Antoine Joseph Gaitte
(1753-1835)
Plan de la Bastille
No.: 1165Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:09
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Thomas Rowlandson
(1756-1827)
Flying Breakfast, or the Contents of a Nightcoach
No.: 1166Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:10
kolorovaný lept, 1792, 19,3 x 31,7 cm, značeno PD P. T. N.; LD GLS, zezadu razítko Rudolf Trnečka; hodinář; Brno - Josefská 1, papír zahnědlý, při okrajích několik natržení cca 5 mm, která nezasahují do tisku, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Peter Bohmanns Erben
Ritter der Freude in Baden /Dame des Ordens der h. Katharina in Russland
No.: 1167Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:11
Current price: 300 CZK (13 €)
Peter Bohmanns Erben
Ritter vom Bade in England / Ritter von Montesa
No.: 1168Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:12
Current price: 300 CZK (13 €)
Peter Bohmanns Erben
Grosskreuz der bairischen Krone / Grosskreuz des des Ord. beider Sicilien
No.: 1169Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:13
Current price: 300 CZK (13 €)
Robert Brichet
Anoblissement du Sexe
No.: 1170Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:14
Current price: 300 CZK (13 €)
Anthonius Van Dyck
(1599-1641)
Frederick Prince of Aray
No.: 1171Auction price: 2.600 CZK (109 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:15
mědirytina, 48,5 x 34 cm, značeno LD Ant. van Dyck pinxit., DU Paulus Pontius scupsit., PD C. van der Stock excudit. , uprostřed přeloženo, při okraji 2 x natrženo, mírně pomuchlaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Pieter Van Sompel
(1600-1643)
Rudolf II.
No.: 1172Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:16
mědirytina, 44 x 35,5 cm, rám, značeno v desce DU P. Soutman Invenit Effigianit et Cum Prinnil; P. VanSompel Sculp. F. de Wit Excudit, u dolního okraje drobná hnědá skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Eva Eliášová
Robert Heath
No.: 1173Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:17
kombinovaná technika, papír, 85,3 x 56,2 cm, sign. PD Eva Eliášová, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,
Robert Brichet
Charlotte
No.: 1174Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:18
Current price: 300 CZK (13 €)
Alonso Sánchez Coello
(1532-1588)
Ladislav II. Popel z Lobkovic
No.: 1175Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:19
heliogravura, 25,5 x 18,5 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Scipione Pulzene
(1550-1598)
Bianca Cappello
No.: 1176Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:20
heliogravura, 27,3 x 22,6 cm, značeno v tisku PD Štenc , hlubotisková reprodukce obrazu Scipione Pulzoneho z r. 1584, milně přiřazen k Bartholomeu Sprangerovi, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Bartholomeus Spranger
(1546-1611)
Alegorie války Rudolfa II.
No.: 1177Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:21
heliogravura, 22 x 16 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Hans von Aachen
(1552-1615)
Rudolf II.
No.: 1178Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:22
heliogravura, 26,5 x 22,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Hans von Aachen
(1552-1615)
Kryštof z Lobkovic
No.: 1179Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:23
heliogravura, 16 x 12,2 cm, značeno v tisku PD Štenc , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Ludmila Jiřincová
Z ilustrací k básním F. Villona
No.: 1180Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:24
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Předsádka
No.: 1181Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:25
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Ivan Kováčik
Hommage a Dušan Polakovič, album
No.: 1182Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:26
lept, 2017, 6 x 5 cm, sign. UD E. A. Ivan Kováčik, 2017, autorský tisk
Current price: 2.000 CZK (84 €)
František Václav Eisenreich
(1892-1969)
Žena a muž
No.: 1183Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:27
2x litografie, 1929, obě 25,7 x 18,8 cm, obě sign. PD F. V. Eisenreich 1929, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze v počtu 300 výtisků, z nichž tento má číslo 272, původní obal, the disciple of V. Sip and J. Konupek, studied at the atelier of J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Art…
Current price: 800 CZK (34 €)
Oldřich Karel
Konvolut 24 grafik
No.: 1184Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:28
19x litografie, 5x linoryt, 18,7 x 13,2 - 5 x 6 cm, vše signováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of O. Blazicek and The Graphic School C. Bouda
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Soubor šesti exlibris
No.: 1185Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:29
4x dřevoryt, 1x lept, 1x zinkografie, 13,3 x 11,8 - 7,7 cm, 1x sign. PD P. Kotík, lept značen LD v desce Prav. Kotík 1925, 4x monogramováno v tisku, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prag…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Jean Miotte
(1926-2016)
Saint Malo
No.: 1186Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:30
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Dagmar Popelková
(1928)
P. F. 1966
No.: 1192Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:36
linořez, pauzovací papír, 17 x 13 cm, sign. PD D. Popleková
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Měřička
Grafika
No.: 1193Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:37
Current price: 300 CZK (13 €)
Leo Bednarik
Soubor Ex libris
No.: 1194Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:38
Jiří Brázda
EXL PF ETC (Lásky v detailech vs. detaily lásek)
No.: 1195Auction price: 1.900 CZK (80 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:39
Current price: 1.900 CZK (80 €)
Adolf Alex Jelínek
(1890-1957)
Ex libris
No.: 1196Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:40
Current price: 900 CZK (38 €)
Různí autoři
Kalendář Hollar 2007
No.: 1197Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:41
Current price: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Mézl
Štoček ex libris
No.: 1198Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:42
Karel Sýs a Pavel Taussig
Báseň a kresba
No.: 1199Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:43
tuš, fix, papír, formát A3, uprostřed přeloženo, rukopisná báseň s ilustrací
Current price: 700 CZK (30 €)