• Vladimír Jandejsek

    Anděl

    Položka č.: 187045

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:31

    litografie, 20,5 x 14,5 cm, PD monogr. Jan, č. 4/40

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Natálie Kantorová

    Bodlák

    Položka č.: 187049

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:32

    lept, 2002, 29 x 20 cm, sign. PD Kantorová N., autorský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jana Stoupová-Cikrtová

    Zábava

    Položka č.: 188792

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:33

    lept, 25 x 34 cm, sign. PD Jana Stoupová-Cikrtová, č. 21/30, žákyně prof. A. Pelce a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka UVU a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.250 CZK (47 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Koncert

    Položka č.: 191147

    Vyvolávací cena: 380 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:34

    akvatinta, 2002, 22,5 x 27 cm, monogr. PD H.03, č. 5/20

    Aktuální cena: 380 CZK (15 €)

  • Andrej Kostič

    Pianistka

    Položka č.: 191160

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:35

    suchá jehla, 9 x 8 cm, sign. PD Andrej S.K., č. 16/50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Don Qujjote

    Položka č.: 191394

    Vyvolávací cena: 2.150 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:36

    litografie, 2010, 23 x 22 cm, sign. PD Jelen 2010, č. 82/201, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 2.150 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Srdce

    Položka č.: 191395

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:37

    litografie, 2008, 16 x 15 cm, sign. PD Jelen 2008, č. 25/403, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 1.150 CZK (43 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Noha

    Položka č.: 191396

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:38

    litografie, 2004, 38 x 27 cm, sign. PD Jelen 2004, č. 90/185, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

  • Jan Šafránek

    Položka č.: 191824

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:39

    dřevořez, 1991, 12 x 10,5 cm, sign. PD Šafránek 91, autorský tisk, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jan Šafránek

    Položka č.: 191826

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:40

    dřevořez, 1991, 15 x 10,3 cm, sign. PD Šafránek 91, autorský tisk, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Věra Sedláková

    Bertramka V.

    Položka č.: 191827

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:41

    suchá jehla, 1991, 22,4 x 14,6 cm, sign. PD Věra Sedláková 1991, č. 56/90, žákyně A. Pelce na AVU v Praze, členka Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jan Šafránek

    Strom

    Položka č.: 191829

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:42

    dřevořez, 1991, 15 x 10 cm, sign. PD Šafránek 91, autorský tisk, v rozích mírně pokrčený papír, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíc nad městem

    Položka č.: 191844

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:43

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Vladimír Gebauer

    Znaky

    Položka č.: 193052

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:44

    uhel, papír, 1993, 27 x 21 cm, sign. PD V. Gebauer 93, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Vladimír Gebauer

    Bažina

    Položka č.: 193053

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:45

    kombinovaná technika, papír, 2008, 29 x 21 cm, sign. PD V. Gebauer 08, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Červený kouř

    Položka č.: 195306

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:46

    litografie, 2011, 28 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 64/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Zdeňka Hušková

    Temné vrstvy

    Položka č.: 196013

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:47

    linoryt, 2012, 40 x 56 cm, sign. PD Z. Hušková 2012, č. 1/1

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

  • Dalibor Smutný

    (1926-1991)

    Svlačec III

    Položka č.: 196025

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:48

    mezzotinta, 2004, 13,5 x 13,5 cm, sign. PD Smutný 2005, č. 5/30

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 6.

    Položka č.: 196938

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:49

    fotoplymer, 2007, 20,5 x 12,5 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/20

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 8.

    Položka č.: 196939

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:50

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Trubač

    Položka č.: 199010

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:51

    lavírovaná tuš, papír, 1995, 13 x 9 cm, sign. LD Kasal 95

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Houslista

    Položka č.: 199067

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:52

    kombinovaná technika, papír, 2010, 13 x 8 cm, sign. PD J. Kasal 010

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Cestovatel II.

    Položka č.: 199348

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:53

    suchá jehla, 1985, 41 x 31 cm, sign. PD Jiří Kasal 85, č. 10/50

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    bez názvu

    Položka č.: 199373

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:54

    suchá jehla, 1999, 39,5 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 99, č. 4/30

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Traviny

    Položka č.: 199630

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:55

    suchá jehla, 1995, 15,5 x 20 cm, sign. PD Martin Manojlín 1995, autorský tisk, žák prof. M. Michálka a A. Kračmary

  • Martin Manojlín

    (1925-1986)

    Dvojoblouk

    Položka č.: 199631

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:56

    suchá jehla, 1995, 58,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Manojlín 1995, autorský tisk

  • Milan Staněk

    Starý splav

    Položka č.: 199650

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:57

    suchá jehla, 1991, 25,5 x 39 cm, sign. PD M. Staněk 91, č. 6/25, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Olga Vychodilová

    Vratič

    Položka č.: 203016

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:58

    lept, 13 x 7 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 50/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Jaroslav Hovadík

    Písmenka

    Položka č.: 205999

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 18:59

    dvojbarevný linoryt, 1993, 21 x 30 cm, sign. PD Hovadík 93, studium střední uměleckoprůmyslové školy v Uh. Hradišti, přípravka pro vysoké školy umělecké, žák prof. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Soňa Schwarzová

    Na houpačce

    Položka č.: 207702

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:00

    lept, akvatinta, 1987, 29 x 21 cm, sign. PD S. Schwarzová 87, autorský tisk, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)