Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Muž v brýlích

    No.: 239244

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 11. 2019 18:01

    tuš, papír, 1974, 44 x 31 cm, sign. PD Bělocvětov 74, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    No.: 238045

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2019 18:02

    tužka, papír, 38 x 26 cm, sign. LD Bělocvětov, rám, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Chlapeček

    No.: 198989

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 09. 2019 18:02

    tužka, papír, 44,7 x 35 cm, sign. PN Bělocvětov, při okrajích mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Kázání

    No.: 215707

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 09. 2019 18:01

    tuš, papír, 21,1 x 15 cm, sign. LD , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ležící

    No.: 235183

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2019 18:09

    tužka, papír, 42 x 29,9 cm, sign. LD Bělocvětov, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akt mladé ženy

    No.: 204207

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2019 15:15

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    No.: 195915

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2018 13:30

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, na několika místech zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Rozhovor

    No.: 196091

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2018 13:35

    tuš, papír, 20,8 x 29,8 cm, sign. LN Bělocvětov, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hrad Bezděz

    No.: 210664

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2018 13:25

    akvarel, běloba, tužka, papír, 1973, 31,2 x 45,1 cm, sign. LN Bělocvětov 73, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids