• Jan Tichý

    (1962)

    Vesmírný paroháč (Astrál III.)

    Položka č.: 250580

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:06

    akryl, papír, 1991, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 91, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Tittelbach

    (1900-1971)

    Šašek a dáma

    Položka č.: 250581

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:07

    litografie, 1946, 31,7 x 39,3 cm, sign. PD Vojt. Tittelbach 46, 20/300, při horním okraji mimo tisk mírně natržený a přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a J. Bendy na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského v grafické speciálce na AVU, člen UB, SVU Mánes a Skupiny 58

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 250582

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:08

    litografie, 1977, 49 x 39,5 cm, sign. PD KarelToman 77, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husaři

    Položka č.: 250583

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:09

    litografie, 29,7 x 55,7 cm, sign. PD KarelToman , autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Terč

    Položka č.: 250584

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:10

    litografie, 1982, 43,5 x 32,5 cm, sign. PD KarelToman 82, autorský tisk, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sláva Tonderová - Zátková

    (1888-1969)

    Zátiší se džbánem a ovocem

    Položka č.: 250585

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:11

    olej, plátno, 1947, 39 x 46 cm, monogr. PD S.T. 47, rám, rám místy poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Pohled k Nizkým Tatrám (Z Nového Smokovce)

    Položka č.: 250586

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:12

    akvarel, papír, 1937, 46 x 35 cm, sign. LD K. Tondl 1937, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Soci…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bojovník

    Položka č.: 250587

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:13

    kombinovaná technika, pastel, polystyren, 24,5 x 24,5 cm, sign. PD Troup, autorská adjustace do celofánu, prasklý krycí celofán, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts d…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Irena Třísková

    (1967)

    Beránci

    Položka č.: 250588

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:14

    litografie, 2003, 38 x 32,5 cm, sign. PD Irena Třísková 2003, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ullmann

    (1870-1922)

    Zimní krajina

    Položka č.: 250589

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:15

    olej, karton, kolem 1918, 51 x 67 cm, sign. PD J. Ullmann, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Pradleny

    Položka č.: 250590

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:16

    olej, plátno, 70 x 56 cm

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Plachetnice

    Položka č.: 250591

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:17

    olej, plátno, 1934, 44 x 61 cm, sign. PD B. Ullrych 34

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Pradleny

    Položka č.: 250592

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:18

    olej, plátno, 51 x 62 cm

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    U vody

    Položka č.: 250593

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:19

    olej, karton, 1943, 51 x 43 cm, sign. LD B. Ullrych 43, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Za prací

    Položka č.: 250594

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:20

    olej, karton, 1929, 40 x 48 cm, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti Boumila Ullrycha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Pičín u Příbrami

    Položka č.: 250595

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:21

    olej, papír, 1930, 24 x 40 cm, sign. LD Boh. Ullrych 30, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Koupající se dívky

    Položka č.: 250596

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:22

    olej, karton, 21 x 26,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Krajina

    Položka č.: 250597

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:23

    olej, karton, 1932, 39 x 53,5 cm, sign. PD B. Ullrych 32, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Siesta

    Položka č.: 250598

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:24

    olej, karton, 49 x 73 cm

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Pradleny

    Položka č.: 250599

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:25

    olej, karton, 1942, 69 x 54 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Urban

    Sedící

    Položka č.: 250600

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:26

    pálená hlína, 36 x 21 x 28 cm, sign. ma podstavci Urban, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Krajina

    Položka č.: 250601

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:27

    olej, malířská lepenka, 14,5 x 23,5 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Krajina s elektrickým vedením

    Položka č.: 250602

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:28

    olej, malířská lepenka, 14,2 x 23,4 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vaic

    Zátiší

    Položka č.: 250603

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:29

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD J. Vaic?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    Položka č.: 250604

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:30

    reliéfní tisk, 2010, 20,6 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    Položka č.: 250605

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:31

    reliéfní tisk, 2010, 20,7 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Vavřina

    (1944)

    Smutné modré oči

    Položka č.: 250606

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:32

    olej, sololit, 1973, 72 x 59 cm, sign. LD Vavřina 73, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Velčovský

    (1945)

    Snídaně v trávě

    Položka č.: 250607

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:33

    litografie, 1992, 28 x 21 cm, sign. PD Velčovský 92, 12/95, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Velčovský

    (1945)

    Maják s elefantastickým výhledem

    Položka č.: 250608

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:34

    litografie, 24,2 x 33,8 cm, sign. PD J. Velčovský, 26/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Velčovský

    (1945)

    Golf na Karlštejně

    Položka č.: 250609

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 19:35

    litografie, 24,1 x 33,8 cm, sign. PD J. Velčovský, 17/90, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook