Josef Čapek
(1887-1945)
Edudant a Francimor
No.: 243Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 1. vydání, ilustrace v textu a v přílohách, některé barevné Jos. Čapek, vydal Fr. Borový, Praha 1933, dobrý stav knihy, okraje desek odřené, skvrnky na deskách, plátýnko na hřbetu místy narušené, okraje listů lehce zažloutlé, vnitřek v pěkném stavu, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied …
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
K. Čapek: R.U.R. Rossum´s Universal Robots
No.: 242Auction price: 8.000 CZK (334 €)
kniha, 1. vydání, tištěno jako rukopis typem Ohio v úpravě Josefa Čapka, naklad. značka a viněta v titulu Josef Čapek, tisk Fr. Obzina, 25. sv. ed. Aventinum, vyd. Ot. Štrorch-Marien, Praha 1920, dobová clpl. vazba, 97 s., desky lehce opotřebené, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní…
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Josef Čapek
(1887-1945)
G. Duhamel: Tři rozhovory
No.: 241Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, úprava a obálka J. Čapek, vydal Ot. Štorch - Marien, v edici Aventinum, 5. sv. Knih dnešku, Praha 1921, 1500 výtisků, 83 s., brož, obálka zašlá, při okrajích poškozená, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder …
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Petr Kropotkin: Mladým lidem
No.: 240Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, obálka J. Čapek, vydal Fr. Borový, Praha 1920, 68 s., brož., zažloutlý papír, rozpadlá, potrhaná obálka , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
J. Mahen: Kniha o českém charakteru
No.: 239Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, úprava J. Čapek, vydal Fr. Obzina, Vyškov na Moravě 1924, 10. sv. edice Obzinových tisků, 137 s., brož, obálka vzadu zašpiněná, jinak dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Jules Romains: Na březích Villette
No.: 238Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, obálka J. Čapek, vydal Alois Srdce, Praha 1920, 102 s., brož., obálka při okrajích lehce zašlá, jinak dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
S.K. Neumann: Ať žije život!
No.: 237Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 14 ilustrací -11 kreseb a 3x linoryt a obálka linorytem Jos. Čapek, Volné úvahy o novém umění, úv. slovo V. Nebeský, VIII. sv. Edice Června, vyd. Fr. Borový, Praha 1920, orig. brož, vazba rozpadlá, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Apli…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Josef Čapek
(1887-1945)
R. Coudenhove-Kalergi: Pan Evropa
No.: 236Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, obálka a naklad. značka Jos. Čapek, překlad O. Laurinová, předmluva Dr. Ed. Beneš, vydal Ot. Štorch - Marien, Praha 1926, 139 sv. edice Aventinum, 111 s., brož., při okrajích pokrčená, poškozená obálka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Apl…
Current price: 400 CZK (17 €)
Václav Špála
(1885-1946)
Pohlednice Prokopu Tomanovi ml.
No.: 811Auction price: 600 CZK (25 €)
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Jan Špála
(1920-1970)
Novoroční přání Prokopu Tomanovi ml.
No.: 812Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Josef Čapek
(1887-1945)
Francis Jammes: Román zajícův
No.: 235Auction price: 2.500 CZK (105 €)
bibliofilie, 38 linorytů, titul, úprava Jos. Čapek, překlad B. Reynek, vydala M. Florianová, Stará Říše 1920, vytiskli Kryl a Scotti, Nový Jičín, Ex. 148, 65 s., plkž. převazba, vydán ze skladu v únoru 1921, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Ar…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Jan Konůpek
Knut Hamsun: Pan
No.: 640Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Alfons Mucha
(1860-1939)
Svatopluk Čech: Adamité
No.: 639Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jaroslav Baumbruck
(1921-1960)
Na kraji lesa
No.: 277534Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:00
olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Baumbruck, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Zdeněk Blažek
(1904-2000)
Předjaří pod horami
No.: 266211Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:01
olej, karton, 33 x 47,5 cm, sign. LD Zblažek, rám, na zadní straně popsáno, malba mírně zašpiněna, zvlněný karton, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Vlastislav Boháč
(1922-2014)
Zima
No.: 205039Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:02
olej, plátno, 42 x 60,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
M. Borovanská
Stromy u jezírka
No.: 281850Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:03
2x olej, karton, 1930/1927, 31,5 x 21 cm, sign. PD MBorovanská 1930., sign. PD MBorovanská 1927., rám, 1x mírně poškozený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Rudolf Daníček
Vesnice v krajině
No.: 281851Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:04
olej, plátno, 41,5 x 59 cm, sign. PD Dolfa Daníček, rám, autorem je Rudolf Daníček, podepisoval se Dolfa (Delfín), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)
Doubravová
Kachničky ve vodě
No.: 281852Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:05
olej, karton, 1957, 35 x 45 cm, sign. PD Doubravová 1957, rám, na zadní straně popsáno autorkou, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 900 CZK (38 €)
K. K. Farský
(1880-1927)
No.: 281908Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:06
olej, karton, 31 x 48 cm, sign. PD K. Farský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Alois Kalvoda
Current price: 800 CZK (34 €)
František Fuksa
Chalupy
No.: 250176Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:07
olej, plátno, 35 x 39 cm, sign. LD Fuksa, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Otto Grumlík
Venkovská krajina
No.: 279077Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:08
olej, karton, 30,5 x 50 cm, sign. PD O. Grumlík, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Otto Grumlík
Venkovská krajina
No.: 279076Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:09
Current price: 300 CZK (13 €)
Karla Hejnová - Talabardon
(1922)
Krávy na pastvě
No.: 178485Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:10
aquarelle, ink, paper, 22,2 x 32,5 cm, sign. RD Ch. Talabardon
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Hlaváček
Městečko
No.: 281853Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:11
olej, karton, 33 x 41,5 cm, sign. PD Jan Hlaváček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Ernst Hofmann
No.: 281909Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:12
olej, karton, 37 x 46 cm, sign. LD Ernst Hofmann?, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
František Horký
Na břehu řeky
No.: 281910Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:13
olej, plátno, 1969, 50,5 x 67,5 cm, sign. PD Fr. Horký 69, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Peregrin Kloc
(1894-?)
U rybníku
No.: 281854Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:14
olej, karton, 34 x 48,8 cm, sign. PD Kloc, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Bohumil Knyttl
(1903-1977)
Na samotě
No.: 279081Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:15
olej, dřevo, 16 x 22,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. Popovic and M. Milanovic
Current price: 500 CZK (21 €)
Košťál
Kupky sena
No.: 279067Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:16
akvarel, papír, 1972, 35 x 56 cm, sign. PD Košťál 72, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)