On-line auction

.

  • A. Václav Mašek

    Stidie figur - oboustranná

    No.: 240993

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:41

    atrament, tužka, papír, 30 x 20 cm, kresba z obou stran papíru, lehce zašlý papír, z jedné strany nepatrné nažloutlé skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Matka držící vlajku

    No.: 240994

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:42

    akvarel, papír, 26,5 x 20 cm, zašlý papír, levý dolní roh papíru přeložen, nahoře je kousek papíru ušpiněn,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Hofman

    (1906-1998)

    Letní pláž

    No.: 241631

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:43

    pastel, papír, 28 x 37 cm, sign. PD Hofman, rám, rám poškozen, , the disciple of prof. O. Nejedly and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Ales in Brno, SVUM in Hodonin, SCVU

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Jan Štursa

    No.: 241814

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:44

    litografie, 1924, 32 x 26,8 cm, PU značeno na kameni MŠvabinský 1924, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Acade…

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Prostějov

    No.: 241817

    Auction price: 1.100 CZK (41 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:45

    lept, 1941, 24,5 x 31 cm, sign. PD Vondrouš , papír lehce zažloutlý, u hodního okraje lehce odřen, , the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA

    Current price: 1.100 CZK (41 €)

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Podloubí na Staroměstském náměstí

    No.: 241818

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:46

    lept, 1925, 25,3 x 31,5 cm, značeno PD Vondrouš Praha 1925, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, na rámu oděrky,

  • Jana Reinerová

    Bertramka (II.)

    No.: 241888

    Auction price: 1.300 CZK (49 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:47

    litografie, 19,3 x 28,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 40/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.300 CZK (49 €)

  • Jana Reinerová

    Hamletův zámek Elsinor

    No.: 241889

    Auction price: 1.800 CZK (67 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:48

    litografie, 17,9 x 25,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.800 CZK (67 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Dvojice

    No.: 241923

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:49

    reliéf, patinovaná sádra, 35,5 x 27 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Husovo Běda! - studie

    No.: 241925

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:50

    patinovaná sádra, 1934, v. 32 cm, pravděpodobně kopie původní plastiky, poškozeno, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

  • František Bílek

    (1872-1941)

    No.: 241928

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:51

    reliéf, patinovaná sádra, 1925, 24 x 17 cm, , the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.500 CZK (130 €)

  • Merio Ameglio

    (1897-1970)

    Moulin Rouge

    No.: 242318

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:52

    litografie, 30 x 37 cm, sign. PD Merio Ameglio , papír na okrajích ušpiněn a lehce pokrčen,

  • Allan Foll

    Kaktusy

    No.: 242347

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:53

    litografie, 51,3 x 40 cm, sign. PD, č. 17/150,

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Titre pour Le Sourire

    No.: 242351

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:54

    faksimile dřevořezu, ruční papír, 10 x 15 cm, původně součást bibliofilie: Paul Gauguin, Dřevořezy, vyd. Klub přátel výtv. umění, Praha, 1982,

  • A. Václav Mašek

    Odbojáři

    No.: 242397

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:55

    tužka, tuš, běloba, papír, 32,6 x 45 cm, ušpiněný papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Rozzuřený generál (na motiv Švejka)

    No.: 242424

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:56

    dřevoryt, novější otisk z původní matrice, 6,6 x 8,7 cm, , the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Člun

    No.: 242434

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:57

    serigrafie, 1967, 18,6 x 11 cm, sign. PD M. Homa 67, č. 90/280, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artis…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • K. H. Schneller

    My Book - Haagen Bartram-Iensen (Ex libris)

    No.: 242441

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:58

    tisk, 1944, 8 x 5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Renno Wolf

    (1912-2009)

    Orel (ex Libris Johanha Jansen Trento)

    No.: 242442

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:59

    dřevoryt, 11 x 5,2 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Hubert Rüther

    (1886-1945)

    Litografie k pozvánce na Barevný večer / Bunten Abend

    No.: 242445

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:00

    litografie, 1939, 14,5 x 20,7 cm, upostřed pozvánka přeložena (nezasahuje do tisku),

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)

    No.: 242446

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:01

    suchá jehla, 5,5 x 9 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • G. Bergman

    Jing jang

    No.: 242447

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:02

    dřevoryt, 1965, 6,8 x 4,5 cm, sign. DU G. Bergman,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Neznámy autor

    Skály (Ex libris Dr. K. Skály)

    No.: 242448

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:03

    lept, 12,1 x 7,2 cm, papír lehce zažloutlý, na levém okraji (mimo tisk) několik drobných skvrnek žluté barvy,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jan Podhajský

    (1914-1965)

    Vysoké mýto (Ex libris J. K. E. Manovský)

    No.: 242449

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:04

    dřevoryt, 5 x 10 cm, na zadní straně papíru razítko : Jan Podhajský - Vysoké Mýto,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    No.: 242451

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:05

    tisk, 9,5 x 6,8 cm, značeno PD 43, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Knihovnice (Gladys B. Skopecek)

    No.: 242453

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:06

    dřevoryt, ruční papír, 7,1 x 4,6 cm, na levém okraji papíru (mimo tisk) dvě světlé skvrnky žluté barvy,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Rytíř

    No.: 242455

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:07

    dřevoryt, 1962, 12 x 9,5 cm, sign. PD Hlinovský 62,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže

    No.: 242456

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:08

    dřevoryt, 15 x 10,3 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Muž na koze

    No.: 242457

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:09

    litografie, 1958, 9,5 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 58, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Voják

    No.: 242458

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 12:10

    litografie, 1958, 9,4 x 7,1 cm, sign. LD K. Oberthor 58, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)