On-line auction

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    U Žofínské hutě, Ostravsko

    No.: 234316

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:13

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 17,5 x 23,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Prales v Beskydech

    No.: 234317

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:14

    bromostříbrná fotografie, 1966, 23,3 x 17,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Boris Jirků

    No.: 234318

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:15

    litografie, 2007, 19,5 x 25 cm, sign. PD Boris Jirků 07, 17/50, PF 2008, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Pták s mládětem

    No.: 234319

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:16

    suchá jehla na ručním papíře, 1975, 38 x 24,4 cm, sign. DU Jandová 75, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Ježek

    (1983)

    No.: 234320

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:17

    olej, plátno, 2007, 40 x 60 cm, PD monogr. J J 07, rám

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Dáma s kloboukem

    No.: 234321

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:18

    suchá jehla na ručním papíře, 27,3 x 12,6 cm, sign. DU Jar. Krcal, 45717, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Gravitace

    No.: 234323

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:20

    suchá jehla, 1988, 12,8 x 10,8 cm, sign. PD J. Králík, autorský tisk,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Vajíčko

    No.: 234324

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:21

    suchá jehla, 1973, 11 x 7,7 cm, sign. PD J. Králík, č. 37/40,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Hedvika Krejčová

    Na pěšině

    No.: 234325

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:22

    tuš, papír, 1978, 43,5 x 34 cm, monogr. LD HK 78 a sign. na zadní straně Hedvika Krejčová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Hedvika Krejčová

    Krajina s koněm

    No.: 234326

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:23

    akvatinta, 1976, 28 x 37 cm, sign. PD H Krejčová 76, zkušební tisk č. 2, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Roman Karpaš

    Architktury I. - Babylón

    No.: 234328

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:25

    lept, suchá jehla, 1992, 60,5 x 39 cm, sign. PD Karpaš 92, 3/20, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Ulita

    No.: 234330

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:27

    suchá jehla, 1985, 14,7 x 10,7 cm, sign. PD J. Králík, č. 40/100,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    No.: 234331

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:28

    litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, 15/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jitka Kolínská?

    Ostrovy

    No.: 234332

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:29

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Eliška Konopiská

    Krotitelé

    No.: 234333

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:30

    lept, 1988, 18 x 19,2 cm, sign. PD Eliška Konopiská 88, 35/40, disciple of Prof. F. Muzika at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    No.: 234334

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:31

    serigrafie, 1993, 59,4 x 42 cm, sign. PD I. Komárek, č. 18/80, pokrčený papír, , the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Eliška Konopiská

    Lázně

    No.: 234335

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:32

    lept, 1988, 23,6 x 25 cm, sign. PD Eliška Konopiská 88, 24/40, při pravém okraji mimo tisk skvrny na papíře, disciple of Prof. F. Muzika at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Portrét Josefa Sudka

    No.: 234336

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:33

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 11,8 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ivan Komárek

    Cvičitelky

    No.: 234337

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:34

    litografie, 2009, 30,5 x 46 cm, sign. PD I Komárek 2009, č. 71/100, , the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    No.: 234338

    Auction price: 1.750 CZK (70 €)

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:35

    fotografie, 1988, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval po…

    Current price: 1.750 CZK (70 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Nábřeží

    No.: 234339

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:36

    fotografie, 1987, 29,6 x 41,8 cm, sign. PD Kopp, č. 1/34, vzadu opatřeno autorským razítkem, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval po…

  • Pavel Kopp

    Praha - Staroměstské náměstí

    No.: 234340

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:37

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    No.: 234341

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:38

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most v noci

    No.: 234342

    Planned termination: 08. 07. 2019 19:39

  • Antonín Kroča

    No.: 234343

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:00

    pastel, papír, 2009, 69,5 x 50 cm, sign. PD Kroča 09, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Nikola Klanicová

    (1973)

    Slunce mi svítí z očí

    No.: 234344

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:01

    kaligrafie, chroman, měď, japonská tuš - sumi, ruční papír, 2018, 42 x 23 cm, sign. na zadní straně Nikola Klanicová 2018, Výtvarná technika spolu s expresivní kaligrafií využívá dynamiku chemických reakcí, při nichž vznikají obrazce. Techniku používal na konci 19. století přírodovědec F. Runge: dok…

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Antonín Kroča

    Akt (modrý)

    No.: 234345

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:02

  • Antonín Kroča

    No.: 234346

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:03

  • Antonín Kroča

    No.: 234347

    Auction price: 3.900 CZK (156 €)

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:04

    pastel, papír, 2009, 100 x 70 cm, sign. PD Kroča 09, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

  • Antonín Kroča

    No.: 234348

    Planned termination: 09. 07. 2019 18:05