On-line auction

auction history

  • Libor Wagner

    (1933-1994)

    No.: 228803

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2019 21:26

    litografie, 1968, 12,6 x 8,4 cm, sign. PD Libor Wagner 68, č. 1/200,

    Current price: 360 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Lučištník

    No.: 228796

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2019 21:14

    slepotisk, 15 x 10,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Husa v polici

    No.: 231269

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2019 20:42

    dřevoryt, 16 x 8,5 cm, sign. DU Vkomarek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Dvě vázy

    No.: 231268

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2019 20:40

    dřevoryt, 12,9 x 8,3 cm, sign. PD Vkomárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Benetka

    Výslovně jste řekl, že chcete na zimní sezonu zimní obutí

    No.: 231263

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2019 20:30

    akvarel, tužka, pero, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. PD Benetka, vzadu autorské razítko,

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Karel Benetka

    Vidím, že jsi nelhal, když jsi mi psal, že chodíš spát se slepicema

    No.: 231262

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2019 20:28

    akvarel, tužka, pero, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. uprostřed Benetka, vzadu autorské razítko, vzadu popsáno autorem,

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Karel Benetka

    Už vím, proč Vás lidé neměli rádi......měl jste dva mozky

    No.: 231261

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2019 20:26

    akvarel, tužka, pero, papír, 15 x 20,8 cm, sign PN Benetka, vzadu autorské razítko, vzadu popsáno autorem,

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Alena Antonová

    Žena s květinou

    No.: 231260

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2019 20:24

    lept, 2001, 11 x 7,7 cm, sign. PD A. Antonová, autorský tisk, , the disciple of prof. Filla at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Jaroslav Veris (Zamazal)

    (1900-1983)

    Sedící ženský akt

    No.: 231239

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2019 20:02

    tužka, pastel, papír, 47,5 x 35,4 cm, sign. PD Veris, rám, na rámu drobné oděrky, the disciple of prof. J. Preisler, V. Nechleba and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, F. Kupka at The Academy Julienne in Paris

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Měsíc

    No.: 231185

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2019 19:22

    suchá jehla, 6,8 x 6,8 cm, sign. PD, č. 25/30,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Stojící akty

    No.: 231182

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2019 19:16

    lept, 12 x 6 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 56/70, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda, H. Folkman and J. Sejpko at The Czech Technical University in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Staňa Morbicer - Dolores

    No.: 231274

    Auction price: 360 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 20:38

    suchá jehla, 2012, 13 x 9,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 360 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Karel Scherzer

    No.: 231272

    Auction price: 360 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 20:34

    suchá jehla, 2011, 11,2 x 8,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 360 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libiris Iveta Mikešová

    No.: 231271

    Auction price: 360 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 20:32

    suchá jehla, 2011, 11,5 x 8,6 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 460 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Tomáš Bím

    Tisíc balonků

    No.: 221257

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 19:50

    lithography, 2015, 14 X 17 cm, signed upper/right Bím 15, no. 32/55, the private study

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Karel Toman

    Chalupy

    No.: 220690

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 19:40

    akvarel, papír, 40 x 40 cm, sign. LD orig. aquarell Karel Toman, rám

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Helena Vanišová

    Cesta k potůčku

    No.: 196984

    Auction price: 3.250 CZK (130 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 18:44

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. PD H. Vanišová, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 3.250 CZK (130 €)

  • Helena Vanišová

    Radost na dvorku

    No.: 196983

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 18:42

  • Helena Vanišová

    Cesta ke hvězdě

    No.: 196982

    Auction price: 2.700 CZK (108 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 18:40

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. LD H. Vanišová, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 2.700 CZK (108 €)

  • Helena Vanišová

    Zatoulaná

    No.: 196980

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 18:39

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. LD Vanišová, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

  • Helena Vanišová

    Keře

    No.: 196981

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 18:38

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Prostorová anomálie

    No.: 194456

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 18:17

    olej, plátno, 2008, 69 x 42 cm, sign. PD Cerha V. 2008

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Jana Reinerová

    U Sv. Matěje

    No.: 191158

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 18:00

    lithography, 9 x 7 cm, sign. DM Jana Reinerová, n. 7/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Radko Pechar

    (1963)

    U slunce

    No.: 189448

    Auction price: 2.950 CZK (118 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 17:26

    olej, sololit, 1993, 67,5 x 54 cm, LD monogr. P. 93

    Current price: 2.950 CZK (118 €)

  • Petr Zeman

    Jiřinčin dvounožec II

    No.: 189080

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 17:24

    kombinovaná technika, plátno, 2008, 30 x 20 cm, monogr. PD Z, vzadu popsáno autorem

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jana Reinerová

    Maják

    No.: 182202

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2019 16:28

    litografie, 38,1 x 29,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/33, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Michael Florián

    (1911-1984)

    Automobil (Ex libris Vilém Koukolík)

    No.: 218129

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 23:46

    dřevoryt, 1947, 5,5 x 9 cm, sign. PD M.Florián, vzadu značeno autorským razítkem,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    2x na lavičce

    No.: 217467

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 23:30

    fix, papír, 24 x 16 cm, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, částečně podlepeno,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Čert

    No.: 217433

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 23:22

    černá propiska na papíře, 19 x 17 cm, n apapíře drobné skvrnky, ohlé rohy papíru ,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Pařík

    Vodník

    No.: 217432

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 02. 2019 23:20

    fix, papír, 21 x 29 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků,

    Current price: 300 CZK (12 €)