• František Gross

    (1909-1985)

    Kouzelník

    No.: 125

    Auction price: 9.500 CZK (380 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:04

    litografie, 1974, 53,7 x 38,7 cm, sign. PD F. Gross 74, rám, č. 35/39, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

    Current price: 9.500 CZK (380 €)

  • Josef Istler

    No.: 127

    Auction price: 34.000 CZK (1.360 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:06

    monotyp, 35,5 x 25 cm, sign. DU Istler, rám

    Current price: 34.000 CZK (1.360 €)

  • Victor Vasarely

    (1906-1977)

    No.: 128

    Auction price: 33.000 CZK (1.320 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:08

    serigrafie, 88 x 78,5 cm, sign. PD Vasarely, č. 207/250

    Current price: 33.000 CZK (1.320 €)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Zahrada

    No.: 129

    Auction price: 38.000 CZK (1.520 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:10

    suchá jehla, 1969, 30 x 34 cm, sign. PD Jiří John 1969, rám, č. 38/100, the disciple of prof. Kaplicky, member of UB 12, The Umelecka beseda and SCUG

    Current price: 38.000 CZK (1.520 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Abstraktní kompozice

    No.: 130

    Auction price: 39.000 CZK (1.560 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:12

    lept, 1913, 16 x 24 cm, značeno razítkem PD Kupka, rám, the disciple of prof. A. Studnicka, Eisenmenger, founder of the orfism style, honorary member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 39.000 CZK (1.560 €)

  • Otto Placht

    No.: 131

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:14

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Otto Placht, č. 35/100, the disciple of prof. A Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Propalovánky

    No.: 132

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:16

    tisk, propalovánka, 1996, 13 x 14,4 cm, sign. PD Klimeš, , the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jana Reinerová

    Abstrakce 60. léta

    No.: 133

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:18

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Linie a plocha v kontrapozici

    No.: 134

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:20

    serigrafie, 1969/2002, 19 x 8 cm, sign. DU Jan Kubíček, č. 36/200, vzadu popsáno autorem: P.F.2003, všechno dobré, dostatek zdraví, sílu a pevné nervy k práci a pro vše ostatní přeji srdečně a přátelsky JK,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Červená kompozice

    No.: 135

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:22

    koláž, 1966, 37 x 67,5 cm, PD monogr. PK 66, rám, vzadu autorský štítek, na rámu oděrky,

  • Jenny Hladíková

    Ryba

    No.: 136

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:24

    monotyp, 1963, 35 x 39,5 cm, sign. PD J. Hladíková 63, rám, na rámu oděrky,, prasklé sklo,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Tuvia Beeri

    Slunce

    No.: 137

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:26

    lept, 49 x 39,5 cm, sign. PD Beeri, č. 1/100,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Jaroslav Serpan

    (1922-1976)

    No.: 138

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:28

    litografie, 65 x 43 cm, sign. LD Serpan, e.a.,

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Secret Mountain

    No.: 139

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:30

    lept, 33 x 39,7 cm, sign. DU Sovák, č. 78/100, , the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

  • Maria Helena Veira da Silva

    (1908-1992)

    No.: 140

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:32

    litografie, 31 x 23,8 cm,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Marie Blabolilová

    Polena

    No.: 147

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:34

    lept, 14,7 x 20,4 cm, sign. PD, a.t., , the disciple of prof. L. Cepelak, F. Jiroudek and J. John at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Kruh

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Karol Felix

    (1961)

    Čas her

    No.: 150

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:36

    lept, mezzotinta, 1991, 20,5 x 15,5 cm, sign. DU Karol Felix 1991, č. 89/130, , the disciple of prof. A. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of the Association of Graphic Designers G bod

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Kameny

    No.: 156

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:38

    litografie, 1965, 39,5 x 49 cm, sign. PD Corvi 65, č. 5/30, mírně zažloutlý papír, papír při okrajch mírně pomuchlán,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Oko

    No.: 157

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:40

    litografie, 56 x 47 cm, sign. PD Corvin 65, č. 23/30, mírně zažloutlý papír, papír při okrajch mírně pomuchlán, v rozích dírky po špendlících,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Corvin

    (1931-2004)

    Pole

    No.: 158

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:42

    litografie, 1964, 54,5 x 68,5 cm, sign. PD Corvin 64, č. 6/80, kolem tisku mírně zažloutlý rámeček, papírpři okrajích pomuchlán, při horním okraji mimo tisk zbytky lepenky,

  • Dana Puchnarová Štormová

    Pokus o překonání hranice

    No.: 160

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:44

    barevný lept, 1967, 43 x 34 cm, sign. LD D. Štormová 1967, rám, č. 72/80,

    Květy

    No.: 59

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:46

    lept, 1979, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka

    No.: 62

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:50

    monotype, paper, 2009, 33,5 x 54 cm, sign. RD Jiří Salajka 2009, , studied Fine Arts at The Faculty of Education - Masaryk University in Brno

    Estimate: k CZK

  • Václav Benedikt

    No.: 63

    Auction price: 5.600 CZK (224 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:52

    litografie, 2001, 69,5 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 2001, č. 72/78, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

    Current price: 5.600 CZK (224 €)

    Estimate: k CZK

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    No.: 64

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:54

    suchá jehla, 29,5 x 30 cm, sign. PD Rolčík, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Estimate: k CZK

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    No.: 65

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:56

    suchá jehla, 29,6 x 29,5 cm, sign. PD Rolčík, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Estimate: k CZK

  • Vladimír Jandejsek

    Vesmírné květiny

    No.: 66

    Planned termination: 09. 04. 2020 14:58

    olej, dřevo, 1977, 34 x 23,5 cm, sign. PD Jan 1977, rám, , studied Architecture at The Academy of Fine Arts in Prague

    Estimate: k CZK

  • Jiří Salajka

    No.: 67

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:00

    monotyp, papír, 2009, 33 x 54 cm, sign. PD Jiří Salajka 2009, studied Fine Arts at The Faculty of Education - Masaryk University in Brno

    Estimate: k CZK

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Šestiúhelník

    No.: 68

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:02

    litografie, 2002, 54 x 43 cm, sign. DU B Krátký 2002, č. 6/8, studied at the atelier of prof. J. Konupek, J. Solaro at The State Graphic School in Prague, attended the evening courses at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and the graphic atelier of prof. Pukl at The Academy of Fi…

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: k CZK

  • Jiří Rejžek

    (1913-1986)

    Čápovna

    No.: 69

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:04

    litografie, 1965, 14 x 21 cm, sign. PD Jiří Rejžek 1965, pasparta, lehce zvlněný papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Estimate: k CZK