• Josef Hník

    Kompozice s vejci

    No.: 244409

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:48

    bromostříbrná fotografie, 25,6 x 16,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at FAMU (Film and TV School of Academy of Performing Arts) in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Hrdlička

    (1911)

    Malá radost

    No.: 244410

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:49

    bromostříbrná fotografie, 30,5 x 23,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Hrdlička

    (1911)

    Zvědavost

    No.: 244411

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:50

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 30,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Libuše Jarcovjáková

    Maminka čeká miminko (z cyklu Sny dětského pokoje)

    No.: 244412

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:51

    fotografie (archive inkjet print), 1994, 13 x 18 cm, sign. na zadní straně Libuše Jarcovjáková 2004, rám, disciple of Prof. J. Šmok at Film and TV School of Academy of Performing Arts (FAMU) in Prague

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Libuše Jarcovjáková

    Paní odnaproti (z cyklu Sny dětského pokoje)

    No.: 244413

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:52

  • Miloš Koreček

    (1906-1989)

    Fokalk

    No.: 244414

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:53

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Vysoké pece

    No.: 244415

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:54

    barevná fotografie, 1975, 48,5 x 40,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, razítkem čfvu a razítkem Fotosalon - Vítkovice, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Lhotský

    Symbol

    No.: 244416

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:55

    bromostříbrná fotografie, 1992, 36 x 26,5 cm, sign. na zadní straně Jaroslav Lhotský, absolvent Pražské fotografické školy, obor užitá a výtvarná fotografie. V posledních letech se věnuje volné tvorbě., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jan Mlčoch

    Z cyklu Milenci - Ona a on XII.

    No.: 244417

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:56

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 2009, 28 x 27 cm, sign. na zadní straně Jan Mlčoch 2009, 43800, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Les

    No.: 244418

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:57

    bromostříbrná fotografie, 11,8 x 17,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Novotný

    (1939)

    Strach

    No.: 244419

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:58

    bromostříbrná fotografie, 18,8 x 13,4 cm, sign, na zadní straně Jaroslav Novotný, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Parkman

    Zátiší s rukou

    No.: 244420

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 11:59

    bromostříbrná fotografie, 1963, 37,8 x 37,3 cm, sign. PD Jan Parkman, při okrajích mimo plochu fotografie mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Erotická fotografie

    No.: 244421

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:00

    barevná fotografie, 70.-80. léta, 35,5 x 24 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Masky

    No.: 244422

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:01

    bromostříbrná fotografie, 30,3 x 40,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Kompozice II.

    No.: 244423

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:02

    bromostříbrná fotografie, 27,8 x 20,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při okrajích mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Hledající

    No.: 244424

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:03

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 47,5 x 45 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    No.: 244425

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:04

    bromostříbrná fotografie, 35 x 29,2 cm, sign. na zadní straně, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Procházka

    (1939)

    No.: 244426

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:05

    fotografie, 27,1 x 38,2 cm, autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Otec a syn

    No.: 244427

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:06

    fotografie, 2016, 30 x 30 cm, monogr. na zadní straně 2016, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Za světlem

    No.: 244428

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:07

    fotografie, 2018, 45 x 30 cm, monogr. na zadní straně 2018, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    No.: 244429

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:08

    bromostříbrná fotografie, kolem r. 2018, 43 x 27,5 cm, signováno na zadní straně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Ságl

    No.: 244430

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:09

  • Vasil Stanko

    Hlava 17

    No.: 244431

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:10

    bromostříbrná fotografie, 1992, 45 x 44,3 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 8

    No.: 244432

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:11

    bromostříbrná fotografie, 1992, 44,3 x 45,3 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 4

    No.: 244433

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:12

    bromostříbrná fotografie, 1992, 45 x 45,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 18

    No.: 244434

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:13

    bromostříbrná fotografie, 1992, 44,5 x 44,5 (60 x 50,5) cm, sign. PD Stanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vasil Stanko

    Hlava 10

    No.: 244435

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:14

    bromostříbrná fotografie, 1992, 45 x 44,7 (60 x 50,5) cm, sign. PD VasilStanko 1992, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Šmok at FAMU in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Šindelář

    Krásná samota

    No.: 244436

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 15. 04. 2020 12:15

    bromostříbrná fotografie, 25,4 x 38,2 cm, při levém okraji mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Portrét muže

    No.: 234096

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:02

    dřevoryt, 7,5 x 9,8 cm, studijní práce A. V. Maška, papír ušpiněn, v okolí grafiky papír lehce pokrčen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Turek-Lišák

    Sázava pod Barborou

    No.: 234145

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 19:04

    olej, sololit, 1980, 48,5 x 68 cm, sign. PD Turek- Lišák 80, rám,

    Current price: 500 CZK (20 €)