• Marko Čermák

    Vatra

    No.: 275

    Auction price: 13.000 CZK (520 €)

    Planned termination: 25. 03. 2021 15:00

    tuš, akvarel, papír, kombinovaná technika, 12,5 x 14,5 cm, sign. DU Marko Čermák, rám

    Current price: 13.000 CZK (520 €)

  • Marko Čermák

    Zážitky z tábora

    No.: 274

    Auction price: 40.000 CZK (1.600 €)

    tuš, akvarel, papír, kombinovaná technika, 27 x 22 cm, rám

    Current price: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Marko Čermák

    Rychlé šípy

    No.: 273

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 64/100

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Marko Čermák

    Bratrstvo Kočíčí pracky

    No.: 272

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 61/100

  • Martina Walterová

    (1988)

    Člověče, nezlob se…

    No.: 251

    Auction price: 25.000 CZK (1.000 €)

    akryl, sprej, olejový pastel na plátně, 2016, 100 x 80 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. Daniel Balabán at the Faculty of Arts of the Ostrava University, later of Prof. Andrzej Szarek at Katowice Silesian University Art Institute

    Current price: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Martin Šimeček

    (1970)

    Lucerna

    No.: 250

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    akryl, plátno, 2018, 70 x 50 cm, sign. PD 2018 Martin Šimeček, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Martin Šimeček

    (1970)

    Blue Persons Working

    No.: 249

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    akryl, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. PD 2019 Martin Šimeček, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Armen Eloyan

    (1966)

    Tabule

    No.: 248

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    kombinovaná technika, papír, 1994, 31 x 42,5 cm, sign. PD Eloyar 94

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

    Don Quichot

    No.: 247

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    olej, plátno, 68 x 48 cm, rám

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiro Sidonius

    Žárovka

    No.: 246

    Auction price: 20.000 CZK (800 €)

    olej, plátno, 2020, 140 x 60,5 cm, sign. DU Jiro 20, rám, v horní části restaurováno

    Current price: 20.000 CZK (800 €)

  • Boris Jirků

    Co je černé, to je hezké V.

    No.: 245

    Auction price: 12.500 CZK (500 €)

    italská křída, zlato, papír, 1988, 99,5 x 70 cm, sign. PD Jirků, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 12.500 CZK (500 €)

  • Dan Trantina

    Oheň v dlaních

    No.: 244

    Auction price: 11.000 CZK (440 €)

    akryl, plátno, 2011, 50 x 40 cm, vzadu monogr. D 11, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 11.000 CZK (440 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    I am stupid

    No.: 243

    Auction price: 14.250 CZK (570 €)

    kombinovaná technika, papír, 1998, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B. J. 98

    Current price: 14.250 CZK (570 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Bez názvu II

    No.: 242

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu BJ 08

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

  • Blanka Jakubčíková

    (1971)

    Bez názvu I

    No.: 241

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu B.J. 08

    Mickey & Boxes

    No.: 240

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

    5 náklaďáků

    No.: 239

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    akryl, plátno, 74 x 100 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

    Pozorovatelé

    No.: 238

    akryl, plátno, 70 x 55 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Sopka - kompozice

    No.: 237

    akryl, plátno, 75 x 95 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Radek Habelt

    (1967)

    Počátek

    No.: 236

    Auction price: 16.000 CZK (640 €)

    akryl, plátno, 2021, 50 x 70 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 16.000 CZK (640 €)

  • Tamara Šipicki

    (1995)

    Z cyklu Vegetace

    No.: 234

    akryl, plátno, 2019, 50 x 50 cm, sign. PD Šipicki 2019, klínový rám, Cílem tvorby původem srbské malířky Tamary Šipické je jasné vyjádření reflexivní hry motivů pocházejících z abstraktní rexlexe reality v kontrastním projevu teplých a chladnějších barevných tónů, který dodává malbě živost, svěžest …

  • Renata Drábková

    (1969)

    Hroch

    No.: 232

    olej, plátno, 2003, 45 x 55 cm, sign. LD Renata 003

  • Jan Tichý

    No.: 228

    Auction price: 17.500 CZK (700 €)

    olej, plátno, 2008, 60 x 50 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, Studoval na AVU v Praze u prof. Jiroudka a doc. Karmazína a na Královské akademii v Antverpách v Belgii. Zabývá se lyricky abstraktní krajinomalbou, kresbou, grafikou a malbou na porcelán. Inspiraci hledá v přírodě. Pracuje v cyklech. Ilus…

    Current price: 17.500 CZK (700 €)

  • Radek Habelt

    (1967)

    Pod hladinou

    No.: 235

    akryl, plátno, 2019, 49 x 69 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Pelikán s hadem

    No.: 233

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    akryl, plátno, 80 x 70 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Dan Trantina

    Zvířátko - logo pražské Zoo

    No.: 231

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    akryl, plátno, 2011, 60 x 46 cm, vzadu monogr. D 11, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Jan Chaloupek

    Z cyklu Spánek II

    No.: 230

    tužka, papír, 2021, 50 x 40 cm, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

  • Jan Chaloupek

    Z cyklu Spánek I

    No.: 229

  • Jan Tichý

    No.: 227

    akryl, papír, 1997, 49,8 x 69,8 cm, sign. PD Jan Tichý 97, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

  • Jan Tichý

    Hlava I.

    No.: 226

    Auction price: 3.600 CZK (144 €)

    akryl, papír, 1991, 70 x 49,5 cm, sign. PD J. Tichý 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 3.600 CZK (144 €)