On-line auction

auction history

  • Vladimír Šindler

    (1891-1961)

    Věterní dům

    No.: 234891

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2019 21:06

    kolorovaný dřevoryt, 11 x 13,5 cm, značeno PD razítkem VŠ, č. 81/200, papír na okrajích pokrčen, na okrajích papírů několik malých nažloutlých skvrnek, , the private disciple of P. Pištělka and K. Vik, cooperated with J. Florian in Stará Říše

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    Drak

    No.: 234851

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2019 20:12

    dřevoryt, 21,5 x 8,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, ohnutý pravý dolní roh, , the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Oběd v Pekingu

    No.: 234814

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2019 20:08

    dřevoryt, 1956, 18,3 x 27 cm, sign. PD 56 Jaroslav Bejček, PD věnování: Příteli Pepovi Peking 2. III.,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Na dvoře v Pekingu

    No.: 234813

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2019 20:06

    dřevoryt, 1956, 18,3 x 26 cm, Sign PD 56 Jaroslav Bejček, PD věnování: Příteli Pepovi Peking 2. III.,

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Večer v domě

    No.: 234812

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2019 20:04

    dřevoryt, 1956, 18,5 x 26 cm, Sign PD 56 Jaroslav Bejček, PD věnování: Příteli Pepovi Peking 2. III.,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    No.: 234058

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2019 19:42

    tisk, 1960, 29 x 18,3 cm, rám, PD věnování od M. Troupa, na rámu drobné oděrky, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Arts decor…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bodláky

    No.: 234041

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2019 19:40

    litografie, 22 x 13,8 cm, sign. na kameni PD Troup, nalepeno na kartonu, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Arts decoratifs i…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Královna

    No.: 234040

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2019 19:38

    akvarel, papár, 16 x 12,2 cm, sign. PD Troup, vpravo tužkou nakresleno měřítko, v rozích zbytky lepenky, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts…

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dáma na vycházce

    No.: 234038

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2019 19:36

    serigrafie, 26 x 17,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Milé Lilince přeju všechno nejkrásnější, její T., , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Prašná brána v Praze

    No.: 232963

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2019 19:20

    lept, 29 x 9,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, , the disciple of F. Zenisek

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Aleš Kublák

    Ikarův den

    No.: 235009

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 19:33

    akryl, plátno, 2019, 40 x 40 cm

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Aleš Kublák

    Květy hlubin

    No.: 235010

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 19:32

    akryl, plátno, 2017, 60 x 50 cm

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Aleš Kublák

    Teskný čas

    No.: 235008

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 19:22

    olej, plátno, 2018, 40 x 40 cm

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Aleš Kublák

    Lorelei

    No.: 235007

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 19:20

    akryl, olej, lepenka, 2019, 40 x 33 cm

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    No.: 234995

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 18:56

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 33/130, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Na gauči

    No.: 234994

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 18:54

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 39/130, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Aleš Kublák

    Svatojánský rej

    No.: 231565

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 18:38

    olej, plátno, 2018, 40 x 40 cm, sign. PD AK 18

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Dívka s motýlem

    No.: 223818

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 18:22

    oil, canvas, 2007, 64 x 80 cm, signed RD Cerha Vladimír 2007

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Zamyšlená

    No.: 214168

    Auction price: 8.400 CZK (336 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 18:02

    oil, plywood, 37 x 24 cm, signed RD Fr. Říha, artist´s label with description on back, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 8.400 CZK (336 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    No.: 204616

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 17:16

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 29/130, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Ivan Komárek

    Double

    No.: 204613

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 17:14

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Bílá vesnice

    No.: 201299

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 17:07

    olej, sololit, 19 x 10 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Kopie P. Brandl

    No.: 191635

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 16:26

    olej, dřevo, 1990, 20,5 x 16,5 cm, sign. vzadu, vzadu popsáno autorem

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jana Reinerová

    Noční Praha

    No.: 191173

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 16:14

    litografie, 12,5 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 33/40, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    No.: 187323

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 15:44

    litografie, 2010, 18 x 29 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Entita

    No.: 137570

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 14:24

    akryl, plátno, 2013, 56 x 40,5 cm, sign. LD Cerha V. 2013

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Alois Nožička

    Bavorské opylování

    No.: 121400

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 14:02

    collage, paper, 1972, 32,5 x 24 cm, signed RD Nožička 72, studied at The Secondary School of Arts in Brno, The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Ivan Komárek

    Zdáno pro tři

    No.: 120754

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2019 14:00

    mixed media, paper, 1999, 21 x 23 cm, signed RD I. Komárek, RD rubber stamp Ivan Komárek, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Vach

    Staronová synagoga

    No.: 232928

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2019 23:56

    lept, 17,5 x 12 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 232902

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2019 23:44

    lept, 23,5 x 22,8 cm, sign. PD Maran, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 400 CZK (16 €)