Portrét stařenky

    No.: 226716

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:05

    olej, plátno, 51 x 40 cm, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Hruška

    (1890-1954)

    Pomník čsl. dobrovolců v La Targette

    No.: 226720

    Auction price: 160 CZK (7 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:06

    dřevoryt, 14,2 x 9,2 cm, sign. PD Jar. Hruška, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 160 CZK (7 €)

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pohled na Pražský hrad z Belvederu

    No.: 226724

    Auction price: 480 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:07

    lept, 10 x 7 cm, sign. PD Svoboda H., rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 480 CZK (20 €)

  • Hanuš Svoboda

    (1878-1917)

    Pražský hrad z Jeleního příkopu

    No.: 226725

    Auction price: 480 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:08

    Current price: 480 CZK (20 €)

    Podzimní nálada

    No.: 226971

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:09

    olej, překlika, 36 x 47 cm, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Karlštejn

    No.: 226972

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:10

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Táborský

    Madona s dítětem

    No.: 227399

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:11

    olej, plátno, 1951, 50 x 60 cm, sign. PD J. Táborský 1951, rám, vzadu věnování: Oldovi z přátelství věnuje Jirka Táborský, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Vach

    Zlatá ulička

    No.: 227772

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:12

    suchá jehla, 21,2 x 15 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Estimate: k CZK

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Podběl

    No.: 227925

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:13

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na sv. Vít a Daliborku

    No.: 227926

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:14

    lept, 15,6 x 11,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Trosky

    No.: 227927

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:15

    lept, 11,5 x 13,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    No.: 227942

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:16

    dřevoryt, 29,8 x 23,8 cm, sign. PD FKobliha, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté

    No.: 227943

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:17

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hradčany

    No.: 227945

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:18

    litografie, 27,5 x 37 cm, sign. PD Mašek V., Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Hála

    (1895-1952)

    Dřevoryty

    No.: 228643

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:19

    18x dřevoryt, vše signováno, vydal Bohuslav Durych, Přerov 1929, volné listy v papírových deskách, desky poškozené, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. Švabinský at the Academy of Fine Artists in Prague

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pět leptů

    No.: 228644

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:20

    5x lept, vše signováno, vydal Arthur Novák, Praha 1918, Ex. 32/65, volné listy v kartonových deskách, desky lehce poškozené, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts …

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    No.: 228647

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:21

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    No.: 228648

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:22

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Bratřejovský rybník Velát

    No.: 229011

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:23

    akvarel, papír, 1952, 35 x 50 cm, sign. LD K. Štika 52, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied professorate at Drawing, Modelling and Geometry at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, memb…

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Estimate: k CZK

  • R. Braun

    Portrét T.G. Masaryka

    No.: 229013

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:24

    litografie, 1934, 60 x 43 cm, sign. PD RBraun 1934, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • R. Braun

    Portrét E. Beneše

    No.: 229014

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:25

    litografie, 1936, 60 x 43 cm, monogr. LD RB, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Milan Valášek

    No.: 229019

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:26

    měkký kryt, suchá jehla, 1971, 24,3 x 26 cm, sign. PD M. Valášek 71, č. 4/8, zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Říha

    (1920-?)

    Křížovnické náměstí

    No.: 229020

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:27

    lept, 1967, 28,5 x 22 cm, sign. PD J. Říha 67, rám, č. 66/100, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Mencl

    Na samotě u lese

    No.: 229024

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:28

    olej, sololit, 45 x 84 cm, sign. PD Mencl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Milan Valášek

    Máchův Máj

    No.: 229025

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:29

    lept, 1972, 24,9 x 34,2 cm, sign. PD Valášek 72, č. 2/6, při okraji zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    No.: 229135

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:30

    olej, plátno, 47 x 56 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    No.: 229136

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:31

    olej, překližka, 39 x 47 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    No.: 229139

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:32

    olej, plátno, karton, 14,5 x 20,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    No.: 229140

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:33

    olej, plátno, karton, 19 x 24 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    No.: 229141

    Planned termination: 09. 04. 2020 15:34

    olej, karton, 17,5 x 29,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní