• Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Orloj

    No.: 42

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:41

    lept, 11,7 x 6,8 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mostecká věž

    No.: 43

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:42

    tisk na plátně, 10,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce VFleissig, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Kalvárie - sv. Kříž

    No.: 44

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:43

    lept, 10,6 x 7,1 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 45

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:44

    lept, 7,4 x 9,8 cm, sign. PD Fl., lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pohled na Karlův most a Pražský hrad

    No.: 46

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:45

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mostecká věž

    No.: 47

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:46

    lept, 10,8 x 7,7 cm, LD značeno v desce VFleissig, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mostecká věž

    No.: 48

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:47

    lept, 8 x 5,8 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pražský hrad v zimě

    No.: 49

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:48

    lept, akvatinta, 7,1 x 10,3 cm, monogr. PD F, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Staroměstské náměstí v zimě

    No.: 50

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:49

    lept, akvatinta, 10,7 x 8,1 cm, monogr. PD F, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    150 let

    No.: 51

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:50

    lept, akvatinta, 1936, 15,3 x 9,7 cm, PD značeno v desce VFleissig 1936, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Kytice růží

    No.: 52

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:51

    kolorovaný lept, 10,9 x 8,8 cm, PD značeno v desce VF, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Jarní kytice

    No.: 53

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:52

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Kytice slunečnic

    No.: 54

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:53

    lept, 10,9 x 8,8 cm, PD značeno v desce VF, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    No.: 55

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:54

    lept, 11 x 8,9 cm, DU značeno v desce VF, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Lebka s vavřínem

    No.: 56

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:55

    tuš, tužka, papír, 7,6 x 6,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Akt a Prelát

    No.: 57

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:56

    tuš, tužka, papír, 8,2 x 6,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Muž unášející ženu

    No.: 58

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:57

    tuš, tužka, papír, 9,9 x 5,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Paridův soud

    No.: 59

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:58

    tuš, tužka, papír, 6,7 x 11,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Pokušení

    No.: 60

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 14:59

    tuš, tužka, papír, 11,2 x 8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Muž a žena

    No.: 61

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:00

    tuš, tužka, papír, 13,3 x 7,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Adam a Eva

    No.: 62

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:01

    tuš, tužka, papír, 12,5 x 9 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Taneček

    No.: 63

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:02

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Mučení

    No.: 64

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:03

    tuš, tužka, papír, 13,3 x 8,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Dvě ženy a muž

    No.: 65

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:04

    tužka, papír, 15,2 x 11,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Tanec Herodiady

    No.: 66

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:05

    tuš, tužka, papír, 15,5 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    V ateliéru

    No.: 67

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:06

    tuš, tužka, papír, 17,2 x 15,3 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 280 CZK (12 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Tanec Herodiady

    No.: 68

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:07

    tuš, tužka, papír, 12,3 x 11,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Dvě ženy a muž

    No.: 69

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:08

    tužka, papír, 22 x 14,4 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Dvě ženy a muž

    No.: 70

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:09

    tužka, papír, 22 x 14,4 cm, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrhy na ExLibris

    No.: 71

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:10

    tužka, papír, 1950, 20,7 x 14,4 cm, sign. PD VFleissig 50, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)