František Charvát
(1885-1947)
Velvary od Křížku
No.: 162Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:41
olej, překližka, 39,6 x 49,5 cm, sign. PD Charvát, rám, rám není upěvněn k obrazu
Current price: 1.200 CZK (50 €)