• Jakub Stretti

    (1967)

    Shovívavý stín

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběh…

    Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Mecenáš

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 2022, 110 x 90 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován za …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Zvláštní ctnosti

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    lept, mezzotinta, 1989, 15,7 x 9,7 cm, sign. PD Augustovič 89, č. 7/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Gratias Tidi Ago

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    lept, mezzotinta, 1991, 15,9 x 9,9 cm, sign. PD Augustovič 91, č. 4/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Chava Pressburger

    (1930)

    Kompozice

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladan Kolář

    (1978)

    Akt

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Barbora Valecká

    (1986)

    A smutek utek

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, karton, 2016, 34,4 x 49,7 cm, zezadu popsáno, pravý dolní roh mírně ohnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Noc v přístavu

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, sololit, 2014, 46 x 35,5 cm, sign. vzadu R.V., rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Golgota

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 14.900 CZK (621 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, sololit, 40,5 x 40,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 14.900 CZK (621 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Stavění máje

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 2021, 80 x 70 cm, sign. LD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Čerpačka

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, dřevotříska, 2004, 13 x 29,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2004, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Tragédie v cirku…

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Ulice neřesti

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti p…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Zlatý podzim

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Hotel štěstí

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rapin

    (1956)

    Kráska s veteránem

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. DU Jan Rapin, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kepky na Akademickém gymnáziu v Praze, poté soukromé studium u P. Hany, zakladatel Nadace českého výtvarného umění

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Štědra

    (1945)

    Konec léta

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 76 x 69,5 cm, sign. PD Štědra, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Probst

    (1948)

    Mařka to je

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Probst

    (1948)

    Třebušínské domky

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Nový Svět

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 10.400 CZK (434 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 24 x 18 cm, sign. LD Reinerová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 10.400 CZK (434 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Hartingerová

    (1941)

    Letní volání

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále, absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Autoportrét

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, šelak, lepenka, 161,5 x 75 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rošan

    Sen carevny

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    tempera, kombinovaná technika, sololit, 100 x 70 cm, sign. PD Rošan, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Barbora Pejšková

    (1979)

    Bez názvu

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Barbora Pejšková

    (1979)

    Cesta

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matěj Motyčka

    (1960)

    Nevěra v Perlovce

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    akryl, plátno, 85,5 x 70 cm, sign. PD M. Motyčka, klínový rám, na druhé straně signováno M. Motyčka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Zamilovanost

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 23.500 CZK (980 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 23.500 CZK (980 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Ležící akt

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 21. 03. 2024 15:00

    olej, karton, 2000, 50 x 70 cm, sign. LD VSoukup 00, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook