Michal Singer

  • Michal Singer

    Epicentrum

    No.: 19682

    Auction price: 35.000 CZK (1.400 €)

    START AUCTION ...

    kombinovaná technika, plátno, 2012, 60 x 40 cm, Michal Singer (1959) je významným představitelem současné české figurativní malby. Jeho malířská tvorba se nachází na pomezí exprese, vyznačuje se originální, nezaměnitelnou tvarovou deformací, autor také ve svých dílech často klade pasty do vysokých v…

    Current price: 35.000 CZK (1.400 €)

    Estimate: k CZK

  • Michal Singer

    Akt v ateliéru

    No.: 241892

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 18:02

    litografie, 2009, 52,5 x 69 cm, sign. LU Singer 09, č. 6/100, studied at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids