On-line auction

.

  • Jana Reinerová

    Wagnerova vila

    No.: 230707

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:02

    litografie, 33,4 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/55, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Okno na Hradčanském náměstí (U J. Muchy)

    No.: 230708

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:04

    litografie, 42,5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 64/70, papír u horního okraje natržený, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Podzim na poli

    No.: 230715

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:06

    litografie, 29 x 44,5 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu oděrky, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Jaromír Stretti-Zamponni

    (1882-1959)

    No.: 230742

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:08

    akvatinta, 8 x 9 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Berto Monetti

    Modelka

    No.: 231078

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:10

    tuš, uhel, tempera, lak, papír, 1990, 42 x 29,7 cm, sign. PD Monetti 90, při okrajích poškozený papír

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Peter Šobr

    S můrem na kůře

    No.: 231145

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:14

    lept, 1999, 14,3 x 9,7 cm, sign. PD Šobr, č. 35/90,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    No.: 231339

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:16

    serigrafie, 1999, 34,8 x 24,5 cm, sign. PD Matoušek 99, č. 92/100, při horním okraji mírně zašpiněný papír, v pravém horním rohu natrženo cca 5 mm, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Betlém

    No.: 232619

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:18

    litografie, 27 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • kolektiv sleváčů Poldovky

    Úryvek z Kiplingovy básně "Když"

    No.: 232698

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:20

    ocel, dřevo, přelom 50. a 60. let, 60 x 41 cm, DU na kovovém štítku vyrytý úryvek z Kipligovy básně "Když": ...když hroutí se tvé stavení a znova jak dělník v potu lopotíš se dál...,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • J. Kincl

    Chalupa

    No.: 232702

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:22

    olej, sololit, 38,5 x 28 cm, sign. PD JKincl, rám,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • J. Kincl

    No.: 232703

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:24

    olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • T. Šrámek

    Zima

    No.: 232704

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:26

    olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • L. Příhoda

    Podzimní krajina

    No.: 232705

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:28

    olej, plátno, 40,5 x 60,3 cm, sign. PD L. Příhoda, vzadu zbytek nalepeného jmenného seznamu,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Kleopatra

    No.: 232706

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:30

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Rastislav Michal

    Sloup

    No.: 232721

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:32

    dřevoryt, 19,7 x 4,7 cm, sign. PD Michal, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kupky

    No.: 232723

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:34

    olej, karton , 33 x 52,5 cm, rám,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

    Tanečnice

    No.: 232726

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:36

    pastel, litografie, papír, 21 x 15,5 cm, PD. monogr. S, pasparta, na papíře hnědá skvrnka, pasparta mítně otřepená,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    No.: 232747

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:38

    akvarel, papír, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Troup, kliprám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky

    No.: 232748

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:40

    lept, 34,5 x 27 cm, sign. PD Petr Dillinger, zažloutlý, a při okrajích pomuchlaný papír, , the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Art…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • F. Dobruský

    Podled na Malou Stranu

    No.: 232892

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:42

    olej, plátno, 46 x 67 cm, sign. PD F. Dobruský, rám,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ex libris Dr. Miroslav Burkoň

    No.: 232894

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:44

    litografie, 1994, 8,3 x 7,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pohled na Karlův most

    No.: 232926

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:46

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené radniční schody

    No.: 232973

    Auction price: 10.800 CZK (432 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:48

    olej, plátno, 90. léta, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 10.800 CZK (432 €)

  • Jana Reinerová

    Klasika (Karlův most)

    No.: 232974

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:50

    litografie, 23 x 24,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 12/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Abstraktní motiv

    No.: 232978

    Auction price: 4.400 CZK (176 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:52

    oil on canvas , carton , 1947, 25 x 18 cm, signed lower/middle Bělocvětov 1947, rám, , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 4.400 CZK (176 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Cyril Bouda

    Akt v zahradě (Pohled na Pražský hrad)

    No.: 233238

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:54

    lept, 18,5 x 8 cm, sign. PD C Bouda, č. 143/190, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Irina Kohoutova- Przebinova

    Ptáček

    No.: 233380

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:56

    olej, lepenka, 1984, 68 x 66 cm, sign. PD Przebinova 84, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • P. Kotík?

    Zahrada

    No.: 233400

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 20:58

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Liesler

    Dvojice

    No.: 233427

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 21:00

    lept, 24 x 31 cm, sign. PD Liesler, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    No.: 233736

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 12. 2019 21:02

    dřevoryt, 1920, 9,8 x 7,4 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera s popisem, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 800 CZK (32 €)