Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Z cyklu Invaze

    No.: 673

    Auction price: 40.000 CZK (1.600 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 08:18

    akryl, lepenka, 1977, 55 x 51 cm, sign. PD Načeradský 77, rám, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 1102

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 15:28

    litografie, 2009, 48 x 34,5 cm, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 900 CZK (36 €)