• Vojtěch Proske

    (1993)

    Odraz

    Položka č.: 267822

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:09

    akryl, plast, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske 2022, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Vojtěch Proske

    (1993)

    Městský komiks beze slov a postav

    Položka č.: 267823

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:10

    akrylové fixy, plátno, 2022, 50 x 40 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

  • Vojtěch Proske

    (1993)

    Chátrající oblast

    Položka č.: 267824

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:11

    akryl, plátno, 2022, 60 x 30 cm, sign. na zadní straně Vojtěch Proske, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Svatopluk Klimeš

    Sopečný písek

    Položka č.: 267825

    Vyvolávací cena: 37.500 CZK (1.563 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:12

    popel, oheň, plátno, 2018, 30 x 40 cm, DU monogram K, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 37.500 CZK (1.563 €)

  • Yurdagül Kocak

    (1964)

    Položka č.: 267826

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:13

    olej, karton, 2000, 30,5 x 33 cm, sign. PD Yurdagül, rám

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Yurdagül Kocak

    (1964)

    Položka č.: 267827

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:14

    olej, karton, 2000, 38 x 29 cm, sign. DU Yurdagül, rám, v rámu chybí sklo

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

  • Pavel Havlíček

    (1961)

    New York #1

    Položka č.: 267828

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:15

    barevná fotografie na archivním papíru, 2014, 30 x 39,8 cm, přiložen certifikát pravosti, Pavel Havlíček patří k nejuznávanějším fotografům současnosti. Narodil se a vyrůstal v Praze. Výtvarné umění ho přitahovalo od dětství, přestože formální vzdělání v tomto oboru nezískal. V roce 1981 se rozhodl…

  • Pavel Havlíček

    (1961)

    Sienna Miller

    Položka č.: 267829

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:16

    barevná fotografie na archivním papíru, 2015, 52,5 x 66 cm, přiložen certifikát pravosti, Pavel Havlíček (*1961) patří k nejuznávanějším fotografům současnosti. Narodil se a vyrůstal v Praze. Výtvarné umění ho přitahovalo od dětství, přestože formální vzdělání v tomto oboru nezískal. V roce 1981 se …

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

  • Libuše Jarcovjáková

    Berlín, 1988, Park Hasenheide

    Položka č.: 267830

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:17

    fotografie, 1988, 51 x 70 cm, sign. na zadní straně Libuše Jarcovjáková, rám, Libuše Jarcovjáková (*1952), česká fotografka, jejíž jméno rezonuje v posledních letech jak v českém, tak v zahraničím uměleckém prostředí. Její výstavu Evokativ (festival Les Rencontres d’Arles) zařadil deník The Guardian…

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Pieta

    Položka č.: 267831

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:18

    fotografie, 19,5 x 30,5 cm, vzadu razítko Přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarného umění

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Staroba - kontrasty města

    Položka č.: 267832

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:19

    fotografie, 19,5 x 30 cm, vzadu razítko Přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarného umění

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s fotografií Václava Havla z roku 75

    Položka č.: 267833

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:20

    Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s Bořkem Šípkem ve Voršilské

    Položka č.: 267834

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:21

    originální fotografie, 2003, 24,5 x 36,3 cm, sign. PD ŠKÁCHA 2003, pasparta, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Jan Saudek

    Mizerné víno (Sour Wine)

    Položka č.: 267835

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:22

    kolorovaná bromosříbrná fotografie, 15.06.1987, 30,7 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, č. 1/10, vlevo a dole popsáno autorem, jedná se o exemplář 1/10 z limitované edice 10 kusů z pův. negativu, shlédnuto a ověřeno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Jan Saudek

    Položka č.: 267836

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:23

    fotografie, 30 x 39,5 cm, sign. PD JAN SAUDEK, pasparta, rám, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Kniha výkřiků

    Položka č.: 267837

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:24

    litografie, 1986, 15,3 x 13 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 86, LH Originální tisk litografie /1986 /28/5, PH Oldřich Kulhánek / A00226/Q34/., antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Výkřik

    Položka č.: 267838

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:25

    litografie, 1989, 22,5 x 14,7 cm, sign. DU O. Kulhánek 89, papír nepatrně pokrčen u horního okraje (nezasahuje tisk), antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Žena/čelo

    Položka č.: 267839

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:26

    lept, 1982, 15 x 9 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1982, v desce Ex Musicis Walter HumplStötter, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jan Saudek

    Coca Cola

    Položka č.: 267840

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:27

    litografie, 48,2 x 37,4 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, č. 21/85, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Coca Cola - barevná

    Položka č.: 267841

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:28

    litografie, 48,2 x 37,4 cm, sign. PD Jan Saudek, rám, č. 23/85, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Marie č. 1

    Položka č.: 267842

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:29

    litografie, 18,5 x 24 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XXXI/L, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • František Dostál

    Kostelík na skalce (Mníšek pod Brdy)

    Položka č.: 267843

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:30

    bromostříbrná fotografie, 1978, 23 x 16,7 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • František Dostál

    Muž s podběrákem

    Položka č.: 267844

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:31

    bromostříbnrá fotografie, 23,1 x 16,7 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Praha - Kačerov

    Položka č.: 267845

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:32

    bromostříbrná fotografie, 1977, 26 x 35,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • František Dostál

    Praha 1975

    Položka č.: 267846

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:33

    bromostříbrná fotografie, 1975, 28 x 38,2 cm, sign. LD František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

  • František Dostál

    Praha - Holešovice

    Položka č.: 267847

    Plánované ukončení: 28. 12. 2022 18:34

    bromostříbrná fotografie, 37,3 x 26,8 cm, sign. na zadní straně František Dostál , Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů