Emma Srncová

  • Emma Srncová

    Skoro svatá rodina

    No.: 246657

    Auction price: 8.200 CZK (304 €)

    Planned termination: 18. 08. 2020 20:48

    litografie, 2017, 42,6 x 54,3 cm, sign. PD Emma Srncová 2017, č. 34/99

    Current price: 8.200 CZK (304 €)