On-line auction

auction history

  • Milan Entler

    Don Giovanni

    No.: 234206

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2019 15:40

    litografie, 10,6 x 7,5 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Milan Entler

    Pražský motiv

    No.: 234207

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2019 15:35

    litografie, 7,1 x 12,5 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 140 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Karel Beneš

    Dívka s květy ve vlasech

    No.: 234175

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2019 15:13

    litografie, 1974, 19,2 x 32 cm, sign. PD Karel Beneš 74, 149/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Carl W. Würbs

    (1807-1876)

    Das Lustschloss im Baumgarten bei Prag

    No.: 216854

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2019 18:50

    ocelorytina, 12,8 x 17 cm, značeno LD v desce Gez. v. C. Würbs a PD Stahlst. v. L. Thümling, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Různí autoři

    Osobnosti velké francouzské revoluce

    No.: 216915

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2019 18:25

    6x mědirytina, 18 x 12 cm, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Die Hauptkirche in Eger (Cheb)

    No.: 203791

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2019 18:20

    ocelorytina, 19. století, 16,6 x 11 cm, značeno LD v desce J. Poppel del. a PD Ch. Rosée sculp., mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Die Beichte im Walde

    No.: 203991

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2019 18:15

    mědirytina, 17,8 x 22,3 cm, značeno PD v desce A. H. Payne, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Dobytí Bastily

    No.: 203972

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2019 17:45

    mědirytina, 18 x 11,3 cm, při okrajích drobné skvrnky a mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    The Merry Maid of. Islington.

    No.: 209269

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2019 17:35

    litografie, 36,5 x 20,3 cm, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

    The Chamberlain at court

    No.: 209270

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2019 17:30

    litografie, 37,7 x 23,7 cm, při levém okraji mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Gustav Adolf Müller

    (1694-1776)

    Sündfluth

    No.: 234204

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2019 17:00

    mědirytina, 12,3 x 17,4 cm, značeno LD Klein del. a PD G. A. Müller sc., zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Kratina

    (1872-1950)

    Pieta

    No.: 216517

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2019 16:45

    tužka, papír, 1903, 23,7 x 18 cm, sign. PD J. Kratina 1903, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied in Prague, at Ecole des Beaux Arts and The Academy Julien in Paris

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • A. Ehman

    Dudaim se Mauz Arabum

    No.: 223299

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2019 15:45

    mědirytina, 30,5 x 19,5 cm, značeno PD v desce A. Ehman Sc. A: V:, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled z Mariánské skály k Valdštejnu (Český ráj)

    No.: 216859

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2019 20:18

    dřevoryt, 1929, 8 x 14,6 cm, monogram LD KV, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, memb…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Božena Vejrychová - Solarová

    (1892-1978)

    Radostné chvíle

    No.: 234203

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2019 19:50

    akvarel, tužka, papír, 12 x 18 cm, monogr. PD BVS, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 504 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • J. Paulová

    Portrét mladé ženy

    No.: 234200

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2019 18:35

    akvarel, tužka, papír, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD J Paulová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Alois Moravec

    Česání plodů

    No.: 217000

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2019 17:30

    lept, 12 x 16,2 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associat…

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Jan Konůpek

    Eros a Psyche (Ex libris)

    No.: 217049

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2019 16:15

    lept, 15,6 x 11,3 cm, sign. Konůpek, jemně znečištěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jan Konůpek

    Grafické sbírky Jaroslava Picky

    No.: 217019

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2019 16:10

    litografie, 21,2 x 14 cm, monogr. KPK, zažloutlý, jemně znečištěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Zahrada s fontánou

    No.: 217008

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2019 15:30

    suchá jehla, 9,3 x 13 cm, sign. PD Petr Dillinger, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, …

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Portrét dámy

    No.: 234183

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2019 18:02

    olej, plátno, 36,5 x 30 cm, rám, v horní části plátno poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Akt dívky

    No.: 228593

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2019 16:25

    litografie, 26 x 34,5 cm, sign. PD Antonín Homolka, rám, mírně zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Benda at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. W. Nowak and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Cze…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    No.: 226255

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2019 16:10

    frotáž, papír, 1965, 46 x 37 cm, sign. PD VHejna 65, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of C…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akt mladé ženy

    No.: 204207

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2019 15:15

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Váza s kyticí

    No.: 233777

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2019 19:05

    dřevoryt, 11 x 6,5 cm, sign. PD Vik, pf 1933, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, mem…

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trenčianská brána

    No.: 233775

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2019 19:03

    dřevoryt, 9,7 x 6,5 cm, sign. PD Vik, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of S…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Dřevěný most na Slovensku

    No.: 233774

    Auction price: 160 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2019 19:02

    dřevoryt, 1933, 11,5 x 16 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK-33, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of …

    Current price: 160 CZK (7 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kohoutek

    No.: 233773

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2019 19:01

    dřevoryt, 1939, 11,6 x 8,8 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 39, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Mohyla M. R. Štefánika na Bradle

    No.: 233769

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2019 18:57

    dřevoryt, 1932, 9,2 x 17 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK-32, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of C…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Hlava kance

    No.: 233743

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2019 18:31

    suchá jehla, 29,5 x 23,5 cm, sign. PD Aleša Vaic, č. 10/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied privately by his father Josef Vaic

    Current price: 500 CZK (20 €)