On-line auction

.

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 242630

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:08

    lept, 22,5 x 13,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Diplom

    No.: 204025

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:09

    ručně kolorovaný tisk, 34 x 24,1 cm, značeno LD v tisku nečitelně, text: Velectěné paní Jindřišce Krausové, choti velkoobchodníka v Praze věnuje záslužný diplom Spolek pro léčbu a výchovu mrzáků v Praze, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 360 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Praha - Staroměstské náměstí

    No.: 242631

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:10

    tisk, 16,7 x 12 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ursprung des Wundertätigen Gnadenbild. Maria Taferl in Unter Österreich

    No.: 222317

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:11

    lept, ruční papír, 28,5 x 19 cm, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Napoleonská karikatura

    No.: 222311

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:12

    mědirytina, 30,7 x 21,5 cm, na papíře drobné skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Pařík

    Kde domov můj?

    No.: 217018

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:13

    akvarel, tisk, papír, 1942, 23,9 x 14,5 cm, sign. PD F. Pařík 42, jemně zažloutlý, znečištěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Z Českého středohoří

    No.: 242504

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:14

    suchá jehla, 1947, 12 x 16 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1947, dole značeno vodotiskovým razítkem autora, stav vynikající, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Pragu…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Katedrála sv. Víta

    No.: 203801

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:15

    lept, 23,8 x 19,4 cm, sign. PD V. Rolín, mírně zašpiněný a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Samberger

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaromír Seidl

    (1893-1968)

    Ráj

    No.: 217039

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:16

    litografie, 1921, 20,5 x 33,2 cm, sign. Jaromír Seidl 1921, LD značeno na kameni Dle Tempesty Jaromír Seidl 1921., zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. F. Zenisek, V. Hynais and J. Preisler at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 242634

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:17

    akvatinta, 12,8 x 7,8 cm, sign. PD Pavel Šimon, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Útok

    No.: 216998

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:18

    tuš, papír, 50. léta, 18,5 x 12,5 cm, ilustrace k románu František Langer - Děti a dýka, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Hrozba

    No.: 216997

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:19

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Na stráži

    No.: 216996

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:20

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Stín

    No.: 216995

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:21

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Věčnost

    No.: 242635

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:22

    akvatinta, 1937, 9,6 x 8,2 cm, sign. PD Ct. Šťastný 37, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Heinz Vogel

    (1898-1977)

    Varhanník

    No.: 242507

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:23

    lept, 1897, 24,3 x 19,8 cm, značeno LD v tisku H. Vogel Pxt. a PD H. Struck sct., vyryl H. Struck, vytiskla Gesellschaft f . verfielf. Kunst in Wien, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • J. C. Allen

    Dorking - kostel

    No.: 242542

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:24

    mědirytina, 9,8 x 14,8 cm, značeno LD J. C. Allen a PD J. Henshall, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • J. W. Allen

    Kostel v Leatherhead hrabství Surrey - Anglie

    No.: 242529

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:25

    mědirytina, 9,7 x 14,5 cm, značeno LD J. W. Allen a PD C. Mottram, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • F. Allom

    Zátoka ve Falmouth - Anglie

    No.: 242526

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:26

    mědirytina, 9,8 x 15,5 cm, značeno LD gez F. Allom a PD gest. V. l. G. Martini Rudolstadt, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • J. Becker

    The Reapers

    No.: 242575

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:27

    mědirytina, 12,1 x 16,7 cm, značeno LD J. Becker pinx. a PD W. French sc., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Brouwer

    The Smoking Club

    No.: 242583

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:28

    mědirytina, 15,4 x 13,1 cm, značeno LD Brouwer pinx. a PD Carse sc., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • V. d. Neer

    The Surgeon

    No.: 242582

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:29

    mědirytina, 16,5 x 13,3 cm, značeno LD V. d. Neer pinx. a PD Garlieb sc., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Anton van Dyk

    Votiv - Gemalde

    No.: 242571

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:30

    mědirytina, 14 x 11,3 cm, značeno LD Anton van Dyk pinx. a PD J. A. Simon sc. , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Enhuver

    The Invalid

    No.: 242569

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:31

    mědirytina, 16 x 12,8 cm, značeno LD Enhuver pinx. a PD Krausse sc., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • F. Hayez

    Die beiden Foscari

    No.: 242572

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:32

    mědirytina, 15,3 x 21,3 cm, značeno LD F. Hayez pinx. a PD C. Defet sc., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • F. Hayez

    Valenzia Gradenigo

    No.: 242570

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:33

    mědirytina, 12,2 x 16,9 cm, značeno LD F. Hayez pinx. a PD J. W. Baumann sc., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Van der Leeuw

    Evening

    No.: 242584

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:34

    mědirytina, 12,4 x 16,2 cm, značeno LD Van der Leeuw pinx. a PD T. Heawood, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • C. Marshall

    Kostel sv. Michael v St. Albans - Anglie

    No.: 242543

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:35

    mědirytina, 9,9 x 14,3 cm, značeno LD C. Marshall a PD C. Bentley, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • C. Marshall

    Zámek Rochester v Hrabství Kent - Anglie

    No.: 242537

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:36

    mědirytina, 10 x 14,6 cm, značeno LD C. Marshall a PD W. Henshall, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • C. Marshall

    Londýn St. James Park - Anglie

    No.: 242533

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 02. 2020 18:37

    mědirytina, 10 x 14,8 cm, značeno LD C. Marshall a PD J. C. Varrall, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)