Jan Hlaváček

  • Jan Hlaváček

    Městečko

    No.: 281853

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 22. 05. 2024 18:11

    olej, karton, 33 x 41,5 cm, sign. PD Jan Hlaváček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)