Jan Hlaváček
Městečko
No.: 281853Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:11
olej, karton, 33 x 41,5 cm, sign. PD Jan Hlaváček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)