Josef Václav Síla
(1908-1989)
Pohled z Luckého vrchu
No.: 36Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:35
akvarel, lepenka, 32,5 x 63 cm, sign. PD Síla, rám
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids