On-line auction

auction history

  • Josef Liesler

    Postavy

    No.: 234360

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2019 18:17

    lept, 1995, 13,2 x 20 cm, sign. DU Liesler 95, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Dáma s kloboukem

    No.: 234321

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 07. 2019 19:18

    suchá jehla na ručním papíře, 27,3 x 12,6 cm, sign. DU Jar. Krcal, 45717, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Metamorphosis of Narcissus

    No.: 234292

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 07. 2019 18:49

    tisk, 25,2 x 39 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCCXLIX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, , studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Shirley Temple

    No.: 234291

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 07. 2019 18:48

    tisk, 29,9 x 39,9 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCMXXV/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, , studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří František Dvořák

    Tvář nahoty II

    No.: 234271

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 07. 2019 18:28

    pastel, tuš, papír, 44,7 x 33,1 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • David Cajthaml

    Slova a svaly

    No.: 234258

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 07. 2019 18:15

    linoryt, 2010, 24,8 x 34 cm, sign. PD David Cajthaml 20.1.2010, č. 9/16, papír značen slepotiskovým razítkem colorline canson,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • David Cajthaml

    Houba

    No.: 234257

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 07. 2019 18:14

    linoryt, 2010, 24,4 x 34,5 cm, sign. PD David Cajthaml 15.3.2010, autorský tisk č. 8/14, papír značen slepotiskovým razítkem colorline canson,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Janko Alexy?

    Zbojník

    No.: 234243

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 07. 2019 18:00

    pastel, křída, papír, 31 x 45 cm, rám, na zadní straně věnování: Veleváženému odb. asistentovi MUDr. E. Lužovi věnuje dr. Tomáš Slouka CSc. Obraz pochází z dětské malířské školy světoznámého národního umělce Janka Alexyho. Obraz byl oceněn na několika našich i zahraničních výstavách, např v Belgii v…

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Iva Hüttnerová

    Zimní večer

    No.: 234972

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2019 15:36

    litografie, 2001, 24,5 x 15,7 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2001, rám, č. 67/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Sklencka at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jiří Vlach

    Perseus a Andromeda

    No.: 212770

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2019 14:28

    lept, akvatinta, 1985, 18 x 14,5 cm, sign. PD Jiří Vlach 85, č. 35/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Kamila Štanclová

    Polárny takt

    No.: 212668

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2019 14:23

    lept, 1985, 17 x 11,5 cm, sign. DU Kamila Štanclová 1985, č. 35/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Applied Arts at the atelier of prof. M. Fikari and G. Strba, the disciple of prof. V. Hloznik, D. Milly and A. Brunovsky at The Academy of Fine Arts and Design in…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jiří Šalamoun

    Příběh

    No.: 212338

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2019 14:15

    litografie, 1985, 61 x 42 cm, sign. PD Jiří Šalamoun 85, č. 35/60, přeložený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Silovsky and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. A. Kapr and G. K. Muller at The Academy of Graphics and Typographical Arts in leipzig, memb…

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Leo Horst

    Domus Fausti Pragae

    No.: 189345

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2019 15:26

    etching, 1937, 13,7 x 17,5 cm, signed RD Leo Horst, rám, yellowed paper, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Špicner

    Staroměstská radnice

    No.: 185340

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2019 15:15

    dřevoryt, 1969, 29,7 x 21,5 cm, sign. PD Špicner 69, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Špicner

    Interiér chrámu

    No.: 185339

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2019 15:14

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Raymond Leslie Eyerly

    Žena z oregonského kmene Navajo

    No.: 179050

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2019 15:10

    offset, 28 x 21 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Josef Piorecký

    (1910)

    Niagara

    No.: 177668

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2019 14:54

    monotype, 1976, 48 x 31,5 cm, signed RD Josef Piorecký 76, pasparta, cracked glass, yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Návrhy na parfém

    No.: 230759

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2019 14:31

    7x akvarel, tuš, papír, 9,7 x 6,7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    No.: 230445

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2019 14:29

    lept, 1995, 17,1 x 12 cm, sign. DU istler 95, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Society of K. Teige

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kostra

    No.: 229157

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2019 14:26

    tuš, papír, 11 x 44 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Návrh na fresku

    No.: 229145

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2019 14:14

    olej, kombinovaná technika, papír, 21,3 x 24,8 cm, sign. PD Graff, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    J. Wolker: Blada o očích topičových

    No.: 229021

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 07. 2019 14:01

    dřevoryt, 40 x 31,5 cm, sign. PD V. Polášek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 550 CZK (22 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

    Vesnická slavnost

    No.: 229016

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2019 15:38

    akvarel, tuš, papír, 1984, 22 x 30,5 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Karel Svolinský

    Děvče

    No.: 227941

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2019 15:31

    dřevoryt, 1936, 36,4 x 24,4 cm, sign. PD KSvolinský, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Mane…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Hana Storchová

    Větnička s lišejníkem

    No.: 226565

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2019 15:25

    lept, 21,3 x 14,5 cm, sign. PD H. Storchová, č. 11/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private disciple of L. Jirincova, disciple of prof. M. Holy and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and the group Grafis

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bernard Reder

    (1897-1963)

    No.: 225950

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2019 15:15

    dřevoryt, ruční papír, 23,5 x 30 cm, sign. PD BReder, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Bernard Reder

    (1897-1963)

    Dva akty

    No.: 225949

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2019 15:14

    dřevoryt, ruční papír, 30 x 18,8 cm, sign. PD BReder, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Zajíčci

    No.: 224019

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2019 14:58

    suchá jehla, 24 x 30 cm, sign. PD Aleša Vaic, č. 35/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied privately by his father Josef Vaic

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Koloušek

    No.: 224018

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2019 14:57

    suchá jehla, 24 x 29,9 cm, sign. PD Aleša Vaic, č. 34/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied privately by his father Josef Vaic

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Strnad

    Jánošík

    No.: 224016

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2019 14:55

    lept, 18,6 x 8,1 cm, sign. PD Strnad, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids