Emma Srncová

  • Emma Srncová

    Am a Ea

    No.: 685

    Auction price: 3.900 CZK (156 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 16:20

    litografie, 2003, 20,8 x 69,8 cm, sign. PD Emma Srncová 2003, autorský tisk

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

  • Emma Srncová

    Naháč oblečený

    No.: 241287

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 17:58

    litografie, 2002, 49,5 x 35,5 cm, sign. PD Emma Srncová 2002, rám, autorský tisk

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Emma Srncová

    Roztržená pusa

    No.: 241426

    Planned termination: 18. 02. 2020 16:56

    litografie, 1999, 49 x 65 cm, sign. PD Emma Srncová 99, rám, č. 39/80, Provenance: Antiquarian Ostrovní