• Mencl

    Na samotě u lese

    No.: 229024

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:28

    olej, sololit, 45 x 84 cm, sign. PD Mencl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Milan Valášek

    Máchův Máj

    No.: 229025

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:29

    lept, 1972, 24,9 x 34,2 cm, sign. PD Valášek 72, č. 2/6, při okraji zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    No.: 229135

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:30

    olej, plátno, 47 x 56 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    No.: 229136

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:31

    olej, překližka, 39 x 47 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    No.: 229139

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:32

    olej, plátno, karton, 14,5 x 20,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    No.: 229140

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:33

    olej, plátno, karton, 19 x 24 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    No.: 229141

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:34

    olej, karton, 17,5 x 29,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Žena v šátku

    No.: 229142

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:35

    olej, překližka, 17 x 12,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    No.: 229143

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:36

    olej, papír, 7,7 x 11,8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Fantastická krajina

    No.: 229144

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:37

    olej, kombinovaná technika, papír, 8,4 x 10,9 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Dvanáct znamení

    No.: 229146

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:38

    olej, kombinovaná technika, papír, 11,4 x 18 cm, sign. PD Graff, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Vitrážové okno

    No.: 229147

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:39

    olej, kombinovaná technika, papír, 26,2 x 17,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • Petr Tučný

    (1920)

    Básník

    No.: 238769

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:40

    dřevoryt, 1942, 10 x 7 cm, LD značeno ve štočku T/42, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Máchovské téma

    No.: 238770

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:41

    dřevoryt, 13,5 x 9 cm, sign. PD JWeiser, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Bezděz a deník

    No.: 238771

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:42

    lept, 14 x 10 cm, sign. PD K. Votlučka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. J. J. Loukota, V. Nechleba, J. Preisler and M. Švabinský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Ex Libris Ing. Ota Hradečný

    No.: 238772

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:43

    suchá jehla, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Odsouzenec

    No.: 238773

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:44

    suchá jehla, 1943, 15,5 x 10 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Poutník ve středohoří

    No.: 238774

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:45

    lept, 15 x 9 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z knih Marie Jančákové

    No.: 238775

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:46

    lept, 11,5 x 8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básních na pouti

    No.: 238776

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:47

    lept, 1943, 16 x 10 cm, PD značeno v desce V. 43, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Pocestný pod popravištěm

    No.: 238777

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:48

    lept, 15 x 11 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Ex Libris Emil Beneš

    No.: 238778

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:49

    lept, 1943, 15,5 x 9 cm, LD značeno v desce V. 43, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník s knihou

    No.: 238779

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:50

    litografie, 25,4 x 17,7 cm, sign. DU J.Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Karel Šafář

    Kříže

    No.: 238780

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:51

    suchá jehla, 1975, 13 x 8,5 cm, sign. PD K. Šafář 75, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Ptáček na růžovém keři

    No.: 238781

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:52

    lept, 13 x 7,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kokořín a umrlec

    No.: 238782

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:53

    2x dřevoryt, 8,5 x 3; 8 x 2,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Umrlec

    No.: 238783

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:54

    dřevoryt; litografie, 8,5 x 4,5; 7 x 8,5 cm, sign. DU J. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Ex Libris Josef Stejskal

    No.: 238784

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:55

    litografie, 11 x 8 cm, sign. DU J. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Popraviště

    No.: 238785

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:56

    dřevoryt, litografie, 7,5 x 6; 9 x 6,5 cm, sign. DU J. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x poutník

    No.: 238786

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:57

    lept, 12,5 x 4; 7,5x 6 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)