• A. Václav Mašek

    Čtení

    No.: 234093

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 23:58

    tuš, papír, 7 x 14,5 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    Na louce

    No.: 234094

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 00:00

    akvarel, papír, 25 x 22,2 cm, LD monogr. A. V. M., studijní práce A. V. Maška, papír na okrajích lehce ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kohout

    No.: 239026

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:02

    dřevoryt, 4,8 x 4,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Do války

    No.: 239033

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:04

    dřevoryt, 15,5 22 cm,

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Děvčata na procházce

    No.: 239034

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:06

    dřevoryt, 6,2 x 6,3 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Biskup

    No.: 239035

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:08

    dřevoryt, 10,6 x 5,6 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Neznámy autor

    Knihvazač (Ex Libris Jindřich Svoboda)

    No.: 239036

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:10

    dřevoryt, 5 x 7,1 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Ctirad Stehlík

    Tulipán (Ex Libris Lisbeth Bartošová)

    No.: 239037

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:12

    litografie, 8 x 6,2 cm, č. 11/80,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Loď (Ex Libris Helena Tomešová)

    No.: 239039

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:14

    kolorovaný lept, 5 x 4,2 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, papírová pasparta, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Výroba papíru

    No.: 239040

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:16

    tisk, 17 x 12,1 cm, značeno LD, horní okraj papíru nepatrně zažloutlý, na spodním okraji žlutá skvrna,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    (1893-1973)

    Návštěva

    No.: 239068

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:18

    tuš, papír, 21 x 18 cm, papír na pravém okraji pokrčen, LD popsán tužkou,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Surealistická tvář

    No.: 239557

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:20

    olej, plátno, 46 x 41,5 cm, sign. PD, rám, poškozená malba,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Vladimír Pechar

    Muž (Ex libris Mario de Filippis)

    No.: 240721

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:22

    dřevoryt, 8 x 5,7 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Kudrnatý muž (Ex libris L. Vandenbriele)

    No.: 240722

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:24

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Vousatý muž (Ex libris Květa Veselá)

    No.: 240723

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:26

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Kudrnatý muž (Ex libris Mario De Filippis)

    No.: 240724

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:28

    dřevoryt, 7,9 x 5,6 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • A. Václav Mašek

    Žižka na koni

    No.: 240731

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:30

    tuš, akvarel, papír, 25 x 12 cm, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Dědeček s ovečkou

    No.: 240732

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:32

    tuš, akvarel, papír, 7 x 12,5 cm, zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    Volání o pomoc

    No.: 240733

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:34

    lavírovaná tuš, běloba, papír, 7,2 x 23,5 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • A. Václav Mašek

    Radost

    No.: 240734

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:36

    akvarel, běloba, papír, 31 x 22 cm, lehce zašlý papír, na horním okraji papír ztmavnutý s malinkými flíčky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • A. Václav Mašek

    Když mládí odchází

    No.: 240735

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:38

    tuš, akvarel, papír, 31,4 x 15 cm, lehce zašlý papír, PD a LH tmavé stopy na papíru,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • A. Václav Mašek

    Tři generace

    No.: 240736

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:40

    lavírovaná tuš, , barevná tužka, běloba, papír, 33,5 x 24,5 cm, zažloutlý, ušpiněný papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • S. Imramovská

    Slunečnice

    No.: 240786

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:42

    dřevoryt, 1974, 24 x 16,2 cm, sign. PD S. Imramovská 74, zažloutlý papír, pravý okraj papíru otřepen, PD a PH na papíru skvrna od vody,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Ilustrátor

    No.: 240787

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:44

    tuš, akvarel, tužka, papír, 18 x 19,5 cm, zažloutlý papír, na papíru nepatrné skvrnky; LH papír přeložen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kluk a dívka u vody

    No.: 240788

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:46

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, papír zažloutlýá, po okrajích papír ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Portrét dívky

    No.: 240789

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:48

    tempera, papír, 1942, 30 x 21,5 cm, sign. LD 42, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Vesnice

    No.: 240794

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:50

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Ludmila Jiřincová

    In Memoriam

    No.: 240810

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:52

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • A. Václav Mašek

    Diskuze

    No.: 240982

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:54

    tuš, papír, 20 x 27,2 cm, zašlý papír, místy ušpiněn,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    No.: 240983

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:56

    akvarel, papír, 24,5 x 17 cm, lehce zažloutlý papír, Pravý horní roh papíru přeložen,

    Current price: 200 CZK (8 €)