• Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Návrhy na ExLibris

    No.: 73

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:12

    tuš, tužka, papír, 17,5 x 24 cm, při okraji lehce pokrčený, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    2x návrh ExLibris

    No.: 74

    Auction price: 160 CZK (7 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:13

    tuš, tužka, papír, 9,5 x 5,5; 9,3 x 6,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 160 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    2x návrh ExLibris

    No.: 75

    Auction price: 160 CZK (7 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:14

    tuš, tužka, papír, 12 x 7; 12 x 6,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 260 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    2x návrh ExLibris

    No.: 76

    Auction price: 160 CZK (7 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:15

    tuš, tužka, papír, 12,8 x 7,8; 11,7 x 9,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 160 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    2x návrh ExLibris

    No.: 77

    Auction price: 160 CZK (7 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:16

    tuš, tužka, papír, 12,5 x 7,4; 12,5 x 7,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 160 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    ExLibris Eroticis

    No.: 78

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:17

    tuš, tužka, papír, 14,6 x 5,9 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    ExLibris Eroticis

    No.: 79

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:18

    tuš, tužka, papír, 14,4 x 6,1 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Studie aktu

    No.: 80

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 04. 2020 15:19

    tuš, tužka, papír, 22,8 x 20,3 cm, při okraji lehce pokrčený, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Motorkář

    No.: 1

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 20:00

    tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Setkání

    No.: 2

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 20:01

    akryl, sololit, 2008, 20 x 23,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Kód

    No.: 3

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 20:02

    litografie, 2019, 53,7 x 75,5 cm, sign. PD IGOR GRIMMICH, č. 77/79, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Hlava

    No.: 4

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 20:03

    litografie, 2019, 72,5 x 56,5 cm, sign. PD IGOR GRIMMICH, č.40/70, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový druh

    No.: 5

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 20:04

    litografie, 2010, 60 x 45 cm, sign. PD GRIMMICH 10, autorský tisk, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Homunkulus

    No.: 6

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 20:05

    litografie, 2010, 40 x 32 cm, sign. PD I. Grimmich 10, č. 70/79, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    No.: 7

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 20:06

    litografie, 2012, 52,5 x 34 cm, sign. PD Igro Grimmich 12, č. 77/79, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Město snů III

    No.: 8

    Auction price: 44.000 CZK (1.760 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 20:07

    acrylic on canvas , 2017, 99,5 x 100 cm, signed on lower/right Grimmich 17, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 44.000 CZK (1.760 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Problém s kotelnou

    No.: 9

    Auction price: 45.000 CZK (1.800 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 20:08

    akryl, plátno, 2015, 125 x 100 cm, sign. PD Grimmich 15, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 45.000 CZK (1.800 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Konec světa II

    No.: 10

    Auction price: 21.500 CZK (860 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 20:09

    akryl, plátno, 2017, 50 x 40,3 cm, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 21.500 CZK (860 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Čóbí, vysokohorská vlna

    Afghánistán

    No.: 1

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 19. 04. 2020 18:00

    ručně vázaný koberec; vlna, soudobý (0 až 20 let, nepoužitý), 94 x 63 cm, Koberec čóbí je zhotoven z kvalitní ručně spřádané afghánské vlny, ceněné pro svůj přírodní lesk, jemnost a dlouhou životnost. Barví se převážně přírodními barvivy. Vyvázaný vzor je inspirovaný proslulým perskými ornamenty toč…

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Čóbí Ariana Art, vysokohorská vlna

    Afghánistán

    No.: 2

    Auction price: 8.600 CZK (344 €)

    Planned termination: 19. 04. 2020 18:01

    ručně vázaný koberec; vlna, soudobý (0 až 20 let, nepoužitý), 128 x 79 cm, Koberec čóbí je zhotoven z kvalitní ručně spřádané afghánské vlny, ceněné pro svůj přírodní lesk, jemnost a dlouhou životnost. Vzor je navrhovaný moderními designéry.

