněnost záboru českého území v moravskoslezském prostoru podle falešně stanoveného národnostního klíče po Mnichovské dohodě, National Silesian Union, Brno 1938, 22 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiqu…
Current price: 800 CZK (34 €)
Marian Swinarski
Znaki Porcelany
No.: 399Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha, značky evropského porcelánu a polské keramiky, Poznań 1949, brož, 352 s., lepeno, zachovalý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Antonín Balšánek
(1865-1921)
Belvedere Letohrádek královny Anny na Hradčanech
No.: 398Auction price: 4.500 CZK (188 €)
kniha, krátký popis a historie stavby, 48 velkoformátových vyobrazení budovy a detailů výzdoby figurální a ornamentální, včetně půdorysů a řezů, vydal Ant. Balšánek s pomocí České Akademie pro vědy, slovesnost a umění U Topiče, Praha , 8 s., volné listy v deskách,m velmi dobrý stav , Provenance: A…
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Vítězslav Nezval
(1900-1958)
Karneval
No.: 397Auction price: 800 CZK (34 €)
Current price: 800 CZK (34 €)