• Lenka Novotná

    Ze sv. Mikuláše

    No.: 252083

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:24

    tužka, papír, 2018, 48 x 37,4 cm, sign. na zadní straně Novotná Lenka 2018, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Oberthor

    Most Legií u Národního divadla

    No.: 252084

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:25

    litografie, 1963, 15 x 54 cm, sign. DU K. Oberthor 63, při horním okraji mimo tisk zažloutlá okvrna, v levém horním rohu zbytky lepenky, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar A…

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Karel Oberthor

    Vella Luka

    No.: 252085

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:26

    litopgrafie, 1970, 23,7 x 13,5 cm, sign. Du K. Oberthor 70, pasparta, rám, č. 35/100, zezadu nalepen autorský štítek, zažloutlý papír, na rámu oděrky, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member o…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Oberthor

    Bavorovské Svobodné Hory

    No.: 252086

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:27

    akvarel, papír, 1973, 45,7 x 64 cm, sign. LD K. Oberthor 73, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Karel Oberthor

    Slunečnice

    No.: 252087

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:28

    litografie, 1966, 63 x 49 cm, sign. DU K. Oberthor 66, č. 16/149, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Město v podhůří

    No.: 252088

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:29

    litografie, 1972, 20,5 x 61 cm, sign. DU K. Oberthor 72, rám, č. 84/100, drobné skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Associa…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Šumavská krajina vpodvečer

    No.: 252089

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:30

    litografie, 1984, 31,7 x 42,8 cm, sign. DU K. Oberthor 84, 31/110, při dolním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Evald Okas

    (1915)

    Ležící akt ženy

    No.: 252090

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:31

    litografie, 1961, 22,2 x 27,5 cm, sign. PD EOkas, autorský tisk, na zadní straně značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Bohuslava Olešová

    Gravitační stehy

    No.: 252091

    Auction price: 11.500 CZK (460 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:32

    akryl, plátno, 2001, 49 x 61,5 cm, sign. vzadu Bol 2000 - 1

    Current price: 11.500 CZK (460 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Birmingham

    No.: 252093

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:34

    litografie, 12,5 x 20,2 cm, sign. PD Orlik, rám, rám poškozen, , studied at the private school of H. Knirr in Munich and The Academy of Fine Arts in Munich

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    No.: 252094

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:35

    písek, tuš, akvarel, papír, 2002, 30,5 x 40,5 cm, sign. LD J. Otava 2002, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague

  • Ivan Ouhel

    No.: 252095

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:36

    litografie, 2009, 28,5 x 43,5 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 91/100, , the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Ivan Ouhel

    Plod

    No.: 252096

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:37

    litografie, 2009, 43 x 30 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 22/100, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Panuška

    (1898-1962)

    Krajina s borovicemi

    No.: 252097

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:38

    olej, karton, 50 x 66 cm, sign. LD Jaro Panuška, rám, Studoval malbu u svého otce Jaroslava Panušky a na UMPRUM v Praze. Věnoval se krajinomalbě. Vystavoval s výtvarníky z Prahy-Vinohrad. Konzultováno a ověřeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, v pravém dolním rohu mírně oprýskaná malba (cca 1x1 cm), n…

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Parkman

    Zátiší s rukou

    No.: 252098

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:39

    bromostříbrná fotografie, 1963, 37,8 x 37,3 cm, sign. PD Jan Parkman, při okrajích mimo plochu fotografie mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    No.: 252099

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:40

    měkký kryt, 35 x 24 cm, sign. PD Pavelka, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Preisler and M. Švabinský at the Academy in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Přijď Království nebeské (skica)

    No.: 252100

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:41

    tužka, tuš, papír, 1942, 44 x 30 cm, sign. LD Vladimír Pecháček 1942, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Ďáblové K poslednímu soudu (skica)

    No.: 252101

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:42

    tuš, papír, 1941, 30 x 44 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 1941, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Hostina (skica)

    No.: 252102

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:43

    tuš, papír, 30 x 44 cm, sign. PD V Pecháček, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Zvěstování (skica)

    No.: 252103

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:44

    akvarel, tužka, papír, 30 x 44 cm, sign. uprostřed Vladimír Pecháček, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Studie dvou ženských postav

    No.: 252104

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:45

    tuš, papír, 1945, 44 x 30 cm, sign. uprostřed Vladimír Pecháček, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Studie Krista

    No.: 252105

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:46

    tužka, papír, 1945, 44 x 30 cm, sign. uprostřed V. Pecháček 1945, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Žena která plete (Skica)

    No.: 252106

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:47

    tužka, papír, 1945, 44 x 30 cm, sign. PD Vladimír Pecháček 1945, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Žena která plete (Skica)

    No.: 252107

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:48

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Žena která plete (Skica)

    No.: 252108

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:49

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Žena u šicího stroje

    No.: 252109

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:50

    tužka, papír, 1945, 30 x 25 cm, sign. LD Vladimír Pecháček 1945, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Studie prasátek

    No.: 252110

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:51

    tuš, tužka, papír, 1946, 22 x 30 cm, sign. PD V. Pecháček 1946, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Studie Krista

    No.: 252111

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:52

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Studie ženské hlavy

    No.: 252112

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:53

    tužka, papír, 1945, 21 x 15 cm, monogr. PD V.P. 1945, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Pelc

    (1895-1967)

    Na koncertě

    No.: 252113

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 19. 02. 2021 17:54

    tuš, kvaš, papír, 1932, 26,5 x 39 cm, sign. LD A. Pelc 32, rám, the disciple of prof. Bukovac and M. Pirner at the Academy of Fine Arts, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 10.000 CZK (400 €)