On-line auction

.

  • Michael Florián

    (1911-1984)

    Zvestování (PF 1963)

    No.: 242728

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:08

    dřevoryt, 1962, 6,8 x 12,6 cm, sign. PD M. Florián, text v grafice: P. F. 1963 Rudolf Truc,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Geometrie (PF 1963)

    No.: 242729

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:10

    dřevoryt, 1934, 13 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Benda, F. Kysela, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Věže (PF 1996)

    No.: 242730

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:12

    barevný dřevoryt, 1995, 9,6 x 8,7 cm, sign. PD, č. 52/80, text v grafice: PF´96 Vladimír Teuschel; pod grafikou tištěný text : Nová adresa V. Benedikta 19/10 Prievidza 971 01,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Neohlížej se (PF 1939)

    No.: 242731

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:14

    lept, 1938, 12,8 x 7 cm, sign PD 1938; značeno v desce PD , v grafice text: P. F. 1939 Sv. Samek s rodinou, mírně zažloutlý papír, mimo tisku po okrajích papír mírně ušpiněn,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Svět v ohrožení (PF 1941)

    No.: 242732

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:16

    lept, 1940, 13,5 x 7,6 cm, sign.PD 1940, text v grafice: Co čech bratru může přáti v novém roce 1941 K. Suda s rodinou, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Chirurg (PF 2015)

    No.: 242733

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:18

    tisk, 2014, 12,5 x 9 cm, sign. PD Dr. Frydrych,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Námluvy (PF 1936)

    No.: 242734

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:20

    barevný dřevoryt, 1935, 18 x 10 cm, sign. PD J. Fleisig 1935, dole v grafice tištěno: Ing. B. Petrlik, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Klaun (PF 1933)

    No.: 242735

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:22

    barevný dřevoryt , 1932, 11,1x 7 cm, sign.PD J. Fleisig 1932, tištěno na hedvábný papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Muzikanti (PF 1932)

    No.: 242736

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:24

    dřevoryt, 1931, 13,6 x 9,5 cm, sign. PD J. Fleisig 1931, v grafice text: P. F. 1932; Ing. B. Petrlík, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Lyžaři (PF 1944)

    No.: 242737

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:26

    akvatinta,mezzotinta, 1943, 14,5 x 8 cm, sign. PD, papír na horním okraji (mimo tisk) pokrčen,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Stanislav Kulhánek

    (1885-?)

    Volavka (PF 1922)

    No.: 242738

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:28

    lept, 1921, 9,5 x 6,8 cm, značeno v desce LD Kulhánek St., zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Emanuel Frinta

    (1896-1970)

    Vánoční kapr

    No.: 242739

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:30

    litografie, 16,5 x 9,5 cm, značeno monogr. PD EF., nepatrně zažloutlý papír, , the disciple of prof. Svabinsky, Obrovsky and Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Kupka in Paris

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Pražský hrad (PF 1938)

    No.: 242740

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:32

    dřevoryt, 1937, 15 x 11,3 cm, značno v desce DU M, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Benda, F. Kysela, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Šťastný Nový rok všem (PF 1939)

    No.: 242741

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:34

    dřevoryt, 1938, 11 x 14,8 cm, značeno v desce PD M, v grafice tištěno "Ing. Ota Hradečný", nepatrně zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Benda, F. Kysela, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Sluchátko (PF 1941)

    No.: 242742

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:36

    dřevoryt, 1940, 9,8 x 8,5 cm, značeno PD v dece M., v grafice tištěno "Ing. Ota Hradečný", , the disciple of prof. J. Benda, F. Kysela, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Kniha (PF 1941)

    No.: 242743

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:38

    dřevoryt, 1940, 11,49,5 cm, značeno PD v desce M. , v grafice tištěno: Hana a Václav Jandovi, , the disciple of prof. J. Benda, F. Kysela, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Fokke Mees

    (1887-1968)

    Na provaze (PF 1947)

    No.: 242744

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:40

    dřevoryt, 1946, 10,1x 13,4 cm, značeno v desce LD monogr. F. M. , nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karel Němec

    (1879-1960)

    Rolník (PF 1939)

    No.: 242745

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:42

    barevný dřevoryt, 1938, 13 x 8,9 cm, zažloutlý papír, , studied at the art school at the atelier of A. Kalvoda, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Půlnoční polibek (PF 2002)

    No.: 242746

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:44

    dřevoryt , 2001, 13,5 x 9 cm, sign. PD J. Kaiser, na pravém okraji pod grafikou jsou čtyři menší růžové skvrnky - pravděpodobně od tiskové barvy, , the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Jmelí (PF 1945)

    No.: 242747

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:46

    lept, 1944, 6,8 x 11,5 cm, sign. PD Boris Hanš; značeno v desce LD monogr. HB, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ježíšek (PF)

    No.: 242748

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:48

    dřevoryt, 10,5 x 7,6 cm, pod grafikou tištěn text: P.F. František a Jarmila Zvěřinovi,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    No.: 242788

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:50

    litografie, 1920, 5,8 x 5,8 cm, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Psychiatr (PF 1973)

    No.: 242793

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:52

    fix, papír, 1973, 16 x 21 cm, sign. PD Jiří Pařík,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    No.: 242830

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:54

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Komárek

    Zátiší se sklenicí (PF 1992-2000 Věra a Vladimír Mikulovi)

    No.: 242894

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:56

    dřevoryt, 10,8 x 7,3 cm, sign. DU VKomárek , s básní Jaroslava Seiferta: Zpěv o půlnoci, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Květina (PF 1991 Věra a Vladimír Mikulovi)

    No.: 242895

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:58

    dřevoryt, 8,8 x 9,3 cm, sign. DU VKomárek , s básní Jaroslava Seiferta: Kvetoucí Praha, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Dáma s deštníkem

    No.: 243303

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 22:00

    litografie, 1940, 40 x 35 cm, sign. PD V. Sychra 1940, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, , the disciple of prof. E. Dite at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of The Manes Association…

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s lampou

    No.: 243304

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 22:02

    akvarel, papír, 1947, 30,5 x 21,5 cm, sign. PD B. Ullrych 47, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s lampou

    No.: 243305

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 22:04

    olej, akvarel, tuš, papír, 1935, 19,5 x 14,7 cm, sign. LD B. Ul, PN B. Ullrych 37, papírová pasparta, vzadu na papíře popsáno, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sušení prádla

    No.: 243306

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 22:06

    akvarel, papír, 1945, 22,9 x 18,4 cm, sign. LD B. Ullrych 45, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)