On-line auction

.

  • Karel Brousek

    (1880-1953)

    2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)

    No.: 120060

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:00

    aqurelle, pencil, paper, 36 x 10 cm, sign. RD K Brousek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • V.V. Novák

    (1910-1969)

    Vesnice s rybníkem

    No.: 122844

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:01

    drawing ink, paper, 18,5 x 28,5 cm, signed LD VV Novák, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Kočandrle

    Rybník

    No.: 129978

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:02

    oil, cardboard, 1967, 33,5 x 50 cm, signed RD Kočanrdle 1967, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Zdeněk Laixner

    Hráč

    No.: 133838

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:03

    etching, 1987, 34 x 26,5 cm, signed RD Laixner Zd 87, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hradčany

    No.: 138920

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:04

    watercolour, drawing ink, paper, 20,5 x 29 cm, signed RD Zavadil, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Benátky

    No.: 139547

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:05

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Drha

    (1912-?)

    Motiv z Jístebníku

    No.: 139589

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:06

    olej, karton, 1977, 28 x 46 cm, sign. PD J. Drha 77, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Ve stodole

    No.: 163489

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:07

    litography, 37 x 48,3 cm, sign. RD Fr. Ronovský, pasparta, no. 42/150, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Holy and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, the group Etapa

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Michail Ščigol

    Bílé plátno

    No.: 173973

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:08

    serigraphy, 47 x 32,5 cm, sign. RD M. Ščigol, No. 8/50, from list of: ´´Atelier - black and white privacy´´, at the edges wrinkled paper

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Dočekal

    Má přípojka k internetu

    No.: 174714

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:09

    collage, paper, 1997, 19 x 16 cm, monogr. RD JD 1997, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan Dočekal

    Lyrická zpráva z Budapešti

    No.: 174715

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:10

    collage, paper, 1998, 16 x 10,5 cm, monogr. DM JD 98, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan Dočekal

    Tajná kniha rodového osudu

    No.: 174716

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:11

    book, collage, paper, 1996, 21 x 15 cm, monogr. DM JD 1996, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan Dočekal

    ...etc...

    No.: 174717

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:12

    collage, paper, 1997, 35 x 19 cm, monogr. DM JD 1997, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Dočekal

    Posta Vysočině

    No.: 174718

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:13

    collage, wood, mineral, paper, 1997, 36 x 17 cm, monogr. DM JD 1997, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Partie z Prahy

    No.: 177396

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:14

    etching, 7,9 x 7,3 cm, signed RD unreadable, yellowed, slightly dirty paper near margins, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • monogramista VR

    Pod došky

    No.: 177578

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:15

    oil, cardboard, 30 x 40 cm, monogrammed RD VR, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • František Volf

    (1897-1987)

    Krajina s Řípem

    No.: 177593

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:16

    aquarelle, paper, 1957, 27,5 x 46 cm, sign. RD F. Volf 57, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    Chalupa

    No.: 177596

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:17

    ink, aquarell, pastel, paper, 23,5 x 18 cm, sign. RD Konst. Bušek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Stromy v květu

    No.: 177663

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:18

    oil, cardboard, 1960, 97 x 68 cm, signed LD Pecháček 60, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, private study by J. Brož, J. Slavíček and J. Otčenášek, later at the Academy of Fine Arts of Leonarda da Vinci in Cairo

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • Josef Konečný

    (1909-1989)

    Dvě ženy ve vesnici

    No.: 177684

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:19

    oil, hardboard, 41 x 48 cm, signed RD Konečný, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Imrich

    Růže

    No.: 177858

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:20

    linocut, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Kořínek

    (1912)

    Citróny

    No.: 177872

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:21

    oil, plywood, 27,5 x 43 cm, signed RD Kořínek, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Liesler, V. Tittelbach and V. Sychra

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Monogramista JP

    Zátiší s jablky

    No.: 177876

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:22

    oil, fiberboard, 55 x 80 cm, monogr. LD JP, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • T. Majdl

    Květinové zátiší

    No.: 177919

    Auction price: 3.300 CZK (132 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:23

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

  • Školník

    Sluníčko

    No.: 178718

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:24

    lithography, 1980, 21,2 x 16,2 cm, signed RD Školník 80, pasparta, artist´s print, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • V. Kadlec

    Chrám sv. Víta

    No.: 178757

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:25

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    No.: 178844

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:26

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Lesní rokle

    No.: 178906

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:27

    gouache, paper, 41,2 x 47,5 cm, signed RD unreadable, flexed paper near margins, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jan Chaloupek

    No.: 178976

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:28

    pencil, watercolour, paper, 2012, 20,5 x 14 cm, signed RD JACH 12, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jan Chaloupek

    No.: 178977

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 14:29

    Current price: 350 CZK (14 €)