• Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 242489

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:49

    lept, 27 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 242490

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:50

    lept, 27 x 19 cm, monogr. PD JM, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • J. Novotný

    Inverze

    No.: 242671

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:51

    mixed media, 20 x 17,5 cm, monogrammed LD NJ, rám, artist´s label with describtion on back, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole

    No.: 243291

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:52

    akvatinta, lept, 38,2 x 50 cm, velmi poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    No.: 243292

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:53

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiřina Palková

    Odpočinek

    No.: 243293

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:54

    koláž, 2006, 17 x 12 cm, sign. LD J.W. Palková 06, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiřina Palková

    Dubánek

    No.: 243294

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:55

    koláž, 2005, 12 x 8 cm, sign. PD J.W. Palková 05, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Věstonická Venuše s Venouškem

    No.: 243295

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:56

    koláž, 2012, 30 x 17 cm, sign. PD J.W. Palková 2012, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiřina Palková

    Novoroční přípitek

    No.: 243296

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:57

    koláž, 2013, 22 x 16 cm, sign. PD J.W. Palková 2013, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiřina Palková

    Jaro

    No.: 243297

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:58

    koláž, 1994, 17,5 x 19,5 cm, sign. LD Palková 94, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Josef Liesler

    Na mostě

    No.: 243298

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:59

    suchá jehla, 1948, 12,3 x 15,7 cm, sign. PD Liesler 48, rám, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member …

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Emma Srncová

    První pusa

    No.: 243299

    Planned termination: 07. 04. 2020 16:00

    litografie, 1999, 15 x 21,5 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 50/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jiří David

    Střecha

    No.: 243300

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 16:01

    serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 26/30, bez skla, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Paderlik and J. Ptacek at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of the group Tvrdohlavi

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří David

    Údiv

    No.: 243301

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 16:02

    serigrafie, 1998, 35 x 28,8 cm, sign. PD 1998 Jiří David, rám, autorský tisk, poškozený rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Paderlik and J. Ptacek at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of the group Tvrdohlavi

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří David

    Proti slunci

    No.: 243302

    Planned termination: 07. 04. 2020 16:03

    serigrafie, 1997, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD Jiří David 97, rám, č. 2/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Paderlik and J. Ptacek at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of the group Tvrdohlavi

  • Afréd Piffl

    (1907-1972)

    Doksany - na druhém nádvoří

    No.: 220274

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:00

    litografie, 1945, 25,2 x 17,6 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Orání

    No.: 220275

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:01

    lept, 11,1 x 14,2 cm, sign. PD Pitrmann, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Setí

    No.: 220276

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:02

    lept, 8,9 x 15,2 cm, sign. PD Pitrmann, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zrání

    No.: 220277

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:03

    lept, 10,7 x 14,2 cm, sign. PD Pitrmann, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Žně

    No.: 220278

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:04

    lept, 10,5 x 13,2 cm, sign. PD Pitrmann, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karel Šafář

    5x Ex Libris

    No.: 220284

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:05

    5x lept, 12 x 8 cm, sign. PD K. Šafář, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Podobizna starého pána

    No.: 220285

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:06

    lept, 13,8 x 17,7 cm, sign. PD VSilovský, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, m…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Tři stromy v krajině

    No.: 220295

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:07

    litografie, 13 x 19 cm, sign. PD MHolý 57, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and The Hol…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    No.: 220296

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:08

    litografie, 13 x 18 cm, sign. PD MHolý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Pustá krajina

    No.: 220297

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:09

    litografie, 1967, 13 x 18,5 cm, sign. PD MHolý 67, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Muž v dešti

    No.: 220298

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:10

    litografie, 1961, 21 x 17 cm, sign. PD MHolý 61, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and T…

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plachetnice

    No.: 220300

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:11

    linoryt, 1974, 15,7 x 10,5 cm, sign. PD V junek 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Podzimní večer

    No.: 220301

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:12

    měkký kryt, 15,8 x 20,8 cm, sign. PD M. Kazdová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Z Valašska

    No.: 220302

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:13

    litografie, 1949, 19,3 x 29 cm, sign. PD rLander, LD značeno na kameni rL49, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Benda

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • František Pavel Malý

    (1882-1957)

    K.H. Mácha pod Kokořínem

    No.: 220304

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 14:14

    suchá jehla, 1936, 16 x 15 cm, sign. PD F. Malý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)