• Karel Beneš

    (1932-2021)

    Kubistická lampa Emila Králíčka

    Položka č.: 280891

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:00

    litografie, 1993, 13,5 x 9 cm, sign. UD KBeneš 93, pasparta, č. 50/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Bino

    (1881-?)

    Smetanovo nábřeží

    Položka č.: 280918

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:01

    lept, 14 x 19,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Ukrajinské akademii v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jarmila Čermáková

    Zahrady pod Pražským hradem

    Položka č.: 280958

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:02

    suchá jehla, mezzotinta, 34 x 20 cm, sign. PD J. Čermáková, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jarmila Čermáková

    Nové zámecké schody

    Položka č.: 280957

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:03

    suchá jehla, mezzotinta, 29 x 16,8 cm, sign. PDJ. Čermáková, pasparta, č. 38/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Černý - Klatovský

    (1919-1997)

    Národní třída

    Položka č.: 280952

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:04

    litografie, 27,5 x 18 cm, sign. PD J. Černý Klatovský, rám, č. 146/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan Černý - Klatovský

    (1919-1997)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 280832

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:05

    litografie, sign. PD J. Černý Klatovský, pasparta, č. 19/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Zimní Praha

    Položka č.: 280931

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:06

    akvarel, papír, 1969, 16 x 46 cm, sign. LD J. Kalousek 69, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Karlův most

    Položka č.: 280937

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:07

    litografie, 1956, 19,5 x 25 cm, sign. PD L.J.Kašpar 1956, rám, č. 20/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Kampa

    Položka č.: 280936

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:08

    litografie, 1956, 19,5 x 25 cm, sign. PD L.J.Kašpar 1956, rám, č. 9/50, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Položka č.: 280976

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:09

    lept, 9 x 13,8 cm, sign. PD B. Kozina, natržený papír, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Egon Kobe

    Staroměstský orloj

    Položka č.: 280825

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:10

    lept, 15,5 x 12 cm, sign. PD , pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 280953

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:11

    olej, plátno, 52 x 61,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Položka č.: 280925

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:12

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 40,5 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Nerudova ulice

    Položka č.: 280956

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:13

    lept, 32 x 24 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jana Reinerová

    Zeď

    Položka č.: 280830

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:14

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Nový svět

    Položka č.: 280824

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:15

    litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Luboš Synecký

    (1925)

    Naděje nad stanicí v metru Malostranská

    Položka č.: 280910

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:16

    litografie, 18,5 x 9 cm, sign. DU L. Synecký, pasparta, č. 139/200, politá horní strana pasparty, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce a E. Filly na VŠUP v Praze, studium na vysoké škole technické se zaměřením na uměleckou výchovu v Lipsku

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Luboš Synecký

    (1925)

    Pohled na sochu sv. Václava

    Položka č.: 280909

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:17

    litografie, 8,5 x 13,5 cm, sign. DU L. Synecký, pasparta, č. 189/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce a E. Filly na VŠUP v Praze, studium na vysoké škole technické se zaměřením na uměleckou výchovu v Lipsku

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Jezulátko

    Položka č.: 280911

    Plánované ukončení: 26. 02. 2024 18:18

    lept, 18 x 9 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, č. 79/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Rozhovor se Sokratem

    Položka č.: 280828

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2024 18:00

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Haushofer

    Pouť

    Položka č.: 280826

    Plánované ukončení: 27. 02. 2024 18:01

    uhel, papír, 14,9 x 28,2 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jaroslav Havelka

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 280890

    Plánované ukončení: 27. 02. 2024 18:02

    tuš, papír, 1936, 18 x 12 cm, sign. PD Jaroslav Havelka, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jan Holešínský

    (1917-1984)

    Chrám svaté Barbory v Kutné Hoře

    Položka č.: 280946

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2024 18:03

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    V zimě

    Položka č.: 280827

    Plánované ukončení: 27. 02. 2024 18:04

    akvarel, tuš, papír, 16,5 x 24,5 cm, sign. PD Holler, pasparta, Antikvariát Dlážděná, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • F. Machač

    Muzeum východních čech od architekta Jana Kotěry

    Položka č.: 280934

    Plánované ukončení: 27. 02. 2024 18:06

    akvarel, tužka, papír, 1963, 38 x 29 cm, sign. PD F. Machč 1963, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Pavel Malý

    (1882-1952)

    Voják

    Položka č.: 280867

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2024 18:07

    tuš, papír, 14,5 x 6,5 cm, sign. PD František P. Malý, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, žák prof. A. Hlaváčka ve Vídni a V. Röhlinga, člen Volného sdružení nezávislých výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Mariánské lázně - pohled z Palace - hotelu

    Položka č.: 207597

    Plánované ukončení: 27. 02. 2024 18:08

    akvarel, papír, 22 x 37 cm, sign. LD Jan. B. Melichar, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Mezera

    Zahrad

    Položka č.: 280899

    Plánované ukončení: 27. 02. 2024 18:09

    pastel, karton, 24 x 31 cm, sign. PD Mezera, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Moravec

    Stromy u vody

    Položka č.: 280940

    Plánované ukončení: 27. 02. 2024 18:10

    tempera, papír, 1961, 50 x 65 cm, sign. PD Moravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly a J. Nováka na VŠUP v Praze, poté V. Sychry na AVU tamtéž, člen Česko-bavorského uměleckého spolku

    Drážďany

    Položka č.: 280968

    Plánované ukončení: 27. 02. 2024 18:11

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)