    Current price: 8.600 CZK (344 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bolešt, nomádský vak

    Afghánistán

    No.: 3

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 19. 04. 2020 18:02

    ručně vázaný nomádský vak; vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 113 x 73 cm, Pro nomádský vak bolešt je typický jednoduchý, nadčasový geometrický vzor, dobře padnoucí do moderních interiérů. Výhodou boleštů je vícero možností použití, mohou sloužit jako předložka, kobereč…

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kelim, sofreh

    Afghánistán

    No.: 4

    Auction price: 3.600 CZK (144 €)

    Planned termination: 19. 04. 2020 18:03

    ručně tkaný kelim; vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 122 x 122 cm, Kelimy jsou dnes velmi oblíbené, neboť představují ideální volbu pro stylové, minimalistické prostředí. Sofre je kelim čtvercového formátu, který nomádi tradičně používájí na servírování pokrmů. Kelim…

    Current price: 3.600 CZK (144 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kášán

    Írán

    No.: 5

    Auction price: 5.800 CZK (232 €)

    Planned termination: 19. 04. 2020 18:04

    ručně vázaný koberec; vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 140 x 104 cm, Kášán je město v severním centrálním Íránu. Jeho historie sahá až do elamitského období země. I po sedmi tisícovkách let stojí na předměstí Kášánu stavba Zikkurat Sialk. Podle legendy byl Kášán měste…

    Current price: 5.800 CZK (232 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Výšivka Segousha Uzbek

    Afghánistán

    No.: 6

    Auction price: 3.100 CZK (124 €)

    Planned termination: 19. 04. 2020 18:05

    výšivka, ruční práce; bavlna, hedvábí, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 100 x 62 cm, Tradiční středoasijská výšivka s bohatou symbolikou. V souladu s tradicí byly během svatby před domem nevěsty předvedeny její nejkrásnější výšivky jako nevěstino věno. Sloužily jako důkaz …

    Current price: 3.100 CZK (124 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Taimání

    Afghánistán

    No.: 7

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 19. 04. 2020 18:06

    ručně vázaný koberec; vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 111 x 75 cm, Kmen Taimání obývá jižní svahy pohoří Hindúkuš, jeho příslušníci stále žijí kočovných způsobem života. Koberce Taimání charakterizují pravidelné geometrické vzory, často jsou tvořeny z přírodních odst…

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bolešt, nomádský vak

    Afghánistán

    No.: 8

    Auction price: 2.700 CZK (108 €)

    Planned termination: 19. 04. 2020 18:07

    ručně vázaný nomádský vak; vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 93 x 64 cm, Pro nomádský vak bolešt je typický jednoduchý, nadčasový geometrický vzor, dobře padnoucí do moderních interiérů. Výhodou boleštů je vícero možností použití, mohou sloužit jako předložka, kobereče…

    Current price: 2.700 CZK (108 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Isfahán s přírodním hedvábím

    Írán

    No.: 9

    Auction price: 25.000 CZK (1.000 €)

    Planned termination: 19. 04. 2020 18:08

    ručně vázaný koberec; vlna, přírodní hedvábí, soudobý (0 až 20 let), nepoužitý, 102 x 73 cm, Isfahán je nádherné město ve středozápadním Íránu a zároveň byl hlavním městem Persie za vlády šáha Abbáse Velikého a jeho safíjských následovníků. Starověké město Aspadana se může pochlubit historií starou…

    Current price: 25.000 CZK (1.000 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bolešt, nomádský vak

    Afghánistán

    No.: 10

    Auction price: 5.200 CZK (208 €)

    Planned termination: 19. 04. 2020 18:09

    ručně vázaný nomádský vak; vlna, semi-antik (40 až 60 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 111 x 71 cm, Pro nomádský vak bolešt je typický jednoduchý, nadčasový geometrický vzor, dobře padnoucí do moderních interiérů. Výhodou boleštů je vícero možností použití, mohou sloužit jako předložka, kobe…

    Current price: 5.200 CZK (208 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Čuval, turkmenská kelimová taška

    Afghánistán

    No.: 11

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 19. 04. 2020 18:10

    ručně tkaný nomádský vak; vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 133 x 80 cm, Velká úložná taška, turkmenskými nomády tradičně používaná k ukládání oděvu. Turkmenové jsou známí svým důkladným řemeslným zpracováním koberců. Nadčasový sběratelský artefakt, který vynikne zavěš…

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kelim, sofreh

    Afghánistán

    No.: 12

    Auction price: 4.200 CZK (168 €)

    Planned termination: 19. 04. 2020 18:11

    ručně tkaný kelim; vlna, vintage (20 až 40 let, velmi dobrý stav zhodnocený věkem), 130 x 135 cm, Kelimy jsou dnes velmi oblíbené, neboť představují ideální volbu pro stylové, minimalistické prostředí. Sofre je kelim čtvercového formátu, který nomádi tradičně používájí na servírování pokrmů. Kelim…

    Current price: 4.200 CZK (168 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Facebook

You must login first.