On-line auction

.

  • Karel Oberthor

    Čert

    No.: 237742

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:30

    litografie, 1958, 9,8 x 5 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Exlibris J. Kovařík, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Latina

    No.: 231362

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:31

    litografie, 1980, 13,3 x 18,4 cm, sign. DU K. Oberthor 80, kůň roku 1980, vítěz československého derby 1980, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Holl…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Vrba v rybníku

    No.: 231372

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:32

    lept, 1979, 14,7 x 25,3 cm, sign. PD Jan Otava 1979, 6/50, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939)

    Svatební košile

    No.: 237757

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:33

    litografie, 1980, 16 x 21,2 cm, sign. PD J. Pavlík 1980, 60/100, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    No.: 237820

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:34

    akvarel, papír, 14 x 20 cm, sign. LD Pecháček 85, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private study by J. Brož, J. Slavíček and J. Otčenášek, later at the Academy of Fine Arts of Leonarda da Vinci in Cairo

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Krajina se stromem

    No.: 237819

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:35

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Zálší

    No.: 237818

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:36

    akvarel, papír, 14 x 20 cm, sign. LD Pecháček 89, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private study by J. Brož, J. Slavíček and J. Otčenášek, later at the Academy of Fine Arts of Leonarda da Vinci in Cairo

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Riedlbauch

    Odhalování

    No.: 227515

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:37

    tuš, papír, 1999, 29,4 x 23,9 cm, sign. LD Rudolf Riedlbauch 99, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Krajina II.

    No.: 231497

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:38

    tuš, papír, 2018, 29,3 x 20,8 cm, sign. na zadní straně Rozehnal 14. 11. 018, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    No.: 231496

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:39

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Tváře II.

    No.: 231495

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:40

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Tváře

    No.: 231494

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:41

    tuš, papír, 2018, 29,3 x 20,8 cm, sign. PD Rozehnal, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Kytice ´80

    No.: 237758

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:42

    suchá jehla, 1980, 16,6 x 10,5 cm, sign. PD M. Stuchlík 80, 60/200, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Applied Graphic at The Secondary School of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Mirka Věrčáková

    Strejček osud

    No.: 215794

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:43

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 28,2 x 20,7 cm, sign. PD Mirka 2001, 32/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Mirka Věrčáková

    Pracuj šetři doufej & nezoufej

    No.: 215793

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:44

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 29 x 19,5 cm, sign. PD Mirka 2001, 33/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Mirka Věrčáková

    Krásná teta naděje

    No.: 215792

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:45

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 28 x 20,5 cm, sign. PD Mirka 2001, 40/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladislav Wimmer

    Stůl v zahradě

    No.: 231367

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:46

    litografie, 1967, 31,9 x 16,7 cm, sign. PD V. Wimmer, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Miloš Zeithammel st.

    Stavení

    No.: 188688

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 10. 09. 2019 18:47

    pastel, paper, 1973, 29,8 x 41,3 cm, sign. RD M. Zeithammel 1973

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bořánek

    Dětská láska

    No.: 226865

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:00

    akvarel, papír, 23,2 x 17,7 cm, sign. PD Bořánek, rám, mírně zašpiněný a na dvou místech proděravěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Thunot Duvotenay

    (1796-1875)

    Mapa Číny a Japonska

    No.: 237784

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:02

    mědirytina, 19. století, 18,1 x 22,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Kytarista

    No.: 237787

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:04

    dřevoryt, 1934, sign. PD Josef Hoden, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Vánoční přání

    No.: 237786

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:05

    dřevoryt, 1937, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    PF 1935

    No.: 237785

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:06

    dřevoryt, 1934, sign. DU Josef Hoden, na papíře drobné skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Jasná budoucnost

    No.: 227764

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:07

    dřevoryt na japanu, 1947, 16 x 10,4 cm, sign. PD Josef Hodek 1947, věnování: Příteli Josefu Bouzkovi srdečně Josef Hodek 1947, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Stavení na kraji rybníka

    No.: 226875

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:08

    lept, suchá jehla, 12,9 x 15,6 cm, sign. PD A. Homolka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Benda at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. W. Nowak and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    U vody

    No.: 187824

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:09

    drypoint, 20,2 x 29,9 cm, sign. RD Ant. Homolka, 21/25, with dedication: To Mr. publisher F. J. Müller, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Benda at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. W. Nowak and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Zarostlý rybníček

    No.: 226872

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:10

    lept, 10,1 x 13,2 cm, sign. PD Knobloch, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše z Vrtbovské zahrady

    No.: 237812

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:11

    lept, 26,5 x 19 cm, sign PD JMajer, rám, zažloutlý papír, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Šumava

    No.: 231366

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:12

    dřevoryt, akvarel, 10,9 x 31,2 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The …

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Šumava

    No.: 231365

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 09. 2019 18:13

    dřevoryt, 10,9 x 31,1 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar As…

    Current price: 100 CZK (4 €)