• Naděža Synecká

    (1926)

    Hudebníci

    No.: 242986

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:32

    litografie, 1971, 27,5 x 18,5 cm, sign. LD 1971 N. Synecká,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vijtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Holubice

    No.: 242987

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:34

    litografie, 23,2 x 19,5 cm, sign. DU Cinybulk,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Tvář hudby

    No.: 242988

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:36

    litografie, 1971, 25,7 x 19 cm, sign. PD Liesler 71, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Výhled z okna

    No.: 242989

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:38

    litografie, 18,7 x 12,8 cm, sign. PD M.Kazdová, č. 75/100, , studied the preparation course at The Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of J. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. T. F. Simon at AVU v Praze, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karel Oberthor

    Dostihy

    No.: 242990

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:40

    litografie, 10,8 x 16,2 cm, sign. DU K. Oberthor, aut. tisk, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • V. Hansík

    Zátiší s pomeranči

    No.: 242991

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:42

    olej, karton, 1930, 35,5 x 48 cm, LD monogr. V. H. 30, rám , vzadu nalepen autorský štítek s věnováním, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    No.: 242992

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:44

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Madona s dítětem

    No.: 242993

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:46

    anaplast, plátno, 80 x 63,5 cm, , na několika místech odřeno,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Zřícenina hradu

    No.: 242994

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:48

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Šeříky

    No.: 242995

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:50

    olej, plátno, 47,5 x 68 cm, sign. PD , rám, rám poškozen, plátno na dvou místech podlepeno,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Kytice karafiátů

    No.: 242996

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:52

    olej, karton, 48,5 x 64 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Zavřel

    Vysoké Tatry cestou k Popradskému Plesu

    No.: 242997

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:54

    olej, karton, 48,5 x 64 cm, sign. PD Zavřel, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • J. Přibík

    Břízy

    No.: 242998

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:56

    olej, karton, 49,5 x 69 cm, sign. PD J. Přibík, rám,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Oscar Kokoschka

    (1886-1980)

    Karlův most

    No.: 242999

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 19:58

    tisk, plátno, karton, 47,5 x 68,5 cm, rám,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Roubenka u potoka

    No.: 243000

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:00

    tempera, papír, 30 x 22 cm, rám,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Přístav v Istanbulu

    No.: 243001

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:02

    akvarel, papír, 14 x 19 cm, sign. LD , rám, mírně zašpiněno, na rámu oděrky, bez skla,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

    Humr

    No.: 243002

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:04

    výšivka, 44 x 59,5 cm, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zámek Kribstein

    No.: 243003

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:06

    tisk, papír, 36 x 50 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Vesnická stavení

    No.: 243004

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:08

    litografie, 34 x 45 cm, sign. PD Chramosta, pasparta, č. 15/170, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Červená Lhota

    No.: 243005

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:10

    litografie, 1955, 28 x 37 cm, sign. PD M. Holý 55, rám, na rámu oděrky, zažloutlý papír, , the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artis…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Na Kampě

    No.: 243006

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:12

    olej, karton, 50,5 x 60,5 cm, sign. PD,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Strom ve větru

    No.: 243007

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:14

    olej, karton, 48,5 x 33,5 cm, sign. LD, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Rejnek

    Portrét dívky

    No.: 243008

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:16

    tužka, papír, 1944, 44 x 29 cm, sign. PD Sejnek XII 1944, rám, na rámu oděrky a prasklé sklo, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Předjaří v Lipencích

    No.: 243009

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:18

    litografie, 1956, 24 x 34,5 cm, sign. PD J. Mahelka, rám, č. 26/ 50, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, , studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fin…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Zbyněk Semerák

    (1951 -2003)

    Pohled na město

    No.: 243010

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:20

    serigrafie, 1976, 44 x 18 cm, sign. PD Semerák, pasparta, pasparta otřepena,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Zasněžená chalupa

    No.: 243011

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:22

    tempera, karton, 38 x 27 cm, sign. LD, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Náměstí

    No.: 243012

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:24

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • V. Měchura

    Kytice s máky

    No.: 243013

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:26

    olej, karton, 52 x 58 cm, sign. PD V. Měchura, rám, rám poškozen,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Kytice s maceškami

    No.: 243014

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:28

    olej, karton, 44 x 64,5 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Kodym

    (1927-2009)

    Nové Město nad Metují

    No.: 243015

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 20:30

    lept, 1977, 25 X 46 cm, sign. DU J Kodym 77, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)