On-line auction

.

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    No.: 238948

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:16

    dřevoryt, 22,8 x 29,5 cm, sign. DU VKomárek, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    No.: 238952

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:18

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    No.: 238954

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:20

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Antoni Tápies

    (1923-2012)

    Plakát ke společné výstavě A. Tapiése a P. Gimfererra

    No.: 238955

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:22

    litografie, plakát, 78,8 x 56 cm, plakát k výstavě v galerii Joan Prats, Barcelona, 1982,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky na louce

    No.: 238956

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:24

    olej, papír, 1945, 21,9 x 29,8 cm, sign. PD B. Ullrych 45, ,

  • Bohumil Ullrych

    V baru

    No.: 238957

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:26

    olej, dřevo, 1927, 34,7 x 26,9 cm, sign. LD B. Ullrych 27, vzadu popsáno autorem, ,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Chlapec s udicí

    No.: 238958

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:28

    olej, karton, 35,3 x 28,7 cm, vepředu LD pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, ,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    No.: 238959

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:30

    olej, papír, 25,3 x 24,3 cm, ,

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Troup dětem

    No.: 238960

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:32

    plakát, tisk, 1977, 81 x 58 cm, plakát k výstavě: Troup dětem 1977 v domě dětské knihy na Perštýně (Galerie Albatros), , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole …

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Rastislav Michal

    Čtenářka (EXL M. Janča)

    No.: 238961

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:34

    linoryt, 4,5 x 7,5 cm, sign. PD R. Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-1970)

    Dívka s knihou (EXL Lud Bradáč)

    No.: 238962

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:36

    lept, 1924, 11,5 x 7,8 cm, sign. PD Stanislav Kulhánek, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and J. Preisler

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na koupališti (konvolut 4 akvarelů)

    No.: 238963

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:38

    akvarel, tuš, tužka, papír, 49 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, jeden s papírů na okrajích otřepen, na rohu přeložen, papíry zašlé a lehce zažloutlé, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Figury žen (konvolut 5 skic)

    No.: 238964

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:40

    akvarel, tuš, tužka, papír, 50 x 35 cm, nalepeno na kartonu, papír lehce zašlý, místy na rozích patrné stopy po lepení, jeden s papíru na horním okraji poškozen, jeden má zvlěný roh papíru, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Katedrála a dům

    No.: 238965

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:42

    lept, suchá jehla, 1977, 16,5 x 19,5 cm, sign. PD Jan Souček 77, a. e. , , the disciple of prof. Hoffmeister, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Váza s kruhy

    No.: 238966

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:44

    hlína, v. 61,5 cm,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Váza s rostliným dekorem

    No.: 238967

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:46

    hlína , v. 70 cm,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Váza s čínským dekorem

    No.: 238968

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:48

    porcelán, v. 15 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Max Švabinský

    Satyr z legendy věků

    No.: 238969

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:50

    litografie, 1958, 25,6 x 18 cm, LD značeno na kameni M. Švabinský 58, původní litografie k čtvrtému zpěvu básně Viktora Huga ,

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Jaroslav Koliha

    (1924-2014)

    Dáma v saku

    No.: 238970

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:52

    tužka, pastel, papír, 1962, 40 x 25 cm, PD monogr. RK,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Weigelt

    Zátiší s broskvemi

    No.: 238971

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:54

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD Weigelt, rám , neodborně restaurovaná signatura,

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • M. Malina

    Hlubočepské údolí

    No.: 238972

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:56

    olej, plátno, 1929, 62 x 78 cm, sign. PD M. Malina 29, rám,

  • Viktor Seifert

    (1894-?)

    No.: 238973

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:58

    olej, karton, 58 x 78 cm, sign. PD Seifert, rám,

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Brouk v hlavě

    No.: 238974

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 20:00

    reliéfní grafika , 15,5 x 11,7 cm, sign. PD Válek, a.t. , , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Stín anděla

    No.: 238975

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 20:02

    reliéfní grafika , 15,9 x 11,5 cm, sign. PD Válek, a.t, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 380 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    No.: 238976

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 20:04

    reliéfní grafika , 16,6 x 10,1 cm, sign. PD Válek, a.t., , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Jaroslav Válek

    Kentaur

    No.: 238977

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 20:06

    slepotisk, 9,8 x 16 cm, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Lov velryby

    No.: 238978

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 20:08

    slepotisk, 6,5 x 17,5 cm, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 238979

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 20:10

    slepotisk, 15 x 9,6 cm, místy slepotisk proděraven, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    No.: 238980

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 20:12

    slepotisk, 16,7 x 10 cm, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    No.: 238981

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 20:14

    slepotisk, 9,9 x 16,3 cm, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 100 CZK (4 €)