On-line auction

auction history

  • Karel Jan Sigmund

    (1897-1959)

    Sušení sena

    No.: 233640

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2019 16:48

    tempera, kvaš, papír, 27,5 x 33 cm, sign. PD K. J. Sigmund, rám, the disciple of prof. Schon in Dresden, prof. O. Nejedly in Praze

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista

    No.: 233618

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2019 16:26

    akvarel, papír, 1982, 14 x 9 cm, sign. LD Salajka J. 82, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jiří Rathouský

    (1924-2003)

    Labyrint I.

    No.: 233555

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 18:47

    serigrafie, 1998, 47,5 x 36,5 cm, sign. PD Rathouský 1998, 5/25, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • František Pon

    Kočka

    No.: 233544

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 18:36

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Před výlohou

    No.: 233542

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 18:34

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 36 x 54 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Jana Pivovarská

    Ostravské ráno

    No.: 233540

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 18:32

    olej, plátno, 1975, 42,5 x 70 cm, sign. PD Pivovarská 75, rám , vzadu nalepen autorský štítek , na rámu oděrky,

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Kejklíři

    No.: 233536

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 18:28

    litografie, 1979, p. 14,5 cm, sign. PD Radek Pilař 79, pasparta, č. 2/45, , the disciple of prof. V. Rada, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, ASIFA and UVU

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Karol Ondreička

    O tebe

    No.: 233526

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 18:18

    lept, 1989, 20,4 x 15,4 cm, sign. PD Karol Ondreička, E.A..II.XX,

    Ležící akt

    No.: 233506

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 17:58

    dřevoryt, 24 x 12,4 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

    Lesní potok

    No.: 233486

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 17:38

    olej, plátno, 1960, 49 x 67 cm, sign. LD Jonn 60, rám, vlevo nahoře poškozené plátno

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Načeradský

    Modrá dvojice

    No.: 233469

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 17:22

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    No.: 233468

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 17:21

    litografie, 2010, 55,5 x 73 cm, sign. DU Jiří Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Z cyklu - Nahý v trní

    No.: 233442

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 16:58

    serigrafie, 1987, 28 x 14 cm, sign. PD Matal 87, č. 8/35, Nerovnoměrně zažloutlý papír - viz foto, the member of Skupina 42, The Umelecka beseda, SVU Ales in Brno and The Union of Moravian-Silesian Fine Artists

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Nábřeží II.

    No.: 233444

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 16:57

    lept, akvatinta, 44 x 30 cm, sign. PD Matějíček, 34/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Adéla Matasová

    Vývoj

    No.: 233443

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 16:56

    suchá jehla, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD Adéla Matasová, autorský tisk, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Lindovský

    No.: 233434

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 16:47

    serigrafie, 2010, 69 x 49 cm, sign. PD J. Lindovský 2010, č. 81/100, the disciple of prof. Cepelak

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Koudelka

    (1877-1960)

    Krojová studie

    No.: 233402

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 16:15

    litografie, 1939, 25 x 20 cm, značeno na desce LD Koudelka, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, the disciple of prof. Pirner, Brozik and Schwaiger, member of The Manes Association o…

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Miloš Koreček

    (1906-1989)

    Fokalk

    No.: 233399

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 04. 2019 16:12

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 24,3 x 29,8 cm, sign. na zadní straně Koreček, Provenance: Antiquarian Dlážděná, member of the surrealist group RA

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Kathe Kollwitz

    (1867-1945)

    Studie hlavy

    No.: 233381

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 04. 2019 19:38

    světlotisk, 27 x 23 cm, LD razítko: Ze sbírky sochaře Jašky, vzadu razítko ER, při okrajích lehce poškozený papír,

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Na Petříně

    No.: 233367

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 04. 2019 19:03

    akvarel, papír, 15,3 x 13 cm, PD monogr. K., vzadu signováno Jiří Kalousek, na papíře skvrny, , the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Dívky

    No.: 233366

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 04. 2019 19:02

    litografie, 1985, 43,2 x 42,5 cm, sign. DU Kadrnožka 85, 25/110, na zadní straně značeno autorským razítkem, při okraji mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster a…

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • František Hodonský

    Maková pole

    No.: 233329

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 04. 2019 18:25

    litografie, 2010, 27,5 x 43,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 17/100, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • František Hodonský

    Kvetoucí

    No.: 233328

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 04. 2019 18:24

    litografie, 2010, 27 x 43,9 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 48/100, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící I

    No.: 233300

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 04. 2019 17:56

    litografie, 1980, 24,3 x 16,3 cm, sign. DU F. Gross 80, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Paul Gauguin?

    (1848-1903)

    La petite Fille

    No.: 233296

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 04. 2019 17:52

    dřevoryt, 25,5 x 8,1 cm, pozdější otisk z původní desky, tyto tisky pravděpodobně tištěny v Praze v roce 1961 Jánušem Kubíčkem, tento grafický list pochází ze skupiny 11 dřevěných štočků, které M. R. Štefánik koupil na Tahiti v roce 1910 a přivezl do Paříže

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Paul Gauguin?

    (1848-1903)

    Jeune Fille agenouillée

    No.: 233295

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 04. 2019 17:51

    dřevoryt, 35,5 x 7,1 cm, pozdější otisk z původní desky, tyto tisky pravděpodobně tištěny v Praze v roce 1961 Jánušem Kubíčkem, tento grafický list pochází ze skupiny 11 dřevěných štočků, které M. R. Štefánik koupil na Tahiti v roce 1910 a přivezl do Paříže

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dívka s modráskem

    No.: 233291

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 04. 2019 17:47

    litografie, 1978, 41 x 21 cm, sign. PD A. Fuchs 78, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Roman Franta

    Love (tmavěšedá varianta)

    No.: 233282

    Auction price: 2.250 CZK (90 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 04. 2019 17:38

    litografie, 2011, 50 x 35 cm, sign. PD R. Franta, č. 4/4, the disciple of prof. B. Dlouhy and A. Vesely at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.250 CZK (90 €)

  • Milan Erazim?

    Kočka

    No.: 233268

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 04. 2019 17:24

    lept, akvatinta, 21,5 x 14,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • František Emler

    (1912-1992)

    No.: 233265

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 04. 2019 17:21

    linoryt, 1967, 42 x 30,4 cm, sign. PD F. Emler 67, č. 14/50, the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague