• Jana Truksová

    Pocta Marii

    No.: 244853

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:31

    litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Jana Truksová

    Na kolenou

    No.: 244852

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:32

    litografie, 1995, 60 x 44 cm, sign. PD Jana Truksová 1995, 14793, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Jana Truksová

    Saturnovy hrátky

    No.: 217967

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:33

    litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jana Truksová

    Strach

    No.: 195577

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:34

    lithography, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. RD Jana Truksová 2010, 17/35, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Jana Truksová

    Strach

    No.: 263707

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:35

    litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 27/35, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Hana Urbanová

    (1934-2013)

    No.: 276805

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:36

    linoryt, 26 x 26 cm, sign. DU Hana U., pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Bird of Paradise

    No.: 245698

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:37

    laser print, 2000/2013, 27 x 23 cm, sign. PD Valdová, 42856, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Pavouk

    No.: 245697

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:38

    laser print, 2000/2013, 25,5 x 24 cm, sign. PD Valdová, 42736, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Smiling Devil (z cyklu Pandemonium)

    No.: 245696

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:39

    laser print, 2000/2013, 41,2 x 29 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42795, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Lipka (z cyklu Stromy)

    No.: 270601

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:40

    laser print, 2000/2013, 38 x 28 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42767, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Vrba (z cyklu Stromy)

    No.: 270600

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:41

    laser print, 2000/2013, 39,5 x 27 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42767, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Dub (z cyklu Stromy)

    No.: 270599

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:42

    laser print, 2000/2013, 38,5 x 27,5 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42797, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Claes Janszoon Visscher

    (1587-1652)

    Mapa Paříže

    No.: 277080

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:43

    tisk, 54,5 x 84 cm, značeno PD v tisku Visscher Excudebat Ann 1618, rám, stará reprodukce 1:1 mědirytiny amsterdamského rytce z roku 1618 od Claes Jansz Visschera, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vilma Vrbová-Kotrbová

    (1905-1993)

    Děvčátko

    No.: 280954

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:44

    serigrafie, 1975, 54,5 x 38 cm, sign. PN Vilma Vrbová 75, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • A. Václav Mašek

    U stanice Vranduk

    No.: 239063

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:02

    akvarel, uhel, papír, 27,4 x 40 cm, papírová pasparta,

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • W. Holl

    The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.

    No.: 242411

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:04

    mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Lord Mansfield

    No.: 242412

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:06

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Jana Reinerová

    Kaliště

    No.: 249521

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:08

    litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Jana Reinerová

    Třeboň

    No.: 255415

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:10

    litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Jana Reinerová

    Ještěd

    No.: 255416

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:12

    litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Pavel Kopp

    Palermo - rybí trh

    No.: 257030

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:14

    fotografie, 2017, 16,8 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodobě v Itálii, o…

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Muzikanti

    No.: 259921

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:16

    suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Schwaigr at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Stvůra

    No.: 260214

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:18

    lept, akvatinta, 1979, 21,1 x 14,9 cm, sign. PD M. Stuchlík 79, č. 69/75, , studied Applied Graphic at The Secondary School of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Otakar Procházka

    Střechy

    No.: 260216

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:20

    dřevorez, 1963, 40 x 28,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    Kytice růží

    No.: 262130

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:22

    suchá jehla, 1971, 32,5 x 28,7 cm, sign.LD Frauknecht 1971, č. 10/20, papír přeložen uprostřed - na pravé polovině papíru grafika, na levé polovině umístěna signatura s číslem grafiky,

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Obličeje

    No.: 262131

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:24

    serigrafie, 1985, 28 x 17,8 cm, sign. Du Hořánek 85, spodní rohy papíru pokrčeny, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři čepice

    No.: 262312

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:26

    dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, levý dolní roh papíru přeložen - zasahuje do kousku grafiky, pravý horní a dolní roh lehce pokrčen (mimo grafiku), , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Hrubý

    Viadukt

    No.: 262685

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:28

    dřevoryt, 1927, 14,4 x 9,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1927, rám, PD v desce HR27, zašlá pasparta, na rámu oděrky,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Josef Hrubý

    Zkroucený strom

    No.: 262686

    Auction price: 160 CZK (7 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:30

    dřevoryt, 8 x 4,8 cm, sign. PD J. Hrubý, rám, LD v desce Hrubý, zašlá pasparta, na rámu oděrky,

    Current price: 160 CZK (7 €)

  • Josef Hrubý

    Na parapetu

    No.: 262687

    Auction price: 160 CZK (7 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:32

    dřevoryt, 1926, 6,6 x 4,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD H, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky,

    Current price: 160 CZK (7 €)