• Karel Brousek

    (1880-1953)

    2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)

    Položka č.: 120060

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:00

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • M. Krupps

    Zotavovna Di Vittorio v Mariánských lázních

    Položka č.: 123463

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:01

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Kočandrle

    Rybník

    Položka č.: 129978

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:02

    olej, karton, 1967, 33,5 x 50 cm, sign. PD Kočanrdle 1967, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Zdeněk Laixner

    Hráč

    Položka č.: 133838

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:03

    lept, 1987, 34 x 26,5 cm, sign. PD Laixner Zd 87, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • J. Jouja

    Hrad Rábí

    Položka č.: 138938

    Vyvolávací cena: 680 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:04

    tempera, papír, 29 x 39 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 680 CZK (28 €)

    Benátky

    Položka č.: 139547

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:05

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Drha

    (1912-?)

    Motiv z Jístebníku

    Položka č.: 139589

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:06

  • Jan Dočekal

    Má přípojka k internetu

    Položka č.: 174714

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:07

    koláž, papír, 1997, 19 x 16 cm, monogr. PD JD 1997, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Dočekal

    Lyrická zpráva z Budapešti

    Položka č.: 174715

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:08

    koláž, papír, 1998, 16 x 10,5 cm, monogr. DU JD 98, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jan Dočekal

    Tajná kniha rodového osudu

    Položka č.: 174716

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:09

    kniha, koláž, papír, 1996, 21 x 15 cm, monogr. DU JD 1996, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jan Dočekal

    ...etc...

    Položka č.: 174717

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:10

    koláž, papír, 1997, 35 x 19 cm, monogr. DU JD 1997, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Dočekal

    Posta Vysočině

    Položka č.: 174718

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:11

    koláž, dřevo, nerost, papír, 1997, 36 x 17 cm, monogr. DU JD 1997, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Zátiší s láhví, dýmkou, nožem a ovocem

    Položka č.: 174829

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:12

    olej, plátno, 1961, 33,5 x 61,5 cm, sign. LN R. Němeček 61, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

  • Houdek

    Paridův soud

    Položka č.: 177095

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:13

    litografie, 1988, 35,2 x 23,2 cm, sign. PD Houdek 88, pasparta, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Indická dívka

    Položka č.: 177141

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:14

    litografie, 21,5 x 15 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • monogramista VR

    Pod došky

    Položka č.: 177578

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:15

    olej, karton, 30 x 40 cm, monogr. PD VR, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • J. Šimůnek?

    U řeky

    Položka č.: 177579

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:16

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Vranov

    Položka č.: 177598

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:17

  • Evžen Trunečka - Prostějovský

    (1907-1971)

    Labská stráň

    Položka č.: 177632

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:18

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • L. Jelínek

    Západ slunce

    Položka č.: 177666

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:19

    akvarel, papír, 7x 12 cm, sign. PD L. Jelínek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Brunner

    Položka č.: 177671

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:20

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Podzimní čas

    Položka č.: 177677

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:21

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Slepé rameno řeky

    Položka č.: 177678

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:22

    lept, 21,2 x 17,2 cm, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Podzim v Krkonoších

    Položka č.: 177681

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:23

    litografie, 1976, 30 x 39,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1976, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Konečný

    (1909-1989)

    Dvě ženy ve vesnici

    Položka č.: 177684

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:24

    olej, sololit, 41 x 48 cm, sign. PD Konečný, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Tůňka

    Položka č.: 177801

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:25

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Muxlová

    Větvička třešně

    Položka č.: 177847

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:26

    olej, plátno, 48 x 38 cm, sign. PD Muxlová, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Průša

    Slepice a kohout

    Položka č.: 177848

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:27

    olej, karton, 28 x 42 cm, sign. PD Průša, rám, malba místy lehce poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Zdeněk Brož

    Květiny ve váze

    Položka č.: 177863

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:28

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Zdeněk Brož

    Květiny ve váze

    Položka č.: 177864

    Plánované ukončení: 12. 04. 2021 14:29

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)