• Petr Helbich

    Kapradí

    No.: 553

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:01

    bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Petr Helbich, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Děvče s kapesníčkem

    No.: 554

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:02

    litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Muší smrt

    No.: 555

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:03

    litografie, 59 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 60/24, prasklé sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Miroslav Holas

    (1938-1993)

    V přístavu

    No.: 556

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:04

    olej, malířská lepenka, 50 x 70 cm, sign. LD M. Holas, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied fine arts at Palacký University Olomouc

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Pavel Horák

    Mnichov - Jaro v anglické zahradě

    No.: 557

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:05

    serigrafie, 1981, 27,1 x 34,9 cm, sign. PD Pavel Horák, 64/333, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Horák

    Praha - modrý večer ve Valdštejnské ulici

    No.: 558

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:06

    serigrafie, 26,9 x 22,3 cm, sign. PD Pavel Horák, 216/333, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Pavel Horák

    Praha - Hradčany v modrém

    No.: 559

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:07

    serigrafie, 29,6 x 30 cm, sign. PD Pavel Horák, 68/333, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Houska

    (1985)

    Listy

    No.: 560

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:08

    olej, plátno, 2008, 45 x 35 cm, sign. Jiří Houska

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Břetislav Charwot

    No.: 561

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:09

    olej, plátno, 1994, 50 x 40,5 cm, monogr. LD CHB 94, rám, rám v dolní části mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Blaha at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Beskydy

    No.: 562

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:10

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,6 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Píseň lásky

    No.: 563

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:11

    litografie, 2002, 32 x 27 cm, sign. PD Jelen 2002, rám, č. 58/83, the disciple of prof. B. Dlouhy, J. Svobodova and A. Vesely, constituent member of the group BRANA

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Miloš Jerie

    (1933)

    No.: 564

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:12

    olej, karton, 60 x 76 cm, sign. PD Jerie, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Nesnáším mladý lidi, dovedou se bavit jenom o pohlavních nemocech

    No.: 565

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:13

    tuš, papír, 19,5 x 28,5 cm, pasparta, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    V zácpě

    No.: 566

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:14

    tuš, papír, 19,5 x 28,5 cm, rám, sign. PD Jiránek, text: Celý problém je v tom, že zvířata prostě neumějí žít jako lidé., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Pejskař

    No.: 567

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:15

    tuš, papír, 20,4 x 29,2 cm, pasparta, text: To mě nezajímá, kterej z vás dvou to byl., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Setkání

    No.: 568

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:16

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, pasparta, sign. PD Jiránek, text: Jéje, pane Mózr! Musím vám podat nohu. Ruce mám vod hoven!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Králík a policajt

    No.: 569

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:17

    tuš, papír, 21 x 28 cm, pasparta, text: Ne, pane. To není můj automobil. Můj je ten votlučenej poršák vedle., Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Boris Jirků

    K Šalamounově písni písní

    No.: 570

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:18

    lept, pastel, 2007, 11,5 x 16,8 cm, sign. DU Boris Jirků, rám, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

  • Lucie Jiříčková Crocro

    (1970)

    Ilustrace k básni Bennyho Andersena Sni

    No.: 571

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:19

    litografie, 1988, 35 x 47,5 / 41 x 27,5 cm, sign. PD Lucie 88, pasparta, součástí položky je samostatně rámovaný text básně dánského básníka Bennyho Andersena Sni, který byl autorce díla inspiračním zdrojem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Dimitrij Kadrnožka

    Bariéra - návrh na plakát

    No.: 572

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:20

    bromostříbrná fotografie, koláž, tuš, karton, 1980, 42,6 x 31 cm, sign. PN Kadrnožka 80, bulharský film, režie Christo Christov, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in…

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Marička Klimovičová

    (1927-1993)

    Pražský hrad

    No.: 573

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:21

    suchá jehla, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD M. Klimovičová, 18354, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. G. Staikov at the National Academy of Arts in Sofia and Prof. V. Silovsky at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    No.: 574

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:22

    litografie, 1993, 42 x 59,5 cm, sign. PD Komárek, rám, 18/80, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Smetana

  • Tommi Košalko

    Shinkansen in London

    No.: 575

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:23

    kombinovaná technika, karton, 29 x 44,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, rám, v dolní části oprýskaná malba cca 0,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Králík

    Dáma v Černém - modrá krajina

    No.: 576

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:24

    olej, plátno, 2003, 75 x 90 cm, sign. na zadní straně Králík, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • František Králík

    UFO

    No.: 577

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:25

    olej, plátno, 1991, 90,5 x 120,5 cm, sign. na zadní straně Králík, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    No.: 578

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:26

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Michal Lauda

    Rozpínavé město

    No.: 579

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:27

    kombinovaná technika, sololit, 1994, 49 x 59 cm, sign. PD M. Lauda 1994, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Alena Laufrová

    Sv. Mikuláš

    No.: 580

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:28

    lept, suchá jehla, 29,6 x 19,8 cm, sign. PD Alena Laufrová, 79/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Alena Laufrová

    Maska

    No.: 581

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:29

    lept, kombinovaná technika, 60 x 39,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, 18568, při okrajích mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Alena Laufrová

    Večerní stromy

    No.: 582

    Planned termination: 03. 04. 2020 09:30

    lept, 59 x 39,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, 12/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague