O. Ondráška

  • O. Ondráška

    Ptačí hnízdo

    No.: 138

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:17

    litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD Ondráška, rám, e.a.

    Current price: 2.000 CZK (84 €